Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość okropne są peleryny bleee
no ja np nie lubię Zyty jakaś nawiedzona jest, jeszcze afery robi o jedno piwo:D ale i tak uważam że kiecka może nie piękna, ale lepsze te pagony niż te obleśne peleryny uwielbiane przez panny młode, one to dopiero wyglądają okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne są peleryny bleee
hehe ale że co,? że Michał gra faceta o silnym charakterze? od kiedy hahaha" z niego to taka niedojda jakoś że aż żal czasem na niego patrzec, ona z niego zrobi pantofla jak nic...jak grał Wieczorkoski to i owszem Michał miał twardy charakter ale teraz to taka niedojda jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal to taka ciapka
Michał to taka ciapa. Teraz pewnie święta Ela jak i on sam będą się czepiać, ze Kinga nie radzi sobie z dziecmi itd. itp. a sam też ich wychowac nie potrafił, tylko ciągle podrzucał do dziadków,z kątq w kąt aż wyrosły takie dzikusy z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy tekst Pawła o okupowaniu łazienki był super :D aż się uśmiechnęłam :) powiedzcie mi, co Bogna robi w takim wielkim mieszkaniu? bo to chyba nie było jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Przeprowadzili ją tam, tłumacząc chyba, że musi na jakiś czas zmienić miejsce zamieszkania. Pamiętam jak Paweł wściekał się na męża Agi-Roberta, który kiedyś okupował ich łazienkę! :D Zastanawia mnie jedna rzecz, czy łazienka na dole nie funkcjonuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja w sprawie mieszkania Norberta u Lubiczów staje po stronie Pawła ;). Tak jak pisaliście wcześniej, on nie ma już 15 lat, poza tym ma gdzie mieszkać, tylko tatuś mu nie pasuje, poza tym chyba głupi nie jest i widzi, że Lubiczom, to średnio leży...no i póki co to znają go średnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Napisałem, że Michał gra silny charakter ale zgadzam się, że jest taką dupą życiową. Jest narwańcem ale nie podją jeszcze żadnej sensownej życiową decyzji. Co do Wieczorkowskiego to zakończył karierę w Klanie bo powiedział, że musi iść na pielgrzymkę i niepodobało się to scenarzystom. Mimo, że z Wieczorkowskiego to nawiedzony religiant to i tak był lepszym aktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna ładnie wczoraj wyglądała, ładny sweterek :) miałam taka naiwna nadzieje, ze jak sie bliźniaki przeprowadza do Kingi, to przestana ich pokazywać, a po jakimś czasie nieobecności, wymienia ich na innych :) no ale wiadomo nadzieja matka głupich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
mako---> Też miałam taką nadzieję, że rzadko będą ich pokazywać...Kinga jest okropna, nie nadaje się na matkę kompletnie, jest jakaś wyniosła, obcesowa i nie mam w niej miłości do synów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
I ja miałam taką nadzieję... Tymczasem obawiam się, że nudne wątki z drugoplanowymi bohaterami znowu wysuną się na pierwszy plan! :/ Mam tu na myśli m.in. Kinę i Cześkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
klanko----> No niestety, na pewno dużo będzie z tym przedszkolem, choć mam nadzieje, że Kingi będzie mało...Mnie wkurza też wątek z Bogną, rozdmuchany jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Olki jakoś dziecinne gadała z Krysią, jak mała dziewczynka, która się uparła i żeby się mamusia zgodziła....kiedyś była taka fajną konkretną dziewczyną, a teraz trudno powiedzieć co się z niej zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja akurat lubię Sieńczyłło, więc i wątek Bogny mi nie przeszkadza. :) Za Powierzą i Tlałką (?) nie przepadam, do tego wątki z nimi są nudne, więc zupełnie nie mam ochoty ich oglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Paweł miał brzydką piżamkę ;), ale tekst o samcu alfa bardzo dobry :D. On jest mega logiczny i pewnie nie rozumie poco Norbert ma z nimi mieszkać, skoro jego matka ma duży dom, a ojciec znów jest tylko na chwilę...nie dziwię się mu, że nie może tego pojąć :D Weronika nieźle Adze nie wprost przywaliła :D, tzn. że jej brat nie nadaje się do przelotnych romansów, może nie chciała tego powiedzieć, ale jednak zabrzmiało tak jakby mówiła, że Adze chce tylko przelotnego romansu...No ale historia ze Smosarskim ma właśnie taki wydźwięk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Te piżamy to mogliby im zmienić, bo od kilku lat mają te same. Żadnych innych na zmianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No, coś mi się zdaje, że Lubiczowie niedługo dwa wesela będą robić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż Łucji
jest zazdrosny. :) Co Tadeusz będzie robił na emeryturze? Herbatę pił i oglądał znaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamka.
wiecie co mnie śmieszy w tym serialu :D cały czas tańczą do tej samej muzyki na kursie tańca tyryTYryyy heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nudzą te taneczne scenki, nie podoba mi sie ten watek z tańcem, wołałam jak panie założyły sobie babski klubik i chodziły na siłownię. Szkoda, ze zrezygnowały z powodu tej kochanki, tak jakby tylko jedna siłownia w mieście była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna i sztuczna ta randka/
dziwna ta randka Agnieszki i Marka była, jakaś taka sztuczna a on taki niedorobiony jakiś. ona mu wytaźne sygnały że by się całować chciała co najmneij albo do łóżka pójść a ten jakby pierwszy raz w zyciu sie miał całować:P nie mają przecież po 100 lat że są starzy i brzydcy że się krępują jak stare dziadki heh. albo dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga!!! wczoraj Lubiczowie wspomnieli, że Olka niedługo kończy studia - a więc jest nadzieja! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
...no i powoli zaczynają ją wypychać z domu żeby się usamodzielniła. No wkońcu czas. Jest na tyle dorosła żeby się walcować z Ogrem to powinna być na tyle odpowiedzialna żeby ponieść obowiązki samoutrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czym kierowali się w wyborze aktora grającego męża Łucji z tańców? tym, że jest z Majki z TVNu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie wiem, czym się kierowali, ale wiekowo to ich chyba nie dobrali. Zdaje się, że Łucja jest starsza od swojego męża około 10 (?) lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jeszcze co do Olki, to mnie może nie tyle denerwuje to, że ona dalej na utrzymaniu rodziców...bo jak studiuje dziennie i to ją mocno interesuje, a rodzice mają masę kasy, to nawet głupotą byłoby pracowanie byle gdzie za grosze...Tylko mogliby ją przestać pokazywać trochę, jak księżniczkę...schodzi rano, a tam już śniadanko gotowe, po powrocie mamusia nakłada obiad, kanapki do szkoły robi...a jak trzeba posprzątać, to już wielkie halo, bo nie ma Pani Steni! Okien nie umyje ;). Tylko studiując i to już nie na początku powinna zdecydowanie bardziej zaangażować się w życie codzienne rodziny...No i ta rzekoma spółka u Agi, przecież ona tam prawie nie bywa. mogłaby się bardziej zaangażować, a ostatnio tylko łazi z Norbertem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Łazi z Norbertem, jak 16 latka, którą nic poza tym nie obchodzi...Mogła się chociaż np. pracą naukową bardziej zainteresować, myślę że to by było dla niej i już by to poważniej wyglądało...Olka robiąca karierę naukową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
O taak, w podstawówce była przecież kujonką! :D Co Ty mówisz, ze nic nie robi, czasami zajmuje się Pawełkiem! :) Mówiąc poważnie, masz rację. Skoro mieszka z rodzicami, którzy ją utrzymują, mogłaby chociaż odpłacić się pomocą w domu. Czym dla takiej dziewczyny jest umycie okien, albo ugotowanie czegoś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillkkkkka
sorki ale ten Pawelek tez jakis neidorobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Obejrzałam wczorajszy odcinek ;). Tadeuszek i Ania jak zwykle wymiatają :D. Aga fajnie rozmawia z Weroniką, no i fajny wydaje się ten Marek ;), przy Norbercie tym bardziej błyszczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×