Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość avecezarrr
Dobra "spadam":D....JESTEŚCIE baby NIERFORMOWALE1 SORRY..:D BABCIE! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie osoba używająca słowa ŻENUA sama jest całkowitym błędem. Nie będę więcej z Tobą dyskutowała. Nie ma Ciebie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
hahaha, dobre! a po cholere, Ty siedzisz na tym forum, skoro masz seriale w dupie?! zajmij się sobą, przecież życie takie piękne, co Ty tu robisz?! :D Malina, ja też zwrócilam uwagę na jej skarpety, nosze podobne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A ta zenua, to panienka, która siedzi na każdym forum serialowym i krytykuje wszystko i wszystkich, chyba jest meeeega zakompleksiona! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klano-Fanko, podobne nosisz. Fajne są! :D Ja do tej pory do jeansów lub sztruksów zakładałam białe, ekri lub żółte. Teraz na takie pasiaste zapoluję. Masz rację, zakompleksione babsko, lubujące się w dydaktycznym smrodku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecezar
Plują w oczy a DEBILE MÓWIĄ....:P "ŻE DESZCZ PADA"... a....życie UCIEKA..:D między srialami!!!!! ŻENUA- to wy...bo tylko!!!:classic_cool: język polski nie można hańbić aby "was" NAZWAĆ! Miłego "życia" pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Jak nic, bo widziałam identyczne wpisy na innym forum. Najlepiej nie zwracać na nią uwagi! Ja uwielbiam pasiaste i kolorowe skarpety! Do dzinsow najlepsze! :) No nic, ja uciekam na imprezę, życzę milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
nie rozśmieszaj mnie dziewczyno, bo sama tu siedzisz i "tracisz czas" nie tylko na pisanie w temacie "Klan" ale i rozkminanie naszego życia? nie szkoda Ci swojego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avecezar
dziś mam....no już prawie nie!!!:D wolny wieczór!!!! Chciałam zrobić COŚ pozytywnego ale....NIE DA SIĘ! Tu trzeba HUNÓW!!!!:P Teraz już sobie "gadajcie" pa! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karor
najlepszy był dziś tekst Bożenki " Zapraszam na obiad, ale najpierw umyjcie ręce" :D Chyba zamiłowanie do czystych łapek wzięła po Ryśku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla nowa reklama
tym razem producenta butów :D ale buty ładne to fakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybill
chyba jednak nie było reklamy butów( o dziwo tym razem). Ja nie znam takiej marki butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to był Louis Vuitton??
a to nie był czaseem Louis Vuitton? ta reklama butów?:P jak tak to ma niezły gust no i kase bo wiadomo, że takie buciki to kosztują, reklama tez niezła hehe ale na pewno nie wiem czy to Louis... tak mi się wydawalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko ojciec Norberta
powiedzial "PRZYSZŁEM"!!! wielki pan doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele zyci i michalka
ja pitole, wesele na sadybie, nawet matka jacka jest, a od zyci tylko pulkownik i pulkownikowa??? wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Co Oni z tymi tuszami?! Matko święta!! Goście na Sadybie ledwo się pomieścili i te ich tańce wygibańce! :D Sukienka Zyty zupełnie mi się nie podobała. W ogóle spodziewałam się, że to wesele będzie jakoś fajniej zorganizowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za brednieeeeee
Dzisiejszy odcinek byl zalosny 1. Brak obraczek... Oczywiscie obraczki Jacka i Beaty pasowaly jak ulal :) 2. Wesele na Sadybie- sala do tanczenia byla bardzo mala ale oczywiscie wszystkich pomiescila:) Plus goscie to tylko rodzina. Zazwyczaj na wesele zaprasza sie najblizsze kolezanki, kolegow! Zadnej kolezanki Zyty nie widzialam, Michala tylko jeden kumpel:P 3. Mimo, ze byl catering zorganizowany przez Monike to nie wyobrazam sobie aby nie bylo balaganu w kuchni. Oczywscie czysciutko, zero talerzy, szklanek... 4. Beznadziejna reklama tuszu do drukarek, staje sie to zalosne. Niedawno byla reklama banku jak pani Stasia logowala sie na swojego konto, wczesniej tez jakies pierdoly... 5. Beata, trzeba przyznac ze miala sliczna sukienke ale zdziwilo mnie to ze probowala do tego dolaczyc srebrna duza bransolete!!!! Zukienka zloto czarna i srebro bleeeeee...Na szczescie w ostatniej chwili sie rozmyslila i tylko dlatego, ze Jacek nie mogl jej zapiac! 6. Tort byl oblesny, kiczowato rozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za brednieeeeee
7 beznadziejna muzyka, porazka otalna 8 mialam wrazenie ze ta muza leci z magnetofonu, z kasety sprzed 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ze na stole pod koniec
poza tortem nie bylo nic...cos biedniutki ten catering...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No i zawiodłam się na doktorostwie, myślałam, że zaprezentują swoje tango, tymczasem Oni trzymali się na dystans! :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybill
mam już dosyć tych reklam w klanie. To sponsorzy tworzą scenariusz a to już jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorszy z odcinkow
a gdzie byly blizniaki ????? buuuu w ogole jakas szmira ten slub-tzn ten odcinek, kamila z bozenka w kosciele nie byly czy co? juz mialy zdjecia jak goscie przyszli, w ogole zal.pl porazka, chociazby przysiege pokazqli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
a to przegapilam :P..jutro obejrze powtorke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zwrocilam uwage ze
zero kolezanek Zyty. A sukienka mi sie podobała. No i dla mnie fajne, ze wesele w domu a nie jakiejs ogolnowojskowej knajpie, zawsze to bardziej indywidualnie i sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Kim była brunetka, która w wężyku biegła za Pawlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka od waldka
brunetka to chyba dziewczyna waldka, tego kumpla michala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie obejrzałam jakieś wesele w Klanie, bo do tej pory to przegapiłam każde :) obrączki, porażka, fakt :D Zyta ładnie wyglądała, fajnie, ze zostaje w serialu. dziwiło mnie tylko, ze Kamila z Bożeną zamiast brać udział w uroczystościach, siedzą i drukują jakieś zdjęcia czy Bogna nie jest dziwnym gościem na weselu Michała? miała przez niego spore zamieszanie w użyciu, a teraz jakby nigdy nic na wesele przychodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga miała dziwn a
minę jak wchodziła na przyjęcia. dziwne sprawki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×