Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Dzięki, przyda się! 🌼 Jakbyś miała też coś na zamarznięty samochód, będę wdzięczna! :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Krycha z klanu to jak
Marta Gabryjel ze Złoptopolskich: ma męża i dzieciaki, a wciąż za lata za innym chłopem i nie daje kochasiowi założyć rodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia wszystkich studentów
ze wszystkich roczników z imienia i nazwiska zna? Ze szczegółowymi danymi, czy ktoś skończył studia, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkich to nie
tylko te studentki, które odbijają jej facetuff albo studentuff którzy na niom lecieli, a braku laku pukali jej bratowom Monie, no i pamienta jeszcze studentuff co to czochrali boberka Oli a nawet z Oluchnom pomieszkiwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krycha właśnie dlatego
złapała max doła, że Stjepan wybrał najgłupszą studentkę, notoryczną plagiatorkę i ściągoróbkę, która sama osobiście relegowała z uczelni na zbity psyk, a tu laseczka beszczelnie twierdzi, że była na stypendium i dokończyła studia zagramanicą, co się zresztą okaże jej kolejnom ściemom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam dziś powtórkę z wczoraj ;). Może nie jakiś rewelacyjny nowy design salonu Lubiczów ;), ale podoba mi się, bo jakoś jaśniejszy się zrobił, wcześniej był dość mroczny ;)...czy mi się zdaje, ale mają nową podłogę też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majka majeczka
Denerwuje mnie ta cała Weronika. Bardzo sztucznie gra, a poza tym mam wrażenie że mówi niewyraźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Weronika przy Adze aktorsko strasznie blado wypada, choć postać nawet fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca rozumiem tego przejęcia się Krysi, że to nie ona będzie tłumaczyć...bo przecież umowy na tłumaczenie nie mają podpisanej... ok przyjaźń przyjaźnią, ale to nie jest zobowiązanie jakieś że ona musi jego wszystkie książki tłumaczyć...a jak nie, to obraza majestatu...No mogła poczuć się rozczarowana, zdziwiona, ale nielojalność, to chyba za duże słowo...i taka trochę buta Krysi wyszła, że jak to nie ona ;). Ale i tak ona będzie tłumaczyć w końcu, a nie ta oszustka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardziej wolałam ten poprzedni wystrój, faktycznie był ciemniejszy ale przytulniejszy :)w tym najbardziej razi mnie tapeta i brak obrazów- lubiłam je :D A co do wątku z zakochanym uczniem to jest już nudne, powtórka z rozrywki, Krystyna tez miała zakochanego ucznia, i Monika sie spotykała z jakims młodociaym :) Czasami oglądam Na Wspolnej i zauważyłam, ze często powtarzają się wątki w tych serialach, przeszczep nerek od rodzicow, HIV, miłość do nauczycielek, pewnie znalazłoby się jeszcze kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa jo.
jakos wlasnie akcja z hiv to w klanie i na wspolnej nawet w podobnym czasie sie zaczelo ze az to bylo razace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu Kryśke
aż tak boli to, że nie ona bedzie tlumaczyć ksiazke stiepana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stiepan okazał się kolejnym panem przechodzącym kryzys wieku średnio-starczego. Pani Sandra kompletnie zasłoniła mu oczy! :) Koniec końców to Krystyna będzie tłumaczyć książkę Vujkovicza, ale chyba nie na jego prośbę. Ciekawa jestem jak ta ich "przyjaźń" się skończy. Wydaje mi się, że Ona jest jednak trochę zazdrosna o samą dziewczynę, a nie tylko tłumaczenie! :P Monia i Zytka się zaprzyjaźniły, super! hahaha... Nie wiem jakim prawem siostra Bogny przeczytała sobie jej pamiętnik? Na miejscu Bogny zrobiłabym jej awanturę! Ciekawe jak potoczy się wątek z ojcostwem Mirona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo na cztery litery! Dobre to było! :D Krycha oburzona, ale tak naprawdę jest zwyczajnie zazdrosna! :) Moni i Zytka pewnie się zaprzyjaźnią, będą razem na zakupki biegać! LD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Paweł tłumaczy swojej "dziewczynie" jakie kwalifikacje ma nowa tłumaczka :D Tez mi się wydaje, ze Krystyna jest troche zazdrosna, straciła wielbiciela. Ale dobrze mu na koniec powiedziała, bo zrobił sie bezczelny proszac ją pomoc, Krystyna pewnie odwaliłaby robotę, a tamta zgarnęła laury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo "dziewczyny"... Pamiętam jak kiedyś Krysia i Paweł rozmawiali o miłości dojrzałych ludzi i Krysia powiedziała, że jak była młodą dziewczyną (na co Paweł: młodszą dziewczyną), myślałam, że takie prawdziwe i głębokie uczucie między dwojgiem starszych ludzi nie jest możliwe. Paweł zapytał,a co teraz na ten temat myśli moja dziewczyna? A Ona na to, a teraz wiem, że mimo, że lata lecą, to w środku nadal jestem młodą, 20 letnią dziewczyną :) Paweł wtedy przytulił się do jej szyi i powiedział, że mieszkający w nim 20 latek ma coraz bardziej niesforne myśli :) A Krysia na to, 20 latek może mieć, ale 40 latek musi teraz iść do pracy i pocałowała go w czoło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem, dlaczego Stiepan
sam tej książki nie przetłumaczy; w końcu biegle włada językiem polskim, ktoś mógłby ewentualnie korektę zrobić. Co do Weroniki- powinna jednoznacznie i kategorycznie uciąć zaloty ucznia, a nie z nim po kawiarniach chadzać! Tak nie zachowuje się dorosły, zdecydowany człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko Klanu co za pamięć ! jestem pod wrażeniem :D Co do Weroniki- zgadzam sie z powyższym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamięć pamięcią...mam to nagrane gdzieś w mojej klanowej kolekcji i czasem wracam do starych odc. klanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauważyłam lampy z Ikei w dawnym mieszkaniu Jacka i Beaty, bo mam taka samą :) co do kuchni Chojnickich to nie wina scenografa, bo to właściciele domu wyremontowali sobie kuchnię okulary Sandry sa obrzydliwe...nawet nie takie "kujonki" tylko bryle na pół twarzy :O nie podoba mi sie tez Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powtórzyli imię w Klanie, bo Sandra to była tez menedżerką w klubie Michała, dawno temu, czy tak? :) ale mniejsza tym, taki szczególik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaję, ze wystrój domu Bogny i Leszka to koszmar pijanego projektanta, kolory rodem ze stroju klauna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, znowu Donata! :/ Siostra Bogny niech spada na bambus, wkurzająca jest! Głupie babsko! Na miejscu Leszka chyba dałabym jej w twarz!! Pułkownik da się nabrać na przekręty Feliksa! :D Taki mądry pan pułkownik! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochana Jana...
Siostra Bogny to stara panna i chętnie zamieszkała by z siostrą i dziećmi. Tylko Leszek jej przeszkadza. Ale mnie wkurza to: jest zapowiedź następnego odcinka a tutaj na pół ekranu zaraz Robert Janowski zapyta jaka to melodiaaa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Basia starą panną? A coś wspominała synka co chyba w Szczecinie mieszka. O mężu jakoś nic nie pamiętam. Sądziłam, że jest rozwiedzioną lub wdową. Sunia, dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×