Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość e-cinka
widzialam wczoraj potorkowy odcinke ale mam watpliwosci czy to pokazuja te odcinki od poczatku sezonu czy jednak pozniejsze...bylo wnim jak Antek ledwo poznal Hanie i pytal jurka czy nie potrzebuja u siebie kogos do pracy,natomiast Michal wyznal Zyciez ejej unikal bo sie bal ze ma hiva...mi sie wydawalo ze to bylo znacznie pozniej niz na ppczatku sezonu....chyba ze sie myle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziamizia
a ja sporo odcinków opuściłam ,ale zawsze jak ogladam któryś powtórkowy to okazuje siez,e ten jednak ogladalam :) iżeby to tak ise zdarzylo raz -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nisko topik był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Krysia w klanie???
Na www.akpa.pl są nowe zdjęcia z planu Klanu, na których Stockinger tańczy w szkole tańca z jakąś kobietą, której nigdy wcześniej w klanie nie było. Aktorka to niejaka Joanna Gajór, brunetka, trochę podobna do Kotulanki. Czyżby zmienili aktorkę grającą Krystynę, czy może będzie to jakaś sympatia dr Lubicza?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to, ze
sceny u Chojnickich sa kręcone w prawdziwym domu, a nie tak jak myslalam wczesniej w studiu: "sceny z domu seniorów Lubiczów, a potem Chojnickich, od samego początku "Klanu" powstają w prawdziwym domu w Podkowie Leśnej. Stylowa willa z 1934 r., pozostająca od zawsze w rękach jednej rodziny, jest zamieszkana przez właścicielkę i jej synów. Domownicy normalnie użytkują wszystkie wnętrza, a kiedy pojawia się ekipa "Klanu", udostępniają salon, kuchnię, sypialnię, a także mały salonik Chojnickich. Taki układ wydaje się kłopotliwy, ale od 13 lat funkcjonuje bez zarzutu. Meble natomiast pozostają te same, co zwykle. Pochodzą one z okresu międzywojennego, co podkreśla charakter domu z tradycjami... Wynajmowanie domu filmowcom narzuca właścicielom pewne ograniczenia. Nie mogą dowolnie zmieniać umeblowania ani robić remontów bez uzgodnienia. Rok temu zmieniono na przykład wygląd kuchni, ale wszystko zostało przygotowane przez scenografów. Nawet zestaw kolorów w nowoczesnej kuchni Elżbiety dobrano pod kątem potrzeb kamery..." więcej na swiatseriali.pl http://www.swiatseriali.pl/seriale/klan-380/news-dom-z-dusza,nId,282248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie słowa krytyki posypały się na twórców Klanu za tę kuchnię... że mało tradycyjna, zbyt nowoczesna, a to tylko kaprys właścicieli, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Hmm ciekawe z tym dworkiem :). Tylko jak Ci ludzie tam żyją, przecież tam się masę odcinków kręci, no ale dostają kasę. Swoją drogą ciekawe ile dziennie scen udaje im się nakręcić, do ilu odcinków w tym dworku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ta kuchnia faktycznie nie pasuje do tego domu, a przynajmniej nie starym klanowiczom, którzy przyzwyczaili sie do klimatu starej przytulnej kuchni :) ale z artykułu wynika, ze cytuje: "Nie mogą dowolnie zmieniać umeblowania ani robić remontów bez uzgodnienia. Rok temu zmieniono na przykład wygląd kuchni, ale wszystko zostało przygotowane przez scenografów. Nawet zestaw kolorów w nowoczesnej kuchni Elżbiety dobrano pod kątem potrzeb kamery.' więc chyba jednak nie mogą sobie zaszaleć. To musi byc meczące tak mieszkać i dostosowywać swoje życie do ekipy, ale pewnie kasa wszystko rekompensuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiej kasy jaką oni
zarabiają to mogą grać nawet w zapyziałym garażu:P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Kurcze, nudno mi bez klanu!!!!! :] Lecą jakieś powtórki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecą jakoś po południu, 15-16? i nie codziennie, chyba przez te mecze. A dziś na tvn7 leciała powtórka "Mamy cie" Majewskiego, i była Kotylanka z Agnieszką Dygant. Fajnie Kotulanka wyglądała, szczuplutka, nogi takie chude jak u Dygant :) ale szyje momentami miała tak strasznie pomarszczoną i luźną jak u indyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Bardzo brakuje mi Klanu! Mam marzenie aby powtórzyli ten serial od 1 odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja też jestem za powtórkami klanu od 1 odc!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Martyny
to w rzeczywistości żona dr.Koziełły. Wszędzie układy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jak!
syn Stockingera też przecież grał w klanie, mała Królikowska gra od urodzenia, Kamila-prywatnie córka Biedrzyńskiej, Jeremiasz-prywatnie ojciec Jerzego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jeszcze
Anna Surmacz i Agnieszka- matka i córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma w tym nic złego
przecież są dobrzy sprawdzają się w tym co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Od września klan o 17.45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna choroba
Co to za choroba ktorą miała Elżbieta (cos na szyji) troche bez sensu był ten wątek z tajemniczą chorobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta choroba elki
była nie potrzebna, bo ani jej historii nie rozwineli, ani Elzbieta nie chciała na ten temat rozmawiać. No chyba, ze jakis czas wykluje sie z tego cos wiecej. Może program ten po Teleekspresie bedzie dłuższy, i dla tego ta zmiana? albo dadza wiecej reklam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elę swędziała
szyja, oglądała ją w lustrze, zaniepokoiły ją zmiany, Jurek przychodzi do domu wesoły, ona ukrywa swoje zdenerwowanie, uśmiecha do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterszczenia podajcie
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark-Iza
ta para aktorow w realu nie nawidzi sie i moze chca ich rozlaczyc albo zastapic innym aktorem po jakiejs dluzszej nieobecnosci. podobno byly problemy z nakrecaniem odcinkow z powodu ich klotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×