Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość flefleflefle
Mam nadzieję, ze ciocia Stasia z Jeremiaszkiem pokażą bez skrępowania, jak oni baraszkują na stare lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żalu
żallll - twój pomysł na product placement to właśnie żywcem z klanu wzięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykład product
placement: Kamila przez telefon umawia się na wieczorne spotkanie z nowym chłopakiem. Jednocześnie odbiera od pani w kiosku paczkę prezerwatyw znanej marki. Bierze je bez słowa, chowa, odchodzi i uśmiechając się do słuchawki kontynuje konwersację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2342 Pawełek po przebytym wstrząśnieniu mózgu musi pozostać kilka dni w szpitalu. Lubicz udaje się na rozmowę do trenera. Mężczyzna przeprasza za zaistniałą sytuację i całą odpowiedzialność bierze na siebie. Maciek szykuje się do przeprowadzki do mieszkania, które wkrótce Ola i Norbert mają opuścić. Grażynce oświadcza, że zamierza zamieszkać tam z Martyną. Zytę pochłaniają nowe obowiązki związane z działalnością firmy. Opiekę nad Stefankiem przejmuje Michał. Podczas spaceru po parku spotyka Mariusza z Kubusiem. 2343 Pawełek wychodzi ze szpitala. Grażyna przeprasza Olę za wczorajszą niespodziewaną wizytę Maćka. Kobieta obawia się, że jeśli sąd nie wyda pozwolenia na zawarcie związku małżeńskiego przez Maćka i Martynę, zaczną się problemy. Michał ponownie w parku spotyka Mariusza z synkiem. Zaprasza ich do domu na herbatę. Na Sadybie pojawia się nietypowe zwierzę - wielbłąd. Kamila stara się znaleźć miejsce w zoo dla kłopotliwego gościa. 2344 Na posesji u Chojnickich nadal przebywa wielbłąd. Zirytowanych tą sytuacją gospodarzy, ratuje z opresji Małgorzata, która organizuje zwierzęciu miejsce w zoo. Pawełek, który odkrył w sobie zamiłowanie do medycyny, uważa, że ma dar i umie przewidywać choroby. Doktor Lubicz tłumaczy synowi, że nie można postawić diagnozy lekarskiej bez przebytych studiów medycznych. Tymczasem Stasię odwiedza Wiesław. Zaprasza kobietę na otwarcie nowej cukierni syna. Jeremiasz wybiera się na rozmowę w sprawie pracy. 2345 Chojnickich odwiedza pan Krzysztof, który dziękuje im za opiekę nad wielbłądem. Elżbieta obiecuje odwiedzić zwierzę w zoo. Tymczasem Paweł niepokoi się o syna. Jego nową umiejętność konsultuje z Koziełłą. Lubicz dochodzi do wniosku, że należy chłopca obserwować. W sądzie Norbert spotyka Arkadiusza. Mężczyzna właśnie rozwiódł się z żoną, a jemu radzi, by nigdy się nie żenił. Stasia i Jeremiasz uczestniczą w wieczorku, podczas którego pan Wiesław śpiewa przedwojenny przebój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładafak.
Jaki wielbłąd, jaka praca dla emeryta Jeremiasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche ta przyznaje ale w zamysle chodzilo mi zeby nie gadali o tym godzine tylko powiedzieli szybko i zeby wplecione zostalo to w wątek jakos zgrabnie a nie tak bez niczego bo np moni i jej kumpela z knajpy rozprawialy o tym dobre 3 min i sie jaraly ile to oszczedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololol
Agnieszka włodarczyk tu zegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi ten wątek
Z wielbłądem. Pobędzie trochę i zniknie. Lepszy byłby grasujący tygrys, który uciekł z pobliskiego zoo lub cyrku. Byłoby napięcie jak podczas wizyty gangsterów. Mogliby to rozciągnąć na kilka odcinków. Najpierw coś czaiłoby się w krzakach i obserwowało dom na Sadybie. Atak nastąpiłby podczas jakiejś rodzinnej fety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Boże, wielbłąd, praca
dla Jeremiasza, który ma pewnie ze 70 lat i wnerwiajacy Pawełek niezwykły jak jego cudowne siostry to już dla mnie za dużo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale seriale dobrze piszą o tych absurdach. Dodałabym jeszcze brak bezrobocia i fascynacje głównymi bohaterkami co się w nich wszyscy zakochują itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz S.
Witam uprzejmie Drogie Panie. Przyznaję, iż niekiedy zdarza mi się czytać wasze rozważanie. Nie ze wszystkimi opiniami na temat "Klanu" mogę się zgodzić jednak cieszy mnie niezmiernie fakt, że nasz serial spotyka się z nieustającym zainteresowaniem z Waszej strony. Przed nami nowy sezon, w nim mnóstwo niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Pamiętajcie jednak by w waszych przemyśleniach życie serialowych postaci nie było tożsame z prywatnym życiem aktorów. To są dwa zupełnie odmienne światy. Moją prośbę kieruję zwłaszcza do młodego "dżentelmena" na waszym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanowny Panie T.S.
Absolutnie zgadzam się z tym poglądem, że "Pamiętajcie jednak by w waszych przemyśleniach życie serialowych postaci nie było tożsame z prywatnym życiem aktorów" i wobec tego proszę, by aktorzy mający problem z alkoholem w realnym życiu nie przychodzili do pracy ( tu plan serialu ) pod jego wpływem. Myślę, że widzowie mają prawo tego żądać . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan T może i nie
ale zdaje się, że pewna pani i owszem łyknęła sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielmienie cioci Stasi
Alkoholizm to choroba, którą sie leczy! Jak się chce oczywiście. Oglądam klan sporadycznie, ale chyba wiem, którą panią macie na myśli. Rzuciło mi się to w oczy kilka razy. Swoja drogą, panią, którą zawsze miałam za ideał w klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalolile
Bożesz ty mój!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie ze to on napisal? naiwniacy :d ja moge podpisac sie jako Britney Spears :) wypowiedz calkiem fajna i pasująca ale nie sadze z to on hehe jaki bulwers zeby nie mieszac hehe co zabolalo? prawda w oczy kole hehehe prawko odzyskał to moze juz jezdzic ale jakby zabil kogos to by tak bylo ok? ze ktos stracil bliska osobe bo jeden pan sobie wypił i prowadzil? ruszcie glową za takie cos za na zachodzie bylby skonczony ale to polska dziki kraj eastern jurop i tu mozna takie cos odawalac a potem grac w publicznej tv doktora wielkiego pana na wlosciach w elmedzie co do klanu stokroc wole watek cioci stasi niz lubiczow arcywaznych panstwa i jej problemy na uczelni nudne jak flaki i jego z robotami wokol elemdu kij im w oko chlejcie koniak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam zaległości w odc. i muszę powiedzieć, że dialogi cioci Stasi i Jeremiaszka dają redę :) Z ostatnich odc. pamiętam je chyba najbardziej, bo póki co ogląda się je lepiej niż pozostałe wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, Stasia i Jeremiaszek są meega! :D Dawno się tak nie uśmiałam oglądając Klan, jak podczas ich ostatnich dialogów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was oglądał może dzisiejszy odcinek w internecie? Bo ja próbuję na vod i na ipli, ale nie ma głosu i to nie jest problem mojego laptopa, bo głośniki działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slownictwo cioci Stasi i bazyliszy wzrok Jeremiszka, a do tego bezcenne dialogi między nimi - mistrzostwo :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna wyglądała
jak niedorozwój kiedy próbowała namówić księdza by obejść prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klonie lubie cie ale daj se siana musisz odnalezc swoj styl a nie kopiowac mistrza ja rozumiem fascynacje i milosc ale no blożesz ty moj mozesz odnalezc sie sam. Kasia typowa nudna grzeczniara teraz w gimach takich nie ma powinna z mackiem grac na fortepianie w domu bylby spokoj z nia. teraz ma swoj dramatyczny wątek jest wysmiewana i odrzucona a ja juz przewiduje jak sie on zakonczy za jakies 50 odcinkow kasia poprosi kurzanego zeby dal jej korbasa do szkoly kolezanki sie pojaraja i bedzie liderką na korytarzu tak wiec nudny wątek. Stasia i jeremiasz są mega w tym trojkaciku i poszedlbym dalej i zeby stasia naklonila jeremiasza na trojkacik z kazachem tez w lozku przy ciasteczkach i pielmieni moze lubią jakies fetysze typu polewanie sie czajem mysle ze to podniosloby ogladalnosc klanu stokrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenaaaaa!
Przestań się sam kopiować chłopcze, nikt tutaj nie wierzy w twojego klona. Robisz to dla zmyłki by nikt nie podejrzewał że to ty kopiujesz Żonkilke i innych. Te klony to twoje kolejne niedorozwinięte oblicze tak jak doktor L. A swoją drogą trzeba być nieźle pogrzanym by przybierać nicka od postaci, za którą się nie przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiema rękami popieram powyższy wpis - sama prawda. W końcu ktoś się odważył to głośno napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszym odcinku stwierdzam, że Kaśka Lubicz wygląda jakby była z pieć lat młodsza od tych swoich koleżanek z klasy. Zauważyliście,że Królikowska zrezygnowała już z grzywki od garnka? Chyba zorientowała się,że nie najlepiej w niej wygląda. Zwróciłam też ostatnio uwagę na makijaże aktorek w Klanie. Czasem pani od make-upu lubi zaszaleć, ale fajnie byłoby, jakby ktoś tego pilnował. W którymś z ostatnich odcinków Krystyna miała mniej więcej trzy różne kolory na oczach, w trzech scenach. Miała niebieską kreskę, w kolejnej wcale nie miała, a potem, zdaje sie, miała czarną. Dosyć mocno miała umalowane oczy, więc ta zmiana rzucała się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszym odcinku stwierdzam, że Kaśka Lubicz wygląda jakby była z pieć lat młodsza od tych swoich koleżanek z klasy. Zauważyliście,że Królikowska zrezygnowała już z grzywki od garnka? Chyba zorientowała się,że nie najlepiej w niej wygląda. Zwróciłam też ostatnio uwagę na makijaże aktorek w Klanie. Czasem pani od make-upu lubi zaszaleć, ale fajnie byłoby, jakby ktoś tego pilnował. W którymś z ostatnich odcinków Krystyna miała mniej więcej trzy różne kolory na oczach, w trzech scenach. Miała niebieską kreskę, w kolejnej wcale nie miała, a potem, zdaje sie, miała czarną. Dosyć mocno miała umalowane oczy, więc ta zmiana rzucała się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×