Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

skoro juz zmienili muzyczkę poczatkową to w ogóle całą czołówke mogli zmienić moim zdaniem - denerwuja mnie bohaterowie mlodsi o 13 lat i 2 nieboszczyki na samym poczatku Ela troche przesadza - fajnie, ze ćwiczy, ale czy musi tym zanudzac każdego, kto się napatoczy?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka uaktualniona, dzięki za przypomnienie :) ja lubię czołówkę, nie chcę więcej żadnych zmian :) wolałam starą wersję piosenki. Leszkowi okropnie zmienił się głos, jest nie do wytrzymania, co mu się stało z głosem? kiedyś Konrad taki miał, ten redaktorek od książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o czolowke
to uwazam, ze fajnie ze nadal pokazują tych nieżyjących już aktorów ale mogliby uaktualnić listę dzieci :P grażynka z ryśkiem mają już 3 tak samo monika ma syna a z czolowki w ogole to nie wynika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam ile wlezie
ciekawa jestem nowej gosposi doktorostwa:) ktos w jesiennych odcinkach ma miec romans i zdradzic,ale nie pamietam czy to chodzilo o Rysia czy Pawla? bo to ktorys z nich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smooth 31
to chyba Rysio.. zauwazyliscie jak Kasia sie zmienila,jakos utyla czy cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Kasia nigdy do chudzin nie należała, ale to akurat mało ważne, bo super jest jej postać :), no i wchodzi w okres dojrzewania, więc się zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja od razu pomyślałam, ze to Feli, ale myślałam, że do pudełka się zapakował, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
wątek z Felim i Moni jest mocno przesadzony, ale i tak lubię Feliego, jest tak śmiesznie głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Coś ciekawego mnie dzisiaj ominęło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klano fanka ominął Cię Troll , który prawie ubezwłasnowolnił Olkę, już nawet siorką się nie spotka, bo Trol chce ją mieć dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Też widziałam finał! :D Paschalska z tatuażem na całe plecy... I nie wiem, po co Koziełło tam był?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie widziałam jak spiewali :( Początek Opola przegapiłam, a jak wyszli na scene zeby zaśpiewać finał, to wyłączyli prąd na całym osiedlu. Może ktos nie lubi Klanu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawell
Nie wiem jak wam ale ten watek z cwiczeniami Eli jest juz nudny, to juz było jak namawiała ją do tego Matylda hmm. Scenarzysci nowe watki ..Moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Można obejrzeć ich występ w Opolu na str. TVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks zrobił
z siebie pajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja,wątek Eli i jej ćwiczeń jest strasznie nudny...Chce ćwiczyć to niech sobie ćwiczy, ale to nie jest nie wiadomo jakie niesamowite czy niespotykane osiągnięcie, żeby poświęcać temu wątkowi sporo czasu z każdego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie elka nieznosna zrobila
buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ela zachowuje się jakby jej hormony buzowały, jeszcze niedawno panikowała nieziemsko jak Michał chciał zabierać chłopców na konie, a teraz sama biega w niebezpieczne rejony ;), trochę przegieli w drugą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela zmieniła się o 180 stopni, nie pasuje to do niej, ten śmiech przy każdej okazji lub bez, hmm, jak nie Ela. powinni ją trochę wypośrodkować, a nie tak od razu na całego. Jerzy ma nową pasję, portrety rodzinne i genealogia, ale się dzieje. wczorajszy odcinek to flaki z olejem i tyle Ciekawe, czy Monika wejdzie w spółkę? Pewnie tak, bo u niej nic ostatnio się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszący o fajkę
Od dziś Ela będzie zabierać na bieganie szlugi. Zawsze ktoś się może napatoczyć do poczęstowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż sie niedobrze robi
jezu no wczoraj obejrzałam drugi odcinek ten serii i nudyyyyyy. juz jak coś to na młodych najbardziej lubie patrzeć, tylpu bożenka, olka bo one może chociaż coś wykombinują, a jak w kółko ciocia stasia, rysiu itp to sie rzygać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Niedługo zaczną się masowe zdrady i będzie się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Możliwe że teraz lecą odcinki, nagrywane w wakacje, może oni wtedy mieli wolne tzn. bliźniaki, choć klan podobno nagrywają tylko w jeden miesiąc wakacji, a drugi mają wolny...ale może dzieci, to nie dotyczy i mają 2 miesiące wolne...a że nie ma bliźniaków, to może i nie chcą Michała i Zyty pokazywac....ale nie martwcie się na pewno wrócą :) Ale coś nic też nie mówią o ślubie Kingi, miał być w lipcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
eee, myślałam, że nowa partnerka taneczna Lubicza będzie atrakcyjniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Mam nadzieje, że Olka jednak będzie z Pączkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×