Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
to niech nie myje i niech Krusia nie gada ciągle o tej robocie w domu, bo normalnie wątek z tego zrobili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co gorsze, ciągle o sprzątaniu u Lubiczów, czy biegająca i pływająca Ela :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
to mowicie ze bedziemy ogladac Ele w kostiumie na basenie i Jerzego z wydetym brzuchalem tez? o matyldoooo! ale bedzie golo i mokro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieranka
gorsza jest elka zdecydowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Chyba chcą psychicznie przygotować widzów do spektaklu,w którym Bursztynowicz gra nago w teatrze Komedia ;) Dla Kryśki i Pawła chyba tak trudno wymyślać ciekawe wątki, że teraz oprócz biadolenia o córkach, będą biadolić o sprzątaniu! Niech się doktorek wplącze w jakiś romans, będzie ciekawy temat!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania do prania
to forum jest genialne, niech je sobie przeczytają twórcy serialu i doceniom cenne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
frania chyba czytaja...bo Olke do sprzatania pogonili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
oj, powinni sobie poczytać! :D o ile mi wiadomo, producenci innych polskich seriali biorą pod uwagę zdanie widzów, więc szanowny pan Karpiński też mógłby to zrobić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
czyli pulkownik wyjmie dla Eli kij z tylka :P ...i bedzie sie nawet moczyl :P coz za przemiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
jeszcze nie wiadomo, czy będzie Elą uczył, tylko Zyta tak rzuciła, ale zapewne z chęcią będzie uczył, jak to w klanie :D. Ale też chyba chcą Jacusia i Beatkę rozruszać, też tak jak pisałyśmy ;). Tylko jakoś nie podoba mi się to, że chcą za Jaśkiem i Rafalskim jechać do Pragi ;), bo po to Rafalski Jaśka bierze żeby raczej przebywać tylko z nim i Donatką;), a nie z resztą ferajny taty Jacka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Rafalski o tym nie wie.. dowie się pewnie na miejscu i będzie heca :) coś się będzie działo, ale to aż idiotyczne. były Beaty i była Jacka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
no właśnie wiem, że nie wie, tym bardziej jest idiotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeżyją szok, wszyscy jak leci, a kiedy to ma być? zresztą i tak nie pokażą, bo to pewnie w weekend, poza tym tylko Warszawę pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
może pokarzą ich niby że w Pradze w jakieś np. restauracji, przecież nie muszą pokazywać starówki ;), ale faktycznie weekendów nie pokazują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
klankowa, a mi się zdaje, że do niego wróci, oby nie, chociaz on to chociaż nie jest żadnym cwaniakiem, bo ten pączek, to dla mnie cwaniak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
klankowa, a widziałaś opisy, które ktoś tu wczoraj wrzucił, Olka zszokowana wybiegnie z mieszkania Pączka...mi się zdaje, że Olka zobaczy jakąś orgię w mieszkaniu Pączka i się okaże, że Norbert miała rację z tym erotomanem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, czytałam opisy, tyle tego było, że połowy nie pamiętam. również mnie zastanowiło, co to może być za impreza, jakieś orgie, gołe panienki czy co .. jeszcze się okaże, że ten Pączek to jakiś typ spod ciemnej gwiazdy i może ma związek ze zniknięciem tej koleżanki Bożeny? w końcu w Klanie wszystko kiedyś się ze sobą łączy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
raczej się okaże, że coś ten Pączek nie teges... a jak zrobić buźkę z przymkniętym okiem ;), to średnik i nawias i będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, że Pączek to raczej chłopców woli? niee, on przecież w Agnieszce był zakochany w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
ja obstawiam bardziej, to erotomaństwo, ale kto wie :D. no ja już bym olkę, czy agę chociaż na jakiś rok z jakimś związała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
no nie mają sumienia dla tej Pani Steni :O...będzie siedzieć z małą Agi...no może to nie jest mega ciężka praca z 3 latką siedzieć, ale jednak odpowiedzialna, jakby już innych ludzi nie było na świecie...to tylko serial, ale to jest takie typowe myślenie panienek, które rodzicie rozpieszczają, a one myślą później że im się wszystko należy, jak Olka i Aga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale one twierdzą
przecież, że to dla dobra pani Steni - że ona sama chce zajmować się dziećmi. Ale swoją drogą, to mi byłoby głupio tak ciągle obarczać wszystkich swoimi problemami - agnieszka mogłaby chyba to dziecko oddać do żłobka czy przedszkola, a nie będzie ją do rodziców wozić i podrzucać starszej kobiecie po zawale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Było zdecydowanie za dużo Małgosi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach biedni ci od krysi z tym s
Małgosia przynajmniej ma ładna buźkę. Mnie to się rzygać już chce (wczoraj i dziś) z nadmiaru Surmaczowej. serial z 15 min trwa a ta pieprzy te swoje mądrości przez pół serialu jak potłuczona, już się patrzeć nie da. Małgosia już jesrt dla mnie bardziej naturalna niż cały Jasiu, jakby kij w dupie miał taki sztywny:D mnie sie wczoraj śmiać chciało, jak Oleńka z mopem latała, bo przecież taki zasyfiony dom mają że ghohoh i tyle sprzątania że biedna musi myć podłogę. Ja piersdolę, jakby w każdej polskiej przeciętnej rodzinie takie problemy tylko były(w sesnie że chalupa wysprzątana i ktoś tylko musi podłogę przetrzeć mopem) to by chyba cudownie było. i mam nadzieję,że nie będzie dłużej z tym norbertem, bo jak go widzę to mi się wszystkiego odechciewa:P Grażynka wczoraj mnie rozśmieszyłą( fakt chciała dobzre) ale ten pomysł z naturalnbą żywnością, od Józków co będa mieli hehe a co oni od Józków mogą mieć, kurzce mleko od krowy chyba tylko no bo nie wiem co jeszce. I zioła, ale to hcyba na wagę by musieli sprzedawać, bo opakowac sobie razcej sami nie zrobią. Z resztą nawet to mleko od krowy to raczej średnio "zdrowe' jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×