Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość może jakby ściągalność
abonamentu była lepsza, a machina administracyjna w TVP mniejsza - to może możliwe byłoby wyjście frontem do widza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A mi gra Olki właśnie się ostatnio podoba, jest autentyczna w tym swoim rozbiciu odnośnie bycia w trudnym związku....No właśnie jeszcze bym zrozumiała jakby TVP nie miało sponsorów serialu, reklam w serialu, ale mają! Chociaż by stare odcinki udostępniali za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Mi jest wygodniej na kompie oglądać, no ale 5 zł przelewem, albo 6,10 zł sms, to nie chce mi się płacić...no jeszcze są pakiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No własnie ;). Oczywiście już coś graża napomkła cześce o przedszkolu, a ta pewnie już jutro będzie mega napalona :D. Nie znoszę tych pół oficjalnych relacji między beatą, a Jjckiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Gra Olki jest autentyczna, bo Paschalska też w kilku dziwnych związkach była. Krycha do Pawełka mówi zwykle synu, albo synku, do Zosi Zosiu, Zosieńko, albo kochanie. Zośka mówi jak z kimś o niej rozmawia. TVP naprawdę zdziera!! Z oglądaniem seriali TVN nie ma problemu, na VOD są nawet przed emisją... Malina, nic szczególnego nie przegapiłaś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Taaa, Cześka otworzy przedszkole (pomijając fakt, że do tego trzeba mieć chyba jakieś uprawnienia?) i zapewne Zosia będzie do niego chodziła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No właśnie powiedzieli, że nie trzeba :D, tylko Cześka zatrudni kogoś z uprawnieniami pedagogicznymi ;). Wyobrażacie sobie Cześkę w roli szefowej przedszkola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
I to źle, że nie trzeba mieć uprawnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Niby mówi sie o tych problemach z przedszkolami, ale ja nie znam ani jednego dziecka, które nie chodzi do przedszkola, bo nie ma miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Malino, wcale Ci się nie dziwię! Ja od 2 tyg.marzę, żeby się wyspać i jakos nie mogę! :/ Byle do weekendu! Ja cały czas myślę o otwarciu przedszkola w przyszłości, ale myślałam, że będę się musiała w tym celu udać na coś podyplomowego chociażby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
przedszkole to wcale nie taka prosta sprawa, trzeba spełnić szereg wymogów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie powinno sie mieć jakiś specjalnych umiejętności poza smykałką do interesów, żeby prowadzić przedszkole, bo zatrudnia sie specjalistyczny personel i to wystarczy to tak jak nie trzeba być kucharzem żeby otworzyć restauracje, wystarczy zatrudnić dobrego Kucharza :) ale nie wyobrażam sobie Czeski w roli kierownika jakiejkolwiek firmy, przecież to ja trzeba ciągle prowadzić za rączkę, przy jej naiwności, a ona chce zarządzać firmą ? no chyba ze tym zajął by sie Darek, ale wtedy jaka ona pełniła by tam rolę? a co do tych streszczeń to tez mnie wprowadziły w błąd, juz myślałam ze naprawdę Zyta zdradzi Michała, było by szkoda, bo juz ja polubiłam, fajna dziewczyna z charakterkiem i zasadami, fajnie sie teraz na nich patrzy. W związku musi byc jedna osoba dorosła, a Michał i Kinga byli jak dzieci wiecznie na siebie obrażeni, ale to było meczące :o Tu są streszczenia odcinków, myślę ze prawdziwe, nie będę ich wklejać, żeby nie zaśmiecać już wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam, że z zytą nic Michałowi nie wyjdzie, bo bardzo swego czasu jakos reżyserzy skłaniali go ku Kindze. No ciekawa jestem, czy rzeczywiście dojrze do slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Słyszeliście, że matka Norberta też ma na imię Krystyna? Kończą się imiona w klanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Na www.akpa.pl są nowe zdjęcia z planu klanu, ze szkoły tańca. Z tego, co widzę, Krystyna wróci na parkiet, pojawi się też mąż Łucji i Krysia będzie tańczyła z nim Łucji, a Paweł z Łucją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Z mężem Łucji*, przepraszam za błędy, późna pora i zmęczenie robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze norbert jest chory
ale wydaje mi sie, ze jego ojciec ma jednak racje. choroba choroba ale on na prawde ma zly charakter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
zgadzam się...Olka nie może akceptować tego, że on ciągle jej zakazuje spotkań z innymi, jak teraz to robi, to co dopiero będzie po slubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
O co chodzi Jackowi z tym siedliskiem? No ale wreszcie mogli by coś zrobić z ich tym mieszkankiem, takie mini jest, ale są dość zamożni, dzieci mają wspólny malutki pokój :O, strasznie mnie to razi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert potrzebuje
leczenia, ten ojciec nie ma racji, nie podoba mi się typ, przez niego syn jest chory, zamiast wspierać go, krzywdzi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Tak on musi się leczyć i mieć dobrą atmosferę w domu...no ale co innego tolerować nadwrażliwość chodzi mi o Olkę, a co innego, jak ciągle jej zakazuje wyjść choćby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
jego ojciec jest lekarzem a gada takie glupoty :o powinien wiedziec ,ze to ciezka choroba i trudno sie z nia zyje...co nie znaczy ze ma sie jedynie nad synem rozczulac,mozna opieprzyc,czasem trzeba tupnac noga ,mobilizowac do dzialania ,stawiac wymagania-nie ma lekko ....,rozumiem zlosc na synaz ze chce rzucic studia ...no ale traktowal go lekcewazaco ,wrecz ponizal ,zupelny brak profesjonalizmu jakim powinien sie wykazac lekarz :/ no ale tatus sie rozwodzi z matka,ma nowa milosc ,urosly mu piorka i ma syna gdzies......taki gatun a nie ojciec .....ale idzie sobie w dupu to i lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan jest
sponsorowany przez EFS?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Też mnie to wczoraj ostro zdziwiło. Ale dziś już wiem, że z EFS chodzi o dofinansowanie które Cześka dostanie na przedszkole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan jest
aaaaa, czyli to taka "reklama" ;-) jak to Unia wspiera przedsiębiorczych, to ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Oczywiście Cześka już napalona na przedszkole jakby już miała je otwierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×