Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość japąneczka
ja już tu kiedyś pisałam, że Ania wygląda mi na nieco starszą. ale grać to nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dla mnie Jacuś i Beatka, to porażka, tzn. oddzielnie są ok, ale nie jak razem...No mówią w serialu, że mała ma 5 lat, a w realu zapewne więcej, zazwyczaj tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania ma sześć lat
dla serialu, ona urodziła się w 2004 roku, pamiętam jak Surmacz stała pod szpitalem, Wiesia miała córkę zbyt wcześnie, zaszła w ciążę latem z Darkiem, on pracował gdzieś w dyskotece, zajmował się sprzętem muzycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllżunia.
Kiedy można obejrzeć powtórkę dzisiejszego klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie jest to takie istotne ile lat ma Ania, z tego co pamiętam, to mówili o przedszkolu dla niej wcześniej, a więc wychodzi na to że nie ma jeszcze 6 lat ;), chyba że tak nazywają zerówkę. A nie wiem kiedy można zobaczyć powtórkę z dziś, jutro ze względu na święto raczej nie, ale może w pt? sprawdź w programie na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila ładnie wyglądala
Beata ładna dziewczyna, Elżebita jak na swój wiek również, ale mają jedną, wspólną wadę:/ tzn u beaty wczoeśniej tego nie widzialam, dopiero dziś, a Elżbieta prawie zawsze////mianowicie jak są pomalowane oczy jakiś tam kolor, buźka ciemna i te okropne błyszczące/jasne cienie pod oczami prawie do połowy policzków;/ przeciez to wygląda okropnie. Ja rozumiem żeby oko rozjasnić, ale bez przesady, nie do połowy policzka. wg mnie to wygląda okropnie.\ Kamila za to wyglądała ładnie, wlosy przefarbowała to plus. Bożenka taka ładna dziewczyna a zcasem wygląda jak dziecko;/ ubrała by się zcasami jakoś lepiej, jak na swój wiek. Bo oni to zawsze ze skrajności w skrajnosc. Albo zrobią z dziewczyn że się malują niewiadomo jak że okres buntu bla bla bla to od razu trawę palą są niegrzeczne itp, albo potulne jak baranki i wyglądają jak zakonnice. Np teraz Bożenka i Olka keidyś(albo się spotykała z jakimś gosciem co trawe palił i była bardziej towarzyska, a później po przyjeździe z zagranicy wyghlądała jak jakaś zakonnica normalnie). nie mogą zrobić normalnych dziecwzyn,. które dorastają chcą się lepiej seksowniej ubierac lekko pomalować, tylko od razu po okresie buntu robią z nich jakieś katechetki normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Bo ja wiem...Olka dla mnie jak najbardziej ubiera się, jak na swój wiek, choć od kilku lat dość poważnie, ale teraz już to nie razi ;). No a Bożenka, to skromnie, tak po szkolnemu, ale też nie tak jak dziecko... W serialu ewidentnie brakuje konkretnego wątku młodzieżowego tak 16-20 lat...coś wcześniej próbowali z Bożenka i Kamilą, krótko to trwało, bo teraz ta druga nie gra...wątek dzieci jest, choćby dzieci Beaty, Ryśka...Teraz tylko Bożenka z wątku młodzieżowego , to w sumie się ostała, ale to trochę za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila ładnie wyglądala
nie nie teraz nie o Olkę mi chodzi. Olka w sumie ubiera się normalnie jak na swój wiek, tak ok, ani nie byle jak ani nie za bardzo elegancko, ale mogli by ją trochę ożywić, żeby trochę poimprezowała itp. Jeśli o ubiór chodzi to miałam na myśli tylko porównanie jej kiedyś ( w czasach licealnych) do Bożenki teraz. W poście skupiłam się na Bożence:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila ładnie wyglądala
a generalnie to jak chodziła w spódniczce granatowej za kolanko i granatowym garniturku, po różnych przemianach z pojedynczych dni 'metalowania", dyskotekowych wysokich bardzo butów:D i takich tam. Takiego czegoś mi brakuje w tym serialu, żeby ci młodzi trochę żyli! typu Bożenka Kamila no nie wiem kto tam jeszcze niech się coś dzieje, jak chociazby i tej Olki wtedy trochę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
jasne jasne masz rację...Bożenka zachowuje się jak stara baba, zagania do stołu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo denerwuje sztuczna Monia, a jej Feli (też mega sztuczny) rozśmiesza mnie często. Jednak dzisiaj Monia zaskoczyła mnie mocno. Nie swą grą, a skarpetkami. Świetne miała. Takie w szerokie granatowe pasy. Do jeansów bardzo pasowały. Często na sportowo chodzę, muszę więc się za takimi skarpetkami rozejrzeć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
o racja dziś zauważyłam te jasne cienie pod oczami Beaty, ale chyba ona akurat nigdy takich nie miała. a kojarzy mi sie to z edzią górniak, ona wiecznie ma takie jasne pod oczami, wygląda to koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllżunia.
kiedy jest powtórka dzisiejszego klanu, wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecezarrr
Jesteście POPIERDOLENI!!! :D, :D, :D No to może oglądajcie "Mode na sukces" :P ...:D JAK WSZYSTKIE babcie!!! Żałosne!:O to wszystko... a życie każdego dnia jest PIĘKNE!!! seriale...... LECZCIE SIĘ! :P To NIENORMALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila ładnie wyglądala
no to widzę że się ktoś ze mną zgodził, bo fakt o gustach się nie dyskutuje, ale te wybielane cienie wyglądają wg mnie okropnie. Reczywiścje Górniaczka tez takie ma zawsze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
no, bardzo kiepski efekt wybielania cieni pod oczami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecezarrr
Nastepna GŁUPIA!!! Czy wy nie widzicie, ze ludzie z "serialowych" się ŚMIEJĄ!!:D, :D TAK, żyje KTOŚ, kto NIE MA własnego ŻYCIA! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avecezarrr sama się lecz i to intensywnie. :P Jasnych cieni u Eli i Beaty nie zauważyłam. Jutro muszę bliżej ekranu usiąść.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila ładnie wyglądała
Oj mylisz się czepiająca się osobo....(jeśli chodzi o mnie przynajmniej:)) ja akurat traktuję Klan jako dobrą komedię, tak jak niektóre inne seriale, które oglądam czasem gdy mam ochotę się pobnudzić:) bo one są tak nienaturalne że aż strach... itp... dziś akurat jeżdziłam na rowerku przy okazji luukając na klan i poprawiając sobie humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecezarrr
Może porozmawiajcie o tym u SZYMONA w poniedziałek w rozmowach w tłoku :P TAM WASZE MIEJSCE!!!:D Życie SERIALAMI.........ZAPOMNISZ- jedna z drugą- jak wygląda twoje... chyba że.... SAMA GO NIE MASZ!!!! Tak z pewnością JEST!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecezarrr
Kamila- WYBIERZ ....ROWEREK :D a z klanu, ZREZYGNUJ!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani czepialska, nic o nas nie wiesz, a mądrzysz się! Akurat ja żyję niezmiernie intensywnie, Klan oglądam jako jedyny serial i traktuję go z przymrużeniem oka. Większość z nas podobnie. Trzeba mieć bardzo ciasny rozumek, żeby myśleć tak jak Ty. Współczuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecezarrr
Wystarczy!!!:classic_cool:- oglądać Klan aby mieć "ciasny" rozumek! :P NORMALNI- żyją!- ŻYJĄ! Pa- szkoda mi czasu na was.... "idę" NAWRACAĆ NASTĘPNYCH "pogubionych"!!!!... jeszcze 1/8 godz.... Is my JOB! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllżunia.
Dlaczego nikt nie chce odpowiedzieć na moje pytanie, nie wiecie? przecież tacy wierni fani klanu tutaj siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elllżuniu, nie odpowiadam na Twoje pytanie, bo pojęcia nie mam kiedy dają powtórki. Oglądam tylko o 17,55. Pani czepialska poszła, no i bardzo dobrze. Niepotrzebny zamęt sieje. Nikt jej tu nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecezarrr
ŻENUA!!!!!:P Zajmijcie się życiem REALNYM.....Ono TAK UCIEKA!!!! KURCZE!!! jak CHOCHOŁY z "wesela"- Wyspiańskiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecezarrr
błąd!!:P... "twój"..... poczytaj na ten temat, zamiast oglądać KULTOWY :P "klan"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×