Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Klan Re...
Kiedyś u Ryśków wisiało zdjęcie papieża a potem zastąpiła je fotografia niepokalanej Martyny zawsze dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Ten pierwszy odcinek jest bardziej emocjonujacy niz 100 najnowszych! A Ezbieta, Krysia i Grazyna jakie piekne i szczuple! Za to Olka gra jak w szkolnym przedstawieniu, troche sie jednak przez lata wyrobila. Szkoda ze Michala nie bylo, byloby na co popatrzec;p I pomyslec ze to bylo 15 lat temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dlatego seriale trzeba
kończyć po setce odcinków jak Latynosi, a nie ciągnąć po 20 lat! Te kilkanaście lat temu Klan był drapieżnym serialem o skurwysyństwie zwykłych, zadawałoby się porządnych i pobożnych, ludzi. Byli ludzie z krwi i kości: - cierpiętnica Ela, która nie chciała obsłużyć własnego męża i wydawała nie takie lekarstwa umierającym dzieciom, - dziwkarz i aferzysta Jurek, posuwający wszystkie kobiety oprócz własnej żony, okradający własnego szefa i podwładnych, że o klientach nie wspomnę, - hulaka i jebaka Michał, mimo młodego wieku doświadczony w ustawianiu meczyków i uwodzeniu starszych od siebie, zamężnych masażystek, - cichodajka Beata, która zdradzała Jacku z Rafalskim, - chytry materialista i wojujący ateusz Paweł, dorabiający się pokaźnego majątku kosztem pacjentów, państwowej służby zdrowia i własnej rodzinki, - puszczalska lewaczka Aga, organizująca ekologiczne i lewackie zadymy za kasę rodziców i ujeżdżająca kolejnych prostodusznych chłopów, - Monika, klasa sama dla siebie, "polska Alexis" zmieniająca facetów częściej niż majtki i sukienki, która uwiodła siostrze narzeczonego, a dorabiała się kurewstwem, złodziejstwem i kontaktami z półświatkiem, - demoniczny psycholog Piotr Rafalski, który zamiast leczyć pacjentki wpędzał je w co raz to gorsze choroby, hipnotyzował je, posuwał jak były niepoczytalne itd Nawet święta zakonnica Dorota miała fajne, hardkorowe przygody: a to ją w Rwandzie zgwałcił oddział wojska, urodziła czarne dziecko i oddała do adopcji, a to miała romans z Rafalskim i chciała wystąpić z zakonu itd. To se ne vrati :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z białą mafią nie wygrasz
nie w Polsce i dlatego realistycznie pokazali, że Elżuni włos z głowy spaść nie może. Sekcja zwłok wykaże to co Paweł zasugeruje kolegom i koleżankom z prosektorium, że bezpośrednią przyczyną śmierci małego było ostre zapalenie bodajże opon mózgowych a nie roztrzepanie jego siostry i podanie zbyt silnej dawki leku. Taką wiadomość usłyszy Ela od Pawła. Oczywiście będzie się strasznie obwiniać, ale na tym się skończy - jak to w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia wyglądała świetnie! Ela zresztą też, ale Ona cały czas dobrze wygląda. A Grażynka jaka szczupła była! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka jak dla mnie wciąż
wygląda ok. Nie zapominajmy, że urodziła pięcioro dzieciątek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W odcinku 2
W następnym odcinku Krystyna użyje jakże wysublimowanego sformułowania: Niech Cię szlag! I zobaczymy fioletowego trabanta Rysia jadącego do kliniki El-med! A Paweł będzie krzyczał i tarmosił rozczochraną Elżunię by przestała się obwiniać za śmierć dziecka. I nie będzie w tym odcinku Moniki, Jerzego i Agnieszki, która wyjedzie na akcję ekologów i przykuje się do drzewa. Pojawi się natomiast Michał. W trzecim odcinku na 100% nie będzie Ryśków, Monika zacznie szantażować Jerzego fotografią a Elżunia dostanie reprymendę od jakiejś babki, która będzie chciała kupić podpaski w aptece. Agnieszka wróci do domu, zbierze cięgi od rodziców i zacznie się wyżywać na Olce, której zrobi bałagan w pokoju rozrzucając maskotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałyśmy z córką z zaciekawieniem i chwilami ubaw miałyśmy - zwłaszcza z Oli, jaki to dzieciuch był :D Agnieszka bez zmian - nawet fryzura :) Fajnie, że ktoś wrzucił, bo nic nie pamiętałam z tego odcinka :) Paweł pazerny, Ela mazgajowata, Monika czarny charakter - że tez zrobiło się z tego ponad dwa tysiące odcinków.. Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja obejrzałam, a co tam!:)
Fajnie, że nagle takie poruszenie na forum, po obejrzeniu 1-go odcinka:D..To były czasy! Wtedy też oglądałam, o ile tylko znalazłam trochę czasu. Pamiętam też małą wpadkę scenarzystów. Aga w serialu jest rocznikiem '78. Pamiętam, ponieważ kilka razy było to w serialu mówione. Jednak maturę zdawała z rocznym opóźnieniem:) Pamiętam, ponieważ mój mąż to rocznik'78 i zdawał maturę w tym czasie co w serialu Aga. Jednak on po skończeniu 5-letniego technikum, a ona po ogólniaku...Chyba panna Lubiczówna kiblowała jeden rok albo w podstawówce, albo w liceum:P Klankowa, no widzisz, razem zwróciłyśmy uwagę na niezmienną Agę:D i inne "drobiazgi", np. to, że Pawełek był materialistą. Tego nie pamiętałam za cholerę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja obejrzałam, a co tam!:)
Sorry za te powtórzenia "pamiętam", "pamiętam","pamiętam"...Za dużo ich się wkradło do poprzedniej wypowiedzi, a przyrzekam, że nic dziś jeszcze prócz zielonej herbatki, nie piłam:P Wesołych Świąt Klanomainiacy w dalszym ciągu życzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzalam ten 1 odcinek klanu
i nie pamiętam - bo Marysia wspomniała Władkowi, że mają 5 dzieci - co to za piąte dziecko? Rysiek, Ela, Paweł, Monika i kto jest piąty - za Chiny nie pamiętam :-///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaddolla
hah cóż to za wspaniały prezent świąteczny ten odcinek:D nie ogladałam wtedy Klanu, bo dziecięciem byłam. moja mama oglądała, pamiętam jak zawsze prosiła mnie i moją siostrę, żebyśmy przez te 20 minut same się bawiły w swoim pokoju i dały jej spokój:D Krycha jaka dżaga była, widać po aktorce jak bardzo się postarzała, za to Elżunia w zasadzie za bardzo się nie zmieniła. Pawełek gburowaty- pozostało Mu to, Graża ładna była, Aga bez zmian:) Ale kurcze nie myślałam, ze Elżunia ma dziecko na sumieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaddolla
święta Dorotka jest 5 dzieckiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzalam ten 1 odcinek klanu
zadolla - no przecież że Dorotka, dzięki :D w 1997 r. miałam 15 lat i pamiętam, że tv rozpisała konkurs, puścili po 3 odcinki trzech seriali - Klanu, Złotopolskich i jeszcze jakiegoś. I ja tak strasznie chciałam, żeby wygrali Złotopolscy (grał tam Piasek, a wtedy Piasek śpiewał z Mafią i na topie była ta piosenka Zooooostaaaaań booooooo ta noooooocccc - i ja się w Piasku kochałam na śmierć i życie :D :D ), ale wygrał Klan, było mi smutno, ale i tak się wkręciłam na lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie, nie ma dzisiaj Klanu?!
Patrzę właśnie w telegazetę, ale nie widzę:( Buuuuuuu:( A przecież w zapowiedzi następnego odcinka było jak siedzą u Pawłów przy świątecznym stole. Co jest grane?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
Przypomnijcie mi proszę - kogo uwiodła Monika, jakiego narzeczonego której siostry? :D Monika miała syna Daniela, który był zarażony wirusem hiv, miał jakąś dziewczynę pamiętam, nawet była jakiś dialog "co chcieliscie robić?" "wygłupialiśmy się, no dobrze mamo, chcieliśmy to zrobić, ale nam nie wyszło" :D generalnie ta para miała więcej w sobie erotyzmu i takiej nieudawanej bliskości, niż te wszystkie teraźniejsze razem wzięte :D Szkoda, że aktorki nie pamiętam. Teraz w Klane tego sk**wysyństwa bardzo brakuje. Jedyną taką odrażającą postacią teraz jest chyba Rutka, ale to mimo wszystko postać poboczna. Może wprowadzić go do rodziny? Np. z Moniką, która wybaczy mu dobieranie się do niej, rzuci Felego i się zacznie? Kamila była bardzo fajna - gdzie ona teraz jest??? I dawna Zyta, taka upierdliwa, a teraz -... Powrót dawnej Zyty, wypad jej matki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzalam ten 1 odcinek klanu
czy to nie był narzeczony Doroty i dlatego ona poszła do zakonu? A ta od Daniela z hivem to chyba była ta Agatka co teraz się z Jacusiem prowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdewhfdeik
no jasne, że to była Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Jureczek też chyba miał
romans z Moniczką:) To się działo dawniej w Klanie:) Jest dzisiaj Klanik w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan od 3000
W 97 miałam 16 lat. Pamiętam ten konkurs na telenowelę. 3 serial to była Zaklęta. Nie spodobała się i odpadła. Pierwszy serial co wygrał miał iść niezmieniony a drugi miał mieć poprawiony scenariusz. Też chciałam by wygrali Złotopolscy, dla Piaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan od 3000
Nie było Klanu dzisiaj? Jutro znów będzie zamieszanie, bo w Klanie będzie poniedziałek. Będą ściemniali o dyngusie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccc
Na VOD jest nowy odcinek. Dziwne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka wodna....
Tak samo było jak była żałoba. W tv nic a na vod normalnie. Ale pokićkało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorek poprosi Agę
o "chodzenie"...jakie to słitaśne!:o (obejrzałam dzisiejszy odcinek, tzn. ten, którego dziś nie puścili w tv).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo doktorek to
40letni prawiczek z Kafe, który dopiero podczas malowania stracił cnotę z księżniczką Agą :P W ogóle ciekawe, że w klanie lekarze to takie ofermy seksualne: Koziełło 50 letni prawik, pierwszy seks dopiero po ślubie z Anją Surmacz; Paweł tylko z Krychą, która była jego pierwszę i jedyną partnerką, a przecież Krycha nigdy go nie kochała tylko Stjepana, pozatym wokół Pawła tyle seksownych pielęgniarek wokół niego w tym niewyżyta łóżkowo bratowa Graża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak widać w Klaniku
wszystko jest możliwe. Nie zdziwiłabym się gdyby scenarzyści wymyślili wątek z kosmitami. Kosmici do swego pojazdu kosmicznego zabraliby Ogra, Trolli i Maciusia w celu przeprowadzenia na nich jakichś badań...Przynajmniej coś by się działo:o I tak są same absurdy, szkoda tylko, że takie nuuuuuuuuuuuuuuudne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnnnnnnnnnia
szkoda, że więcej tych początkowych odcinków nie dodali na vod :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idż na podwórko
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×