Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość karolinaaaa z woliiiiiiii
Ja również mam koleżanki bliźniaczki.Mają już po 23 lata.Pamiętam te czasy,gdy w podstawówce nauczyciele reagowali śmiechem na tekst,,Jesteśmy siostry bliźniaczki''.W ogóle,ale to w ogóle nie przypominają bliźniaczek.Jedyne co mają wspólne,to czarne włosy,nic poza tym.Jedna jest wyższa od drugiej o góra 15 cm,na dodatek grubsza i zupełnie inna twarz.Więc dziwią mnie te wasze teksty nad bliźniakami Michała.Takie rzeczy się zdarzają,jak dla mnie to nic nowego,nic nadzwyczajnego,a już na pewno nie dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja nie znam bliźniaków tak dużo różniących się wzrostem, no ale skoro znacie takie osoby, to ok, nie upieram się...Tylko głównie chodzi o to, że widać różnice w rozwoju, przysłuchajcie się jak mówi ten większy, a jak mniejszy, jakby dzieliło ich ze 3 lata różnicy wieku...to tez jest normalne u bliźniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie chodzi mi o rozwój fizyczny tylko intelektualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopaki Michała
Jest to możliwe - u mnie w rodzinie np. ten z bliźniaków który chorował, dużo później zaczął mówić i w sumie do tej pory ma z tym problemy, trochę się jąka i ma problemy z wymową niektórych głosek, bardzo dużo ćwiczy w logopedą ale i tak widać,że jest mniej "sprawny" intelektualnie od brata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No ale oni w serialu są zdrowymi chłopakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daremny futer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
wiecie co : ja wogole nie widze tego ze filmowi lubiczowie sie w realu nie lubią ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
moze bysmy do rakiety dopakowali norberta? kto za ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
reklama trzeźwosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
czyli do rakiety z Norbertem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyliście ,że zawsze jak ktoś tańczy w klanie czy Bożenka, czy Lubiczowie to zawsze jest ta sama melodia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ale kwasiasty ten konkurs tańca... Jutro Kryśka da Pawłowi tańce! Dostanie mu się, że w ogole to wymyślił! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
dzisiejszy odcinek byl nudny, nic mi sie nie podobalo , moze jestem malkontentką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Mnie ostatnio irytuje Krystyna-te jej humory,niezadowolone miny i w ogóle zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bliżniaki Michała są braćmi bo noszą to samo nazwisko w realu w zeszłotygodniowym TeleTygodniu był wywiad z aktorką grająca Beatę, bardzo ładne fotki miała i powiedziała, że nie wie, jak scenarzyści rozwiążą wątek Beaty i Jacka, ale jej bohaterka przestanie być taka naburmuszona widać nawet aktorce to doskwiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wczoraj bylo z tym norbertem , bo nei ogladalam?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert stał się
zaborczy, chce mieć Olę dla siebie. Byli w lesie, jacyś dwaj młodzi mężczyźni zapraszali ich na grilla, nie był chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dobry tekst w brukowej napisali!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Cześka mnie rozwaliła z tą swoją płynną angielszczyzną, I see :D. Anulka jest sztuczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraa l
A Aleksandra dalej jak otępiala.Nawet dla siostry czasu nie ma bo jej psychol rządzi i jej czas ustala i w jej swiece ma byc tylko on. W biznes weszla a spotkanie biznesowe ma gdzies bo wazniejsze sa plany Norberta. Teraz ona sie zachowuje jakbt miala cos z deklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani dziekan tańczy
Taka płynna ta angielszczyzna że wpisała na środę gościa umawiającego się na tuesday :P Mina Pani Dziekan bezcenna. Strasznie snobistyczny stał się ten Klan. Paweł zapewniający Krystynę że na wydziale nikt nie będzie plotkował o turnieju, bo ze znajomych był tylko profesor z Mariolą, a przecież to ludzie na poziomie. Trudno o bardziej snobistyczne zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuesday czyli sroda.. umarlam:D I tell my boss tez bylo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo ja wiem,,...
Tak sobie właśnie weszłam na tego słynnego bloga Suzanny Z RODU Von Nathusius i nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać. Rodzice chyba myślą że z córeczki wyrośnie wielka gwiazda. Czy oni nie widzą że serialowa Małgosia to totalne beztalencie? Odnoszę wrażenie że to dziecko prywatnie rozpieszczoną księżniczką. Starzy jej zorganizowali przyjecie w restauracji z okazji ROCZNICY PIERWSZEJ KOMUNI. Masakra. P.S. Moi drodzy, mama Małgosi (suzanny Z RODU Von Nathusius) ma do was mały apel: "I mam małą prośbę do Was. Moglibyście w wolnej chwili zrobić kilka grafik z Suzką.? Były by na pewno o wiele ciekawiej na stronie.:) " Ktoś chętny??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta stronka
jest paskudnie zrobiona. ale zastanawiam sie kto cha prowadzi, bo chyba nie Susanna, poczatkowo myslalam ze to moze jej mama, ale to chyba tez nie ona, "...A co u Suzy.? Niestety nie wiem bo na razie dziewczynka razem z rodziną wypoczywa w pięknej i słonecznej Grecji.;) A więc news z informacjami co u Suzy dopiero po jej powrocie.;) Ale i tak warto będzie zaglądać na www bo będziemy dodać dużo cudnych fotek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×