Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Wiecie co jeszcze jest nienaturalne? Ela o Jeremiaszu mówi zawsze "pan Jeremiasz" i to nie tylko do cioci Stasi :) nie może powiedzieć jak człowiek: jak tam dziś się czuje Jeremiasz czy coś w ten deseń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie...po co ten
przedrostek PAN??? Znają sie ze Staśką tyle lat,traktują ją jak rodzinę,więc czemu na jej męża ciągle Elka mówi PAN Jeremiasz,zmiast po prostu Jeremiasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
ogolnie tam wszyscy panuja i paniuja - nawet koniaczkowe ochlejusy z deptula, mimo, ze znaja sie tyle lat, pili razem nie raz, nie dwa, a nawet raz przeszli na Ty, by po paru odcinkach jakis genialny scenarzysta o tym zapomnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Kasi - to ja zrozumiałam tyle, ze pochwaliła się jakimś autografem otrzymanym od niejakiego Korbasa (?) przypuszczam tylko, że to może być jakiś ichni gwiazdor, co to Miłoszek z nim nagrywał, czy coś tam robił i załatwił Kasi autograf. Dziewczyny Kasi nie uwierzyły, myślą, ze kłamie. Dobrze wywnioskowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena bardziej przejęła
się bluzką niż Kasią zapłakaną i skrzywdzoną, co za materialistka, myśli tylko o sobie Jeremiasza oddałabym do domu starców, bo działa mi na nerwy, wredny charakter ma jak jego córka, wydawał się taki grzeczny, kulturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLANOWA BARDZO DOBRZE
zrozumiałaś Kaśka chciała zrobić sobie zdjęcie z tym KOrbasem,ale Grażynka wyciągnęła ją z tego studia na imprezę do cioci Stasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znów Warszafka
okazała mi się mikro malutka:P Oczywiście Aga musial trafić na swojego dawnego kolegę..heh,pewnie będzie miałą z nim romans:D Nie pamiętam czy wtedy 15 lat temu go przeleciała.on chyba o ile pamiętam miał on wtedy dłuższe włosy,te 15 lat temu,nie wiem czy to ten sam aktor,ale coś kojarzę,że na początku Klanu Aga miała takiego ekologicznego przyjaciela,nie wiem czy byli wtedy parą,ale co nieco mi się przypomina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie ten!
Tamtego grał Rafał Cieszyński i z tego co pamiętam Paweł za nim nie przepadał. A dzisiejszy atak Kasi... Już bardziej wiarygodna byłaby wściekłość w wykonaniu Prosiaczka z "Kubusia puchatka", do którego notabene Kaśka jest bardzo podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psycholożka-seksuolożka
Żal chciałby mieć taka partnerkę jak Graża albo Pani Kaczorek, wielka i silną kobiee, która go zdominuje, a ktorej będzie mógł lizać i całować stopy oraz pipkę :P Mieszka z matką i z siostrami dlatego stale ogląda Klan, i uważa bohaterki tej telenoweli za ideał kobiecego seksualizmu, za harmonije połączenie milości matczynej, żoninej i dziwkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się Kasia
bardzo podobała w scenie z matką z dyrem zresztą też -charakterek ma dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie też uderzyła z liścia
tą małą zdzirowatą gimbusiarę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że z ciekawością oczekiwałam, jak Kasia zareaguje, jednak spodziewałam się czegoś innego, jakiejś ciętej riposty na przykład. Mam nadzieję, że te wstrętne małolaty dostaną za swoje, chociaż znając Klan można tego być właściwie pewnym, więc czekajmy cierpliwie. Ołtarzyk mnie też zadziwił. Bożenka naprawdę ma tę nogę złamaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie poczytałam Wasze
posty, w szczególności Zaaala i Maroooon, którzy to najbarwniej streszczają odcinki i stwierdzam, że nic nie straciłam, nie oglądając Klaniku od tego sezonu. Zdecydowanie ciekawsze jest w tym czasie "Dlaczego ja?" na polsacie, a zaraz po nim "Ukryta prawda" na tvn:D. Tam przynajmniej coś się dzieje, no i gęby wciąż inne:P Pozdrawiam jednak tych najwytrwalszych klanowiczów!;)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana.....
no to pewne bankowo,ze Age stary kumpel szybko przeleci...taka piekna i wspaniala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak najlepsze jest, że Bożena trzyma kulę nie w tej ręce, w której powinna :D Że też jej jeszcze nikt nie wtajemniczył w arkana chodzenia o kulach :P Ja myślałam, że Kaśka pożycza tę bluzkę od Graży, albo cioci Stasi, bo taka babcina, a tu od Bożenki :D Deczko mało imprezowa, no ale nie czepiam się, bo o gustach się ponoć nie dyskutuje ;) Wczoraj Paweł mnie rozwalił skierowaniem do laryngologa dla Bolka. Aż podskoczyłam z wrażenia i jeszcze trochę to bym paznokcie z napięcia obgryzła :classic_cool: Żenada. Rafał się ostro wziął za wyrywanie Olki, ale to nic dziwnego, bo najlepsza partia w Warszawie (zaraz po gościnnej w kroku Adze) może zostać zaobrączkowana przez Ogra... Fiu, fiu... Świat się kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan jak to klan nic ciekawego tam sie nie dzieje jednak postanowilem o czyms napisac. Przed klane hula reklama spoleczna o wykonywaniu mammografii i tak sobie pomyslalem ze zamiast rzucic swiatlo na ten problem spoleczny w klanie to oni wola reklamowac prodakt plejsment eneii to jest dziwne no ok wiadomo zarobili na tym ale to troche zalosne bo to serial w publicznej telewizji widocznie wolą placic lisom po 100 tysiecy miesiecznie a potem plakac ze kasy nie ma i latwo mozna wytlumaczyc czemu prodakt plejsment w klanie ale jednak uwazam to za niesmaczne zwazywszy na mozliwosc pokazywania powaznych problemow ale kiedy klan byl powazny? moze to i lepiej ze skupiaja sie na oszczedzaniu na prądzie zamaist na nowotworze przeciez wyszlaby z tego jakas komedia a nie powazna sprawa wiec moze to i lepiej. Jednak tworcy klanu scenarzysci i osoby z produkcji sa troszke opoznione umyslowo wątki kuriozalne calosc idzie i zawsze szla w zlym kierunku powinni to zakonczyc zanim koniakowy sie rozsadzi tym koniakiem na tyle ze zaleje caly elmed teraz bolek go tak podgrzal ze zaraz eksploduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea culpa! Przemyślałam sprawę i mój mózg podpowiada mi, że Boża trzyma kulę we właściwej ręce, ale podpiera się niewłaściwą nogą, więc uniżenie proszę o pokutę i rozgrzeszenie :) Taaa... Niestety kampania społeczna nie wypcha portfeli tak jak Enea, więc niestety o filantropii i w/w możemy zapomnieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkowestulej
Agnieszka zrobiła sobie nos w wakacje. Zwróćcie uwagę Tak ten szef eko będzie ja podrywał ale bedzie miał przeciwnika w postaci Lesienia ( nie pamiętam imienia ) który pomoże jej zmienić koło. Oczywiście na parkingu elmedu. Kaska zostanie jeszcze pobita przez ta lalke z klasy, a to oczywiscie nagra basia. Obrazek Sid-a ( martynki ) wisi od niepamiętnych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha dobre
obrazek Sida :D:D:D heheheh,no,ale ona rzeczywiście jest podobna do niego:P A Agę oczywiście jak zwykle otacza tłum adoratorów:o Ja pierdolę,zeby to ona była jakaś piękną,sympatyczna,a tak to ani specjalnej urody,ani ciekawego charakteru:o To prawda - mogliby w Klanie wprowadzić kampanie społęczną na temat raka piersi,no,ale oni wolę reklamować nachalnie durną Eneę:o Banda żydów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cofnijcie się do
Początków topicu, wtedy dużo ciekawych rzeczy działo się w "Klanie". Rozwód Chojnickich, Jacek i Donata, romans Moniki ze smarkaczem, Edyta prześladująca Krystynę, Olka i ćpun, zawał Ryśka. Old good times!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
kiedyś odcinki były o wiele ciekawsze...teraz nuda:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
a Olka zawsze trafia na cudaków:D Jak nie narkoman to schizofrenik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj Bozena
gotuje z mamą w dzien dobry tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe już przed wakacyjną przerwą zasugerowałam podobieństwo Martynki do Sida :D Ale, że nie wypada się nabijać z niepełnosprytnych ludzi to zrobiłam to nieśmiało ;) Tzn. mnie przede wszystkim skojarzyła się ona z nim ze względu na wadę wymowy, jednakże ołtarzyk przekonał mnie, że jej fizjonomia również przypomina kreskówkowego bohatera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddajcie kasę z abonamentu
Gaża jednego aktora to około 3000 za dzień zdjęciowy. W jednym odcinku występuje mniej więcej 15 aktorów. Koszty zatrudnienia jednego odc- 45000. Niektórzy mają po 4 dni zdjęciowe w tygodniu czyli tyle samo co liczba odcinków, to daje 16 dni w miesiącu. Zatem miesięczne koszty zatrudnienia to 720.000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddajcie kasę z abonamentu
Jednego dnia twój abonament przepija Stockinger a innego za tą kasę jakiś down kupuje sobie odjechanego iPada a ty zostajesz z komornikiem na grzbiecie bo nie chciałeś fundować im tych przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddajcie kasę z abonamentu
Product placement wygląda u nich tak, że pitolą o jednym i tym samym jak napruci przez kilka odcinków pod rząd. Żadna akcja społeczna nie wyglądałaby wiarygodnie. Mammografia też. Nagle wszystkie bohaterki zaczęłyby ulegać masowej histerii, że zachorują albo wprowadziliby jakieś elementy tragikomedii np Maciek uprowadza mammobus krzycząc: Umiem p-p-prowadzić! Jestem s-s-samodzielny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha zaraz napisza ze to ja pisalem ;d a ty jak juz piszesz to pisz w jednym poscie wszystko a nie az 3 i na raty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×