Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ;(;(;(;(;(;(;(
Niebawem u Grażynki nastapi cud : Grażynka bedzie sprzatała mieszkanie i przypadkiem znajdzie tajemnicza koperte okaze sie z Rysio przeczuwając smierc kupił los na loterii i schował do koperty i ukrył a tam okaze sie ze na ten los loterii jest główna wygrana milion złotych i Maciuś powie ze tata przesłał im pieniądze z nieba ale bzdety wymyslili można ze smiechu pasc ci co wymyslalają te scenariusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
Kurde jak mnie wczoraj maciek wystraszyl!!!... I moja corke tez, jak zaczal wzreszczec, chyba naprawde wzial w lape nagrzana lokowke, ja pierdykam, potem sie z tego strachu smialysmy.... no zrobil nas niezle ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
Kurde jak mnie wczoraj maciek wystraszyl!!!... I moja corke tez, jak zaczal wzreszczec, chyba naprawde wzial w lape nagrzana lokowke, ja pierdykam, potem sie z tego strachu smialysmy.... no zrobil nas niezle ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to Zytce się pokićkało, z kim i kiedy :D:D ale ja jej to daruję, bo ją lubiłam od początku i niech wraca do Michała, byle tylko on z Kingą nie był :) Nudy były wczoraj, oprócz Maćka i lokówki nie pamiętam nic.. Aaa i ten dziwny taniec Szopińskiej wokół pianina, o co jej chodziło? Dziwnie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to Zytce się pokićkało, z kim i kiedy :D:D ale ja jej to daruję, bo ją lubiłam od początku i niech wraca do Michała, byle tylko on z Kingą nie był :) Nudy były wczoraj, oprócz Maćka i lokówki nie pamiętam nic.. Aaa i ten dziwny taniec Szopińskiej wokół pianina, o co jej chodziło? Dziwnie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klankowa1
Oj, to Zytce się pokićkało, z kim i kiedy :D:D ale ja jej to daruję, bo ją lubiłam od początku i niech wraca do Michała, byle tylko on z Kingą nie był :) Nudy były wczoraj, oprócz Maćka i lokówki nie pamiętam nic.. Aaa i ten dziwny taniec Szopińskiej wokół pianina, o co jej chodziło? Dziwnie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie! To wyginanie się
Szopińskiej koło Maćka jakoś niesmacznie wyglądało. Myślałam, że w którymś momencie złapie go w końcu za przyrodzenie i krzyknie:-"Bierz mnie Maćku! Odkąd cię poznałam o tym tylko marzę! Weź mnie na pianinie"!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza rozmowa Kingi
z matka byla bardzo interesujaca-mianowicie matka z niezwyklym refleksem odkryla,ze Kinga "nie zyje jak Bog przykazal" i ze powinna pocieszac Michala po rozstaniu z Zyta. OMG 😡😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, ja też odczułam w zachowaniu tej Szopińskiej jakiś podtekst seksualny :( Niesmaczne to było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia_de_bill
O której leci ten serial??? Właśnie przeczytałem cały wątek, coś pięknego! Aż dziwne, że jeszcze nie trafiłem w tv na ten film. Ale od dziś to nadrabiam i oglądam codziennie! Jesteście świetni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdghker
Niech mi ktos wytłumaczy dlaczego w gazecie byla napisana grupa krwi Rutki? Ja wiem, ze to na potrzeby serialu, żeby Zytka się dowiedziała z kim ma dziecko ale czy jest tego jakieś logiczne wytłumaczenie po co w gazecie taka info i to wielkimi literami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan leci od poniedziałku
do piątku o 17:50 na TVP1.Oglądaj koniecznie,bo można się zajebiści uśmiać :D A co Szopińskiej i Maćka to znając "pomysłowość" twórców Klanu to jeszcze będzie wątek molestowania seksualnego Maćka przez nauczycielkę muzyki :P:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan leci od poniedziałku
info o tej grupie krwi miał napisane na swoim aucie rajdowym Rutka.Njaprawdopodobniej po to,aby w razie wypadku lekarze ratunkowi wiedzieli jaką grupę ma kierowca poszkodowany w wypadku,gdy zajdzie potrzeba transfuzji krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciuś to tragedia darł jape jak porąbany mega sztucznie itp On zawsze zle gral ale nie wypada tego mowic bo przeciez jest chory nic nie mozna zlego powiedziec a on nie umie grac robi to sztucznie jak sie oglada to widac ze sekunde wczesniej dostal instrukcje i kamera poszla i to nagrali. Wczoraj juz po raz enty osmieszyl sie a raczej scenarzysci celowo go osmieszają co jest bardzo przykre Grazka i jej losik na loterii o jejku co za geniusze to wymyslili. Dno na dnie, na jesien niech klan spadnie z anteny bo jest to juz męczące nawet dla normalnych widzow a nie tylko dla hejterow. Scenariusz klanu mnie juz nie zaskoczy - jak bedzie w gazecie pisalo ze na sadybie wylądowali kosmici a pawel lubicz zakochal sie w zosi z kupa na ząbkach a agnieszka zostanie księzną Lubicz bo uwiedzie księcia harrego a nastepnie wymorduje karola williama i to ona bedzie żoną brytyjskiego krola to juz przysiegam NIC MNIE NIE ZASKOCZY !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem o co chodzi z
tym gibaniem się Szopińskiej? Czy chcą zaprezentować drażliwy temat romansów wychowawców z ich niepełnosprawnymi umysłowo podopiecznymi? Był już wątek nauczycielki rozprawiczającej ucznia, ale scenarzyści zrobili z chłopaka geja i zakończyli wątek. Nie pokazano też romansu Bożenki z jej faciem od biologii, choć to mogłoby fajnie ożywić Klanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy zauwazyl chyba ze ta Szopińska zarywa maciusia ciagle go odwiedza nachodzi naiwna grazka mysli ze to takie pelne zaangazowanie nauczycielki ale przeciez ona ma takich uczniow wiecej i do kazdego na kawke do domu nie lata ja to juz zauwazylem pare miesiecy temu odkad wątek sie nasilil pewnie ma jakis fetysz ze kreca ją uposledzeni bezbronni chlopcy czy cos i pewnie go zgwalci to bedzie dopiero szok w klanie i dla widzow ale to i tak nie pomoze serialowi ktory z kazdym odcinkiem upada na dnooooooooooo szykuje sie kolejny hit internetu juz slysze grazke maaaciek maciuś synku maciuś co ci jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rutka nie jest ojcem mojego dziecka" - naprawdę debile układają te dialogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze przegapiłam zmianę bliźniaka? Czy pierwszy raz jest nowy. Tego mniej rozwiniętego wreszcie wykopali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie niepodobna z tego zdjęcia. Cała Warszawa już chyba wie, ze to nie Rutka jest ojcem, czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patty Ryan
Maciek będzie próbował zgwałcić Martę! Kiedy Marta (Edyta Herbuś) odwiedzi Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska) by sprawdzić dlaczego nie przyszła na próbę spektaklu drzwi otworzy jej Maciek (Piotr Swend). Chłopiec będzie próbował ukryć przed Martą fakt, że Bożenka przedłużyła weekend majowy w Woli Tureckiej, do której wyjechała z Miłoszem (Konrad Darocha). Maciek widząc zdenerwowanie trenerki będzie się starał ją rozweselić. Kiedy granie ulubionej melodii nie przyniesie efektu, syn Lubiczów obdarzy ją serią pocałunków. Występowanie w roli pocieszyciela tak bardzo spodoba się Maćkowi, że konieczna będzie interwencja Grażyny i Mariusza. Czy w ostatniej chwili uda się im opanować sytuację? Zainteresowanych zapraszamy na odcinek 2288, emisja 6 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +Patty+
Maciek będzie próbował zgwałcić Martę! Kiedy Marta (Edyta Herbuś) odwiedzi Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska) by sprawdzić dlaczego nie przyszła na próbę spektaklu drzwi otworzy jej Maciek (Piotr Swend). Chłopiec będzie próbował ukryć przed Martą fakt, że Bożenka przedłużyła weekend majowy w Woli Tureckiej, do której wyjechała z Miłoszem (Konrad Darocha). Maciek widząc zdenerwowanie trenerki będzie się starał ją rozweselić. Kiedy granie ulubionej melodii nie przyniesie efektu, syn Lubiczów obdarzy ją serią pocałunków. Występowanie w roli pocieszyciela tak bardzo spodoba się Maćkowi, że konieczna będzie interwencja Grażyny i Mariusza. Czy w ostatniej chwili uda się im opanować sytuację? Zainteresowanych zapraszamy na odcinek 2288, emisja 6 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia_de_bill
Oglądałem wczorajszy odcinek. Co to za żenada???????? Cwel, który przyszedł do tego rudego trolla, wyjęty z bajki dla po...banych. Istnieją tacy ludzie?? A już menele rozwalili mnie kompletnie:D Twórcy tego arcydzieła są niewiarygodnie oderwani od rzeczywistości. Proszę wybaczyć, ale żal na to patrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2272 Zyta przeprowadza z matką rozmowę na temat ich wzajemnej relacji. Po krótkiej wymianie zdań obrażona matka wychodzi z mieszkania. Powodowana wyrzutami sumienia Zyta postanawia udać się do niej z przeprosinami. Michał bierze misję przeprosin na siebie. Jednak w domu zastaje wyłącznie pułkownika, z którym ucina sobie pogawędkę przy alkoholu. Norbert knuje teorię spiskową na temat Rafała. Ola podejrzewa nawrót choroby. Grażynka prosi Mariusza o asystę przy odbiorze miliona złotych, które wygrała na loterii. Agnieszka i Karol, wychodząc do filharmonii, są świadkami wypadku, Karol wzywa pogotowie. 2273 Michał niepokoi się nadmierną ingerencją teściowej w jego małżenśkie życie. Obawia się, że może mieć bardzo negatywny wpływ na jego relacje z Zytą. Tymczasem Agnieszka spotyka mężczyznę, któremu Karol udzielił pomocy po wypadku. Mężczyzna poszukuje Karola, ma dla niego nietypową rekomensatę. Monika niepokoi się brakiem efektów policyjnego śledztwa w sprawie śmierci Rysia. Jest przekonana, że w sprawę zamieszana jest Halszka i jej mąż. Postanawia złożyć im wizytę. Grażynka sprawdza, czy pieniądze z wygranej wpłynęły już na konto i zastanawia się jak zadysponować wygraną kwotą. 2274 Grażynka, mając już wygraną sumę pieniędzy na koncie, ma nadzieję zapewnić dzieciom lepszą przyszłość. Monika przekonuję Bogdana, żeby towarzyszył jej podczas wizyty w domu Halszki. Bogdan, widząc jej determinację, zgadza się. Michał z Pułkownikiem realizują swój plan, który zmusza matkę Zyty do opuszczenia mieszkania Michała i Zyty. Deptuła martwi się, że zostaje bez pracy, mając na utrzymaniu żonę i dziecko. Vujkovic ma dla niego propozycję. Maciek rozmawia z Tomkiem w sprawie "odstępnego" za Martynę. 2275 Zdenerwowana matka Martyny robi Grażynce awanturę w Elmedzie, oskarżając Maćka o handel ludźmi. Grażyna udaje się do szkoły i wyjaśnia z Maćkiem wczorajsze zdarzenie. Między Norbertem a Olą dochodzi do kolejnego spięcia, którego powodem jest Rafał. Rutka proponuje Michałowi, żeby Zyta wróciła do niego do pracy. Michał jest oburzony Monika składa wizytę Halszce i oskarża ją o udział w spowodowaniu śmierci brata. 2276 Monika zdaje relację Gabrieli z wczorajszej wizyty w domu Halszki. Lubiczowie zastanawiają się, czy Deptuła zdoła przejść pomyślnie rekrutację na nowe stanowisko. Tymczasem on pojawia się z kwiatami dziękując Krystynie za pomoc w znalezieniu nowej pracy. Od przyszłego tygodnia będzie menedżerem pensjonatu. Kinga wraca z Berlina i odbiera dzieci od Michała. Wieczorem wszyscy zasiadają do wspólnej kolacji. Agnieszka i Karol zamierzają tapetować pokój Zosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajhhhajjjaq
gdzie mozna zobaczyc powtorke odcinkow klanu a chodzi mi o odc 2258 i 2259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty
z tą wygraną w totka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na powtórki patrze...
tez na vod.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na www.onlinezadarmo.pl można oglądać odcinki do przodu, za darmo. Jest już dzisiejszy i jutrzejszy. Lubię taką stanowczą Kryśkę i uważam,że powinna częściej ustawiać upierdliwego Pawła do pionu! :) Każde kolejne streszczenia nowych odc.Klanu zadziwiają mnie coraz bardziej! Zastanawiam się czasem, czy to jest jakiś żart?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor Deptuła
w pensjonacie?? :O Czy Was też denerwuje taki motyw, że w każdym serialu jest taka osoba, w której zakochauje sie niemal każdy napotkany facet?Jak teraz ten Rafał - zobaczył Olkę iw diać było, że zabrakło mu tchu :D Jakby taka piękna była.I jeszcze te jej głupie gadki idiotycznym tonem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×