Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Aga to niezla nimfa
prawie jak Bruka z MNS jeno mloda, dlatego jeszcze nie rżnęła się z żadnym wlasnym zięciem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, mnie też to bardzo zainteresowało - rozumiem, że można sobie przesypać płatki, makaron, ryż itp. Ale chipsy? Przecież po otwarciu opakowania trzeba szybko zjeść, bo inaczej tracą chrupkość :D A o co chodziło z Maciusiem i Norbertem w kręgielni? o akurat musiałam się odwrócić i nie widziałam... Nie brałam nigdy udziału w żadnej rozprawie, ale co maja zarobki Rysia do całej sprawy? Że tak na początku go wypytali o wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x xx cx c x x x c
a ja sie zdziwilam ze Rysiu ma 50 lat bo nie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazwyczaj sąd pyta o zarobki
i o to kto jest żywicielem rodziny, raczej standardowa procedura, bo jeżeli oskarżony jest jedynym żywicielem rodziny to jak go za kraty wyślą, to wiadomo, że rodzina straci cały dochód, i wtedy państwo bedzie musiało przejąć finansowanie, czytaj. zasiłki itp. pomoc miejskich ośrodków pomocy rodzinie i innych takich. w przypadku niskiej szkodliwości czynu odstępuje się więc od kary bezwzględnego więzienia, na rzecz zawiasów, prac społecznycb etc. Ewentualnie pytanie o zarobki mogło mieć na celu sprawdzenie czy oskarżonego będzie stać np. na zapłacenie odszkodowania dla pokrzywdzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćka zaczepiali chłopcy nastoletni, Norbert obronił go, powiedział, że jest jego bratem, Ola przyniosła delicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa jo.
Chipsy pokazali w sliokach zeby nie byly w oryginlnym opakowaniu a tym samym reklama by byla tak samo jak pokazuja sok juz w szklanym dzbanku :) Rysiek przecietnie wyciaga sporo, chybam mowil o zarobkach na reke ;) wlasciwie dlaczego skupiaja sie na losach bozenkowego profesorka?:) cos tu bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvfvfvvvv
to ciekawe czemu dlicje w opakowaniu a nie an talerzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaunowa z sadyby
Widocznie producent chipsów nie zapłacił za reklamę. Nie to co delicje. Ola z takim namaszczeniem nimi częstowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaaaa
przecież delicje rządzą w serialach tvp. w mjm też wszystkie dzieci kochają szampańsie, innych slodkości nie znają :))) dobrze wedel zapłacił za reklamę, chyba wedlowskie są delicje, prawda? podobnie było a activią, z kaszką - chyba nestle - też lata koło basieńki marysia w mjm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Pisałam już, że ten doktor (Ahmed Wisimulacha) jest tu nieprzypadkowo. To znany i lubiany aktor. Wątek rozwinie się, aż asiągnie erotyczne apogeum. Oczywiście w małe figo-fago wplącze się Aga Lubicz (jak zwykle). Zajdzie w ciąże i nawet będzie rozważała skrobankę ale dostanie wsparcie rodziny i urodzi kolejne nieślubne dziecko (tzw. bękarta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek z Olką, Norbertem i dzieciakami fajny, tylko te delicje...;). No ok wiadomo reklama, to niech leżą na stole, nawet niech spore zbliżenia robią, ale na litość niech oni o nic nie rozmawiają i się wszyscy na te ciastka patrzą jakby, to jakiś 80 rok był i innych słodyczy nie było :O Pawełek wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy chłopaku! :)) Śniadanko ma być dzisiaj z okazji dnia kobit! :) Chociaż, jak przypuszczam, scenarzyści tylko wspomnieli o tym wczoraj, a dzisiaj już nic nie będzie. Chociaż w nd.są imieniny Krystyny, a że klanu w nd.nie ma to nie będzie uroczystego śniadanka z tej okazji, więc może faktycznie zrobią dzisiaj! :) Koleżanko Malino, pobudka!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedziałam, że czipsowego śniadania nie będzie! Feli w barze mlecznym bez kasy na jedzenie... Sprawa Ryśka, którą będą nas teraz zanudzać przez najbliższe 5 odc. Nuudy, nuuudy, nuuudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Ninę w sądzie grała jakaś inna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli to powinien teraz
towarzysza pułkownika wkręcać w jakieś biznesy z prywatyzacją mienia powojskowego albo sępić od kasę od Zyty i jej jareckich, za załatwienie Michałowi dyrektorskiej fuchy oraz in vitro dla Zytki u Lubicza w klinice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feli chyba po raz pierwszy był dziś poważny w Klanie :) mam na myśli jego wyraz twarzy, kiedy wchodził na spotkanie do Rosso i się przeżegnał - bezcenny widok jak dla mnie :)! Jak trwoga, to Feli do Boga :) Szkoda, że jutro nie będę mogła ujrzeć powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×