Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość powinni zrobic w rosso
mega impreze na 200 osob.. zaprosic kogo kto zna i z glowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bez nicku
mam nadzieje ze u Lubiczow mikolajem bedzie Jerzy!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewolaj
ejj jutro jest wigillijny odc klanu? czy kiedy? bo nie widze w programie tv..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale pewnie zosia chciala
zywa wiec dla dziecka sie poswiecila;) albo juz zapomniala jaka byla kiedys;P u mnie swiety mikolaj przynosi prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mi się nie podoba...
no to tez mi sie nie podoba ze ma żywa:/ a niby dalej wegetarianka i takie tam. no fakt u mnie w domu niestety tez ejst zywa, ale ze wzgl na to ze przez dziwną sytuacje mamy ją w prezencie:/ a co to za poświęcenie dla dziecka? dziecko sie cieszy jak jest duzxa choinka i gęsta a nie czy zywa czy sztuczna. tez pamiętam jak miała jakies papierowe coś w pokoju z bombkami;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mi się nie podoba...
a u mnie nie ma grzybowej ani czerwonego z uszkami tylko jest barszcz biały ale z dodatkiem grzybów właśnie (tzn nie tylko grzybów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mi się nie podoba...
u nas w domu w wigilie podajemy też krupnik z grzybami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ho ho ho
agnieszka niezle dzisiaj wygladala jak rozmawiala ze starym lubiczem w przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna pije nawet w pracy, ledwie pacjent wyszedł, poszła po butelkę. Zuzia zapytała: bolą cię zęby? Widziała jak płucze usta. Śmieszyło mnie jak Michał powiedział ,że chłopcy są za mali, jeden z nich niedługo przerośnie jego , zachowuje się jak dziecko, nastolatek z niskim głosem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt życzę Wszystkim fankom i fanom Klanu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, spokojnych i radosnych świąt wszystkim fanom Klanu :) ,*, ,*o*, ,*o*o*, """"[]"""" Mam pytanie, ze streszczeń wynika, ze powinien być odcinek wigilijny, w którym to Jerzy upuszcza półmisek z pierogami na ziemię (1992 odc.) kiedy on ma być wyemitowany i o której, może ktoś wie? Bo nie mogę znaleźć żadnej informacji na str. tvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ALE TEN BLIŹNIAK OD MICHAŁA [TEN WYŻSZY] wyglądał w tym kasku jak upośledzony biegał po mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycofuje pytanie. Znalazłam info. Odcinek wigilijny w którym wszyscy szykują się na wigilie u Beaty zostanie puszczony w drugi dzień świąt ( 26 grudnia 2010, godz. 17:25)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
wesolych i spokojnych swiat:) czekam na odcinek swiateczny i ta wigilie u Beatki..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądam Klan :) nie wiem czy to dzisiejszy odcinek, czy powtórkowy, ale gadają o świętach :) Agnieszka z Markiem w łóżku :) i Zosia weszła :) Szczęśliwych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Jak tam koleżanki, kilogramów przybyło?! :) Fotki z klanowej wigilii: http://www.swiatseriali.pl/seriale/klan-380/zdjecie,iId,253975,aAId,15223,iAId,15223 Krysia na poprzedniej wigilii była ubrana w tę samą bluzkę/tunikę i miała ten sam naszyjnik. Ela jak zawsze, wygląda świetnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale choinka byla brzydka
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nie było mi dane oglądać naszego ulubionego serialu. Sądziłam, że wigilia u Beaty była w piątak. No i przed chwilą zaskoczenie. Wigilia dzisiaj się odbyła. I widziałem Olki życzenia w TV. I Jerzego w pierogach. I śliczną Elżunię. I Monię z Felim. I Krysię z Pawłem i Pawełkiem do złotej rybki gadających. I Ryśka z gwiazdą betlejemską, a wcześniej z profesorem. I Bożenkę z Kamilą. Fajnie. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem Wam w tajemnicy, że ja już poświątecznie odpoczywam. W domku nareszcie cisza ze spokojem. A ja sobie krupniczek sączę. I to taki bez kaszy krupniczek. ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
to ktora bylam na wigilii u Beatki,przyznac sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
Beznadzieja :o Z takim chłopem jak Feli to bym zwariowała. Swoją drogą - nie mogli zadzwonić do Mariusza - znajomego taksówkarza? Na pewno by ich zabrał... Jurek z pierogami - wygrzmocił się na twarz, ale największe zmartwienie - czy wystarczy pierogów :o Mógł się zabić na takich śliskich schodach... Choinki brzydkie, mogli się bardziej wysilić. Gęś w wigilię - nie komentuję, wiem, że niby "można", ale jakoś wydaje mi się to nie na miejscu... Rozumiem promowanie gęsiny w Polsce, ale mogli powiedzieć, że to np. na świąteczny obiad wcześniej upiekła czy coś... Beatka niezła laska. I jaką rysiu dostał książkę od profesora, bo nie zdążyłam przeczytać tytułu? Wyglądała na mocno wiekową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiu pewnie dostal ksiazke
pt. jak zostac bohaterem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A najlepsza reakcja Jasia
na upadek dziadka. Chojnicki mało się nie połamał lub nawet zabił, tak rąbnął na śliskich schodach, a Jasiek... w śmiech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×