Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Filmomanka
Powiedzcie proszę, która matka 18 letniego syna ( zdrowego) chciałaby aby się żenił? A tu mamy niestety upośledzoną dwójkę dzieci i ich szurnięte mamuśki , które prą do tego małżeństwa. Jakiś chory wątek. Jednocześnie chcę nadmienić, że nie dyskryminuję ich, uważam, że to po prostu zbyt wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek ma 21 albo 22 lata chyba. Co nie zmienia faktu, że dali by se spokój z tym ślubem. Jak już tak bardzo chcą niech zamieszkają u jednej albo drugiej mamuśki i tyle. Ciocia Stasia jako feministka? Byłoby ciekawie. Ta pożal się Boże konferencja, to totalna porażka Już lepsze są konferencje PiSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek na pewno jest starszy od Bożenki. I nie pamiętasz wafelku jakiś czas temu akcja 18 Maćka. Nawet cała rodzina była ale wydaje mi się, że to dość dawno było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek jest już
pełnoletni, ale upośledzony, wymaga stałej opieki innej osoby. Nie rowumiem jak mamuski takich dzieci chcą na siłę związać ich ze sobą. Nie podoba mi się ten wątek. Pzrecież małżństwo to również sex, rodzą się dzieci, w serialu nie ma otym mowy. Która mamusia będzie opiekowała sie wnuczętami? Bo Maćkiem i Martyną opiekować się chce matka Martyny za kasę od matki Maćka;) swoją drogą, to sprytna baba ta matka Martyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek jest już
ooo, nie wiedziałam o tym. Sama natura rozwiązała problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
a kto zauwazyl, ze Krystyna juz konczyla swoj kieliszek, podczas gdy inni mieli jeszcze cale :D? lubi sobie szybko strzelic, co by z balwanami na trzezwo nie siedziec. ta typeczka (nie Alicja) co byla w tym zaszczytnym gronie pedagogicznym byla jakas dziwna, caly czas przewracala oczami i kiwala glowa na wszytsko co powiedzial guru Deptula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słow
tobie zaś zrobimy zrzute na proteze mózgu, bo jak do tej pory słoma ci z łba pustego wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelmieni nie lubię
!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi się odcinek podobał. Treściowo dał radę jak na dzisiejsze czasy no ale był Paweł, Ela i Grażynka, nawet Agnieszka :) Bez Surmaczów, Bolków, Cześków itp. Może ci nowi scenarzyści działają:) No i obiad zrobiony przez Maćka, wydarzenie dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajmdta
Jaki oni mogli jeść tą zupę zrobioną przez Maćka? To jeszcze gorsze od spalonych kotletów bo nie wiadomo co tam właściwie pływa. Osoby upośledzone często mają tendencję do niekontrolowanego wydalania różnych wydzielin ze swojego organizmu- ślinią się w nadmiarze, wygrzebują woskowinę z uszu, wydłubują gile z nosa. Może po części robią to nieświadomie ale chyba nikt nie powie, że bez wpływu na jakość przyrządzanych potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldo rado
A Maciuś jest uświadomiony? WIe, jak się robi dzieci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololololololololol
Agnieszka włodarczyk tu zegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigwa banana
Ciekawe czy Jeremiaszek jeszcze ją bzyka? Nigdy nie pokazali sceny łóżkowej, a szkoda... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się wątek z ciocią S
Jeremiaszek jaki zazdrosny zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się wątek z ciocią S
Jeremiaszek zazdrosny -fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja właśnie też nie wiem
czemu oni tak naciskaja na ten ślub, niech siedzą na kocia łapę, dzieci i tak nie będa mieć, więc odpada problem nazwiska, majątkiem również nie mogą sami rozporządzać...A Martyna mnie wkurza, taka bezwolna lala. Maciek sie upiera, gada, beczy,a ona tylko siedzi i przewraca oczami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy im na ślubie
nie widzę w tym nic złego ,że ludzie mają zasady Tu mamy do czynienia z niepełnosprawnymi ,którzy walczą o swoje wartości podoba mi się to ,ludzie zdrowi częściej idą na łatwiznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ma
grzech pierworodny. Jest szatańskim pomiotem, który chce przy pomocy ślubu przejąć władzę nad kościołem i światem. Jedyną osobą, która mogła temu zapobiec był Ryszard. Dlatego musiał zginąć. Teraz Grażyna przez głupotę doprowadzi do zagłady jeśli Martyna wyjdzie za Maćka przed grudniem 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś wykrakał
z tym fikcyjnym ślubem. Szkoda, że nie było kukły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLub to tam pikus dzis zniszczyl mnie totalnie lubicz znany jako pijus i kierowca sztokinger a mianowicie jego bulwers u dewelopera: "i co pani mysli ze ja przez 2 lata bede operowac w tym halasie, w tym kurzu? ze moje aparatury medyczne to wytrzymaja?" no nie nie panie doktorze jasnie panie przeciez specjalnie klan wyciszy okolice ekranami antyhalasowymi zeby pan w spokoju operowal bo pan jest najwazniejszy i pana klinika i nikt wiecej obok nic nie moze bo przeciez pan operuje takze miasto stanie bo lubicz operuje buahahaha no to mnie zniszczylo. Ja rozumiem ze ktos moze miec dąsy do zaplanowania okolicy ale takie akcje sa nie na miejscu znalazl sie najwazniejszy pępek swiata znajac zycie jego coronia agunia zablokuje inwestycje bo przespi sie z kazdym robotnikiem na budowie. Swoja drogą taki wielki pan lubicz a elmed tylko dzierżawi ziemie na ktorej stoi wiec teoretycznie kiedys wlasciwiel powie nie i basta i sie stary pijus bedzie wynosil ze swoim medycznym sprzetem pewnie na sadybe haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mówił tak
jakby El-med był jedyną kliniką, w której mogą leczyć się pacjenci. Nie będą im odpowiadać warunki to wybiorą inny prywatny ośrodek. Takie są prawa rynku. Who cares? Trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz chodzić po biurach jak ostatnia menda. Firma deweloperska to dawne biuro Jacka, mogli przynajmniej zmienić tą tapetę z budynkami, co za kompromitacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La klamka
Oszczędności, niestety, aktorzyny chcą coraz więcej kasy, bo stały się "gwiazdami" trzeba zaoszczędzić na dekoracjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
ale z tym logiem Enea Czeska poleciala:D bo wie Ciocia, teraz to ja oszczedzam na wszystkim, na energii tez :D te placementy sa tak bardzo naciagane i nienaturalne... serial ktory mial najwiecej placementow kiedykolwiek byli "przyjaciele", tylko ze zagraniczni scenarzysci wiedza, jak wstawic gdzies np puszke z cocacola, tak by widz nie widzial tego bezczelnego wpychania produkt na afisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
Mnie rozwalają wypowiedzi Grażynki o Macku i Martynie... Jak nie bedzie ślubu, to będą żyć w grzechu - w jakim grzechu??? Jak ktoś ani seksu nie uprawia, ani ze sobą nie mieszka, to, tworząc nieformalny związek, żyje w grzechu? :P Padłam. Swoją drogą, ciekawe co na tę wypowiedź powiedziałaby Bożenka :P Zdziwienie ateizmem mamy Martynki - tak długo o slubie mowa, Grażynce-katoliczce oczywiście zależy na kościelnym i po tak długim czasie dopiero pyta się o te sprawy? Poza tym, dzieci tyle lat razem i żadnej rozmowy o wierze, jeżeli mamy do czynienia z najbardziej religijną rodziną w Klanie? Nie wierzę... Rozumiem, że miała być funkcja informacyjna dla społeczeństwa, że Kościół dopuszcza małżeństwa z niewierzącymi, ale przekaz tego w owej formie... Ech... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prodakt plejsment w klanie to porazka pamietam jak beatka dawala delicje dzieciom i 3 min przed obiadem byla rozmowa na temat ciastek nie zwiazana z serialem czesia to samo nawija jak poparzona o oszczednosci towrcy klanu nie kumaja o co chodzi z prodakt plejsment wiec im wyjasnie bo pewnie to czytaja. Chodzi o to ze jak dana osoba np czesia oszczedzic chciala to mogloby to tak wygladac wpada dareczek do biura i pyta gdzie są rachunki za prąd a czesia odpowiada ze faktura online bo zmienila dostawce na eneeę i placi taniej - tak trudno? teraz to wyglada jakby ci z klaniku grali w reklamach produktow hahaha zaden prodakt plejsment w klanie nie wyszedl im porzadnie partacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololololololol
Agnieszka włodarczyk tu zegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×