Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość post z godzinu 10.15
i jeszcze facet podający sie i piszacy pod babskim nickiem :D Kur... śmiech an sali, kogoś serio ostro w łeb pusty walnęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Mata ty normalna babo
to nie jesteś ! takie cyrki dzieja sie na kazdym topiku, bo takich debilek jak ty na nich nie brakuje, nad czym normalni ludzie bardzo ubolewają ! ty slepa wiesniaro lepiej poczytah to forum RAZ JESZCZE, POWOLI I OD POCZATKU i dopiero pisz pierdoły, ze my od temtu odchodzimy, bo bredzisz jak potłuczona jakaś ! my piszeszmy normalnie, to ta banda debili zaczyna jakies wyzwiska i czepianie sie w sumie nie wiadomo o co ! agatko, zmien forum bo dobrze wiemy, ze te wszystkie pomaranczki, to ty tepa lebiodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro jej zazdrościsz, ze
siedzi nom stop na kafe, to rób to samo i zdaje sie świetnie ci idzie, bo widac, ze dziewczyna już cie olewa, nie pisze z toba. Jedynie sprowadziła cie do parteru dzisiejszym wpisem,a ty dalej robisz z siebie debila i zmieniasz nicki, piszesz sam ze soba. wez zacznij myślec ! Sunia Agunia, no czepili sie jej bo im zal dupe sciska, maja nude zycie, nie maje o czm pisac to sie zajmuja tym co nie trzeba. mało tego - mysla ze błyszcza , a jak widac robia z siebie debila do potegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujemy moderacji za
szybką reakcję ! W koncu jest tak jak powinno być na tym forum ! Dziekujemy i prosimy o dalsze rzetelne trzymanie reki ma pulsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty, włazidupo jedna:
"kjkfg..."," hahahaha !!!", "post z godzinu 10.15", "Agata Mata ty normalna babo", "skoro jej zazdrościsz, ze"...itd, itp. Twoich nicków nie sposób wszystkich wymienić, bo wciąż piszesz te swoje dyrdymały pod setką pomarańczy. Czy w życiu poza kafeterią też tak włazisz w dupę wszystkim? Jesteś żałosna, wiesz? Leki już zażyłaś? Widać, że brakuje ci akceptacji w tym realnym życiu, to choć tutaj musisz się dowartościowywać:(. Biedna jesteś wazelinko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka roztropka
Ej dziewczyny! Zachowujecie się jak twardogłowi zniewoleni przez system. Między sobą zgrywacie porządne i cnotliwe i żadna nie chce się wychylić przed szereg bo boi się oplucia przez resztę. Tak właśnie działa wasz system. Nawzajem sobie kadzicie a kiedy znajdzie się ktoś kto myśli inaczej wytykacie go zgodnym chórem. Jak widać są białogłowe i są twardogłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bvsmp
Widzę, że w tej chwili forum przypomina zarzygany lokal, do którego nikt nie chce zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zarzygaliście, to
tak jest ! po cholere te popaprance sie tutaj schodzą i prowokuja jakieś chore dyskusje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiechu warte to co
wy tutaj wypisujecie.... !! po tym jak ktośśś pisze wykrzyknik będa typowac w ciemno kto dany post napisał! wy jesteście kurwa chorzy !!!!!!!!!! ja też raz sobie o postawie spacje po wykrzyknik, a 20 razy nie ja to zala, doktora l i mage em obstawiam i to w 2000000000%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest napisane
zal nad zaalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest napisane
ciekawee kto za chwilee pojdzie na tapete chorzy ludzie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szla dzieweczka do laseczka
na na na na na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D...:D
:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D...:D
szla do laseczka se dzieweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek Kurzawski
Są tu jakieś fajne dziewczyny? W poniedziałek jestem na L-4 i będę miał dużo wolnego czasu. Moja stara o tym nie wie, szukam atrakcyjnej z lokum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiałam, czy zabrać głos, no ale napiszę... Widze, że komuś bardzo zależy na oczernieniu mnie na tym forum - no cóż ludzie mają różne, dziewne hobby... ;) Ale po tym, żeby po wykrzykniku kogoś ocenić, to bym nie wpadła. No ale tak, przecież wy wiecie lepiej, najlepiej... Nie śmiem nawet nad tym duskutować... Tutaj to już sie każdy każdego chyba czepiał, przyszła i kolej na mnie. Jak Wam ulży, to piszcie i do białego rana. Widać, że komuś wytykacie wieczne siedzienie na forum, a sami czynicie dokładnie to samo. Do tego kogoś powyżej ( swoją drogą, to bardzo ciekawe, kto ten post napisał ), nigdzie się z tego forum nie wybieram, bo nie ma takiej potrzeby. Ono jest dla wszystkich, czy ci się to podoba , czy nie ;) No nic, żal i doktor znieśli czepialstwo, to ja zniosę, a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henitkowooo bolkowooo
wiele osób po wykrzykniku raz pisze spacje, raz nie. co to za różnica?! żadna ! wszystko zależy od tempa pisania, od tego czy sie ktoś spieszy, czy nie, ile mu znaków pozostało. czynników naprawdę jest wiele... ktoś zrobił borute, a szuka kozla ofiarnego.prawda jest taka,ze tutaj wszyscy tym forum żyją, wszyscy. tak jak i wszyscy zyja klaneM, a malo kto sie przynaje ze spacją, a lbo bez , jak kto woli... zaraz zal bedzie na tapecie i doktro l. a swoja droga, to WG MNIE ZAAAL I DOKTROR L TO JEST JEDEN NICK, TO PISZE JAKIS FACET, ALE POD DWOMA NICKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henitkowooo bolkowooo
A I COS JESZCZE ISTOTNEGO, NICKI : " ty wyżej! Spójrz jak sama" i nick "hehehe faktycznie to" to pisze jedna i ta sama osoba, jakiś facet tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henitkowooo bolkowooo
czyli ktos pieknie pisze SAM ZE SOBĄ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henitkowooo bolkowooo
ale jazda bez trzymanki... ktoś oczernia innych,a sam jest nie lepszy! czepiłeś się facet tego wykrzyknika, a sam narobiłeś tego burdelu ! ja tylko wracam do pytania Suni zdaje sie, bo to ona dzis zauważyła i napisała, ze dlaczego akurat zalezy ci na czepianiu sie zonkilki? sam tego syfu narobiłeś, widac to gołym oczkiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henitkowooo bolkowooo
BANKOWO TE DWA NICKI " ty wyżej! Spójrz jak sama" i nick "hehehe faktycznie to" TO PISAŁA JEDNA OSOBA!!!!! BARDZO MADRY MONOLOG SAMEGO ZE SOBĄ ! ZAJBISTY WRECZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henitkowooo bolkowooo
No nic ja jeszcze pokminie trochę i wyjdzie czyj to burdel na tym forum, bo to wszystki pisze facet - wy zwróccie uwage na koncówki i na jedno sztandarowe zdanie " Aleś ty babo durna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henitkowooo bolkowooo
bankowo dziewczyny wyzwiska, oczernianie, obelgi, podejrzewanie kogoś o podszywy i ogólne sianie zamieszania na forum Klanu, to jakiś facet! te powyzsze podszywy podane za przykład to jedna i ta sama osoba, to jedna ironia, jeden styl pisania, no i to zdanie główne, podane za przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna ważna rzecz - nie interesuje mnie, to co ktoś ma do mnie. Jeśli kogoś interesuje, to co ja robię, to proszę to sobie wyjaśnić u moderatora, bo ja zamierzam ignorować tego typu wpisy. Życzę miłej zabawy w poszukiwaniu kolejnych nicków, by dać upust swojej frustracji, niezadowolenia itp rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bvsmp
Co te dwa dni bez Klanu są w stanie zrobić z człowiekiem! Może gdy jutro wróci serial dyskusja znów zostanie skierowana na właściwe tory. Albo to wina Edyty Herbuś. Zalała syfem cały serial i wszystko co z nim związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bvsmp
Zamiast walczyć między sobą znajdźcie sobie jedną osobę, której wszyscy nie znosicie (np Herbuś) i na nią skierujcie negatywne emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkilka-------------->
henitkowooo bolkowooo Nie znudziło cię pisanie nocą sama ze sobą? Łatwo dostrzec, że masz niejakie rozdwojenie jaźni. Pod żonkilką próbujesz udać kogoś inteligentnego (co średnio ci wychodzi), a pod pomarańczami, wychodzi z ciebie chamstwo, buractwo i choroba. Bronisz siebie, ZAWSZE gdy ktoś napisze coś, co jest nie po nosie, żonkilce:) I jeszcze jedno: nikt tu tak jak ty nie musi przesiadywać 24h/dobę. Wystarczy popatrzeć na twoje wpisy w jakich godzinach były dodawane, by stwierdzić, że jesteś tu non-stop! Tak- oglądam Klan, choć nie codziennie mogę, dlatego czasem wpadam tutaj, by poczytać, co było ciekawego. Kiedyś naprawdę było tu i kulturalnie i z humorkiem. Odkąd pojawiłaś się tutaj ty (od ponad roku tu jesteś - zadałam sobie tyle trudu, by sprawdzić odkąd widniejesz jako żonkilka), co chwila są kłótnie, wyzwiska, spamowanie i wszędzie cię pełno pod pomarańczami. Dołączam się do tego kogoś wyżej, kto odkrył, że to jesteś ty, bo faktycznie popełniasz ten błąd (spacja przed wykrzyknikiem), a mało kto (przynajmniej na tym topie), go robi. Także współczuję, że musisz teraz uważać, ale dzięki temu, nauczysz się poprawnej pisowni na komputerze. Aha i żeby nie było- ja jestem kobietą. Bardzo lubiłam ten topik, ale odkąd jest tu wieczny śmietnik, coraz rzadziej wpisuję się pod moim stałym nickiem (mam go niemal od początku topiku). Po prostu dzięki twojemu zaśmiecaniu, odechciewa się tu cokolwiek komentować. Myślę, że nie tylko ja tak myślę. Wiele stałych nicków stąd pouciekało. Co zaś do zaaala i Doctorka L. Całkiem prawdopodobne, że to też żonkilka. Wcale bym się nie zdziwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie klamia
wystarczy w google sobie wpisac zonkilka kafateria i rozne kwiatki wyskakuja ;) np. ten: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4052945&start=1230 wpis zonkilki, ktos pod nia, napisal, ze cos mu sie nie podoba, a zaraz zonkilka pod pomaranczami wytoczyla cale dzialo przeciw tej osobie. Matko! A ja myslalam, ze tylko na tym topiku tak spamuje:o Ty sie dobrze czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie klamia
"Żonkilka-debilka Ale wam się nudzi... Co do wypowiedzi żonkilki owszem są irytujące popatrzcie na innych forach że tej osobie nic nigdy nie pasuje. Ale wracając do tematu to forum poświęcone jest serialowi a nie słownym przepychankom więc opanujcie się troszeczkę". Ten powyzszy wpis, jest z "Barw szczescia" i nie, nie ja go napisalam. Nie ogladam tego serialu, wiec nie mam potrzeby wchodzenia na ten topik. Jak widac, nie tylko ja, bo jeszcze i kilka innych osob zauwazylo, ze zonkilka ma cos z deklem nie tak i wszedzie gdzie sie pojawia, rozwala topiki. Co do tego bledu (spacja przed wykrzyknikiem, pytajnikiem), w tamtym topiku jest to samo, w tych pomaranczowych wpisach. Jejku, ze ta baba ma tyle czasu i checi pisania sama ze soba, koszmar! Fajnie, ze ktos zadal sobie troszke trudu, przeanalizowania pisowni tej idiotki. Sorry, ale inaczej cie nazwac nie potrafie. A teraz zrob nam przysluge i albo spadaj na zawsze z tego topiku, albo pisz kulturalnie, nie zasmiecajac go, gdy ktos napisze, ze nie podoba mu sie to co napisalas ty. Ma takie prawo. Ty masz prawo napisac, ze i tobie cos lub ktos sie nie podoba. Jednak zasmiecac obelgami i juz na pomaranczowo, prawa nie masz. Wyzyj sie na kims w realnym swiatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie klamia
Bvsmp Zamiast walczyć między sobą znajdźcie sobie jedną osobę, której wszyscy nie znosicie (np Herbuś) i na nią skierujcie negatywne emocje. To nie jest chec walki z kims. Ja po prostu chcialabym zeby na ten topik powrocila dawna kultura. Mysle, ze nie tylko ja bym tego chciala. A jak widac, przez jedna osobe, topik stal sie jednym, wielkim smietniskiem. A szkoda, bo kiedys byl moim ulubionym na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×