Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

To ja już nie wiem, ja nadrabiam na vod i ostatni odc. jaki widziałam, to był 2114 i on był już wczoraj na vod dodany. Kij z tym, poplątali z tymi odc. tak, że gorzej się już nie da. Poza tym Klan jest tak " ciekawy" ostatnimi czasy, że trudno, żeby każdy odc. nie wydawał sie podobny do poprzedniego...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przepraszam że na bieżąco nie odpisuje, ale mam kocioł, mam małe dziecię ;). Oczywiście, ze po koniaczku :D, dzięki za miłe przyjęcie ponownie ;). Ja wczoraj nie oglądałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odc. 2420 Feliks wspomina wieczór spędzony w Cafe Galerii. Monika żałuje, że nie zdecydowała się na zakup żadnego obrazu. Feliks przyznaje, że jest o nią zazdrosny, dlatego nie chciał, by pozowała artyście z ASP. Ola mówi Ewie, że Norbert chce, by wyjechała z nim na stypendium. Ukochany zupełnie nie bierze jednak pod uwagę jej planów. Ewa sugeruje Oli, że powinna zastanowić się nad przyszłością tego związku. W bufecie Elmedu Grażyna spotyka taksówkarza Mirka, który przywiózł do kliniki kogoś z rodziny. Jacek zapisuje się na siłownię, by poprawić swoją kondycję. Późno wraca do domu, gdzie czeka na niego rozzłoszczona Agata. Ola postanawia wyprowadzić się do Agnieszki. Między nią a Norbertem dochodzi do kłótni. odc. 2421 Od wczorajszej kłótni Ola nie ma kontaktu z Norbertem. Dziewczyna denerwuje się, czy nie stało się coś złego. Agnieszka uspokaja ją i proponuje, że pojedzie na uczelnię sprawdzić, czy chłopak przyszedł na zajęcia. Feliks chwali się Monice nowym strojem do ćwiczenia na siłowni. Kobieta sceptycznie traktuje jego pomysł. Mirek czeka na Grażynę z bukietem kwiatów, by podziękować jej za pomoc. Lubiczowa zaprasza go na obiad. Kasia nie jest tym zachwycona. Krzysztof pomaga Julii w przeprowadzce. Kobieta daje mu do zrozumienia, że boi się zostać sama w mieszkaniu. Jacek zabiera Agatę do szkoły rodzenia. Przy wysiadaniu z auta kobietę łapią gwałtowne skurcze. odc. 2422 Jacek i Gabriela odbierają ze szpitala Agatę, która straciła dziecko. Kobieta jest załamana i obwinia się za poronienie. Lekarz i bliscy próbują ją pocieszyć. Ola, zamiast uczyć się do egzaminu, jedzie na uczelnię, by spotkać się z Norbertem. Chłopak nie chce z nią rozmawiać. Agnieszka namawia ojca, by wybrali się całą rodziną do spa. Paweł uznaje to za dobry pomysł. Prosi Tadeusza, by zaopiekował się Dropkiem pod ich nieobecność. Grażyna zaprasza pana Arkadiusza na niedzielny obiad. Pani Surmacz bez porozumienia z mężem podejmuje szybką decyzję o wyjeździe na narty w Alpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lipaa, to Ty pewnie karmisz, więc koniaku Ci nie wolno?! :P To proponuję jednak zdrowy soczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L'agata
Poroniła na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
nie oglądałam , ale chyba Marysia Niklińska chce odejść z serialu i tak bezproblemowo zakończą jej wątek . Zeby Jackuu nie musiał się z nią kontaktować bo mają dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam,ze Agata wlasnie nie powinna miec dziecka. Jest niedojrzala, z pewnoscia nie umiala by sie zajac niemowlakiem. Nie mowie, ze dobrze, ze poroni. Mam nadzieje, ze Jackuu sie z nia rozstanie, bo to mloda kobieta,a humorzasta jak Bozena, moglyby sie zakumplowac :/ Ciagnie sie ten watek Olki i Ogra, a i tak durnowato sie skonczy. On wyjedzie na stypendium, a ona zostanie, wiec zwiazek sie zakonczy. Kto to napisal ja sie pytam?! Kasia nie bedzie zadowolona, ze Mirek wpadnie na posilek. Aha, to woli, kiedy stary dziad Meczydoopa adoruje jej matke?! Mirek tez jest wkurzajacy, bo namolny bardzo, ale juz wole go niz starego filozofa z rosnacym libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nawet nie wiem, kto zacz ten Mirek :D czy to jakiś jej pacjent? Nie czytam uważnie streszczeń, jeżeli to tam było, ale pamiętam jakiegoś pacjenta, z którym rozmawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jest jakiś kolega Ryśka-taksówkarz? Ja chyba z nich trzech, najbardziej jestem za Mariuszem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcjkvf
Mariusz jest teraz przeznaczony Michałowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirek to ten upierdliwy taksiarz-byly kumpel Rysia. Facet namolnym, typ-zyciowego filozofa na dodatek wscibski. Ani on ani Meczydoopa nie moga byc z Grazyna, tylko Mariusz, a z Michalem to on sie tylko kumpluje, dla mnie ta ich znajomosc nie ma w ogole podtekstu gejowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej klinice to rzeczywiście jak w hotelu 5 gwiazdkowym! Bolek rozwalony na łóżeczku, jedzonko jak z dobrej restauracji, wystrój jak w domu... Olka ma naprawdę meega pokłady cierpliwości w sobie, mnie już dawno trafiłby szlag, chyba przywaliłabym Norbertowi i uciekła byle dalej od niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie znów wprowadzą kolejny
wątek "jaki ten świat mały". na bank okaże się, że jakaś tam Hana od Oskara ma romans z Józkiem z Brzezin :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś mnie oświeci i powie, co to za Hana? Ich siostra? Spodziewałam się jakiejś konkretnej awantury w wykonaniu Norberta, a wszytko odbyło się tak kulturalnie.. a potem Olka, cap, kilka ubrań w torbę i do rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana to ponoc siostra Oskara, ale nie wiem czy ma cos wspolnego z Knorasem. Dziwne, ze Oskar o niej nic dotad nie powiedzial. Widac, ze brakuje im pomyslow to wyciagaja jakies durne postaci jak kroliki z kapelusza. Tez mi sie zdaje, ze cos sie okaze, ze ta cala Hana bedzie cos miala wspolnego z Jozkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjklolk
Czy to nie dziwne, że Ola w kawiarni miała zupełnie proste włosy, a już po wejściu do domu z Ogrem - loki? :D Z nerwów jej się tak skręciły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjklolk
Taaaaa, babka z Berlina i gruby prostacki Józek z Brzezin... takie rzeczy to tylko w "Klanie".... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz ma poczucie
humoru :D nie za wcześnie na prima aprilis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale jak Wawa jest taka mala, ze kazdy w Klanie kazdego zna, nawet psy uciekaja do znajomych rodziny, a co dopiero swiatowa stolica Berlin!:D Tam z pewnoscia Hana wyczaila takiego wiesniaka Jozka, a ze on jest tez znajomym znajomych znajomych to juz szczegol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tam tamm ta dam
Przecież Hana to przyrodnia siostra knorasa i oskara i knoras wiedział o niej już dużo wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tam tamm ta dam
2423 17:55 03.04.2013 TVP 1 Tadeusz informuje Annę, że nie wyjedzie z nią na narty, ponieważ wcześniej zobowiązał się zaopiekować psem Lubiczów. Ponadto będzie mógł wziąć udział w otwarciu sezonu golfowego. Korbas planuje nagrać symfoniczną wersję swoich najlepszych utworów i prosi ojca o wykonanie instrumentalne. Arkadiusz nie przyjmuje od Grażynki zaproszenia na kolację i zaczyna komponować, ale bez powodzenia. Ola ma dylemat, czy powinna wyjechać razem z rodziną do SPA. Szefowa Feliksa proponuje mu podpisanie umowy na wyłączność z jej zakładem. Rozwiń 2424 17:55 03.04.2013 TVP 1 Arkadiusz opowiada Grażynce o muzycznym przedsięwzięciu syna i o swoim zaangażowaniu w projekt. Obawia się, że nie sprosta wyzwaniu, ponieważ odczuwa brak weny twórczej. Grażyna próbuje go pocieszyć. Sąsiad opowiada również o przebywającej w stanie śpiączki córce. Wyznaje, iż odnosi wrażenie że dziewczynka reaguje na jego słowa. Barbara kolejny raz stara się skłonić Rafalskiego do wspólnego wyjazdu do Meksyku. Igor przekazuje Marcie dobrą wiadomość - znajomy z telewizji chętnie podejmie z nią współpracę, ale już bez Miłosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Koleżance po fachu " - Rafał bardziej dobitnie nie mógł już nazwać jego relacji z Olką :D Jak ta się spakowała i zaczęła wychodzić z mieszkania, to miałam nadzieję, że w końcu się opamiętała i odchodzi od Norberta definitywnie, ale nie ona dalej mu ulega i chce wracać. No chyba, że mu złożyła obietnicę bez pokrycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz udalo mi sie obejrzec wczorajszy odcinek. Pawelek narazie zajmuje sie psem, ale jak troche podrosnie to juz bedzie mial to gdzies. Swoja droga, z dwojga zlego to juz lepiej jak dostali yorka niz owczarka niemieckiego czy rottweilera:D Rafal moim zdaniem nie jest zbyt przystojny, szczegolnie z bliska, to juz lepszy Ogr, choc tez w moj gust nie wpada az tak. Jak ja nie cierpie tego Oskara z tym swoim wstretnym niemieckim akcentem wrrrr! Facet mi dziala na nerwy. Pamietam jak byl zareczony z Kinga, a potem zerwali, bo on sie przyznal do seksoholizmu....A tak w ogole to smieszne, ze on jezdzi do Polski pociagiem, a nie samolotem- szybciej i wygodniej przeciez! Fajny ten szpital, gdzie Bolo lezy. Frykasy dostaje, lezy jak krol w lozku, niczym w 5 gwiazdkowym hotelu. Nie ma to jak pic w pracy, kij z tym, ze to nalewka, ale mogli Oskara zaprosic na Sadybe, a nie tak chamsko w pracy popijac. A te jagodzianki to jak maly chleb wygladaly:D Wiedzialam, ze Hana bedzie miec romans z wiesniakiem Jozkiem! Hahaha, no jakzeby inaczej!:D co za brednie, ze jakas kobieta stracila glowe dla takiego buraka jak Jozek. Ogr jak wszedl do tej kafejki to mial mine jakby chcial Ole zastrzelic albo cos. Ja sie poprostu dziwie, ze ona to tak dlugo znosi, bo kazda normalna dziewczyna by mu powiedziala, ze ma przestac odwalac szopki itd, a ta poprostu sie go boi i to widac, a ten pscyhol mysli wylacznie o sobie i o swoich uczuciach. Jednak ja Olki nie zaluje, bo miala tyle okazji, zeby od niego odejsc i sie nie uczy na bledach, jak juz sie wieszal to trzeba bylo go zostawic, a nie litowac sie i dawac mu jeszcze szanse, a on dalej kontynuje psychioczny szantaz, a Ola miala taka okazje,zeby zakonczyc ten chory zwiazek i zas dala plame... Smieszy mnie to, ze chirurg plastyk mowi pacjentow wyniki badan, ktore chyba powinien powiedzic inny lekarz-danej specjalizacji, w tym przypadku nefrolog , bo Bolek ma podejrzenie guza nerek, a nie ze plastyk jest w trakcie badania i razem z nefrologiem ogladaja badanie usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ;) no myślałam że chociaż wirtualnie się koniaczku napije :P bo w realu faktycznie karmie i nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano faktycznie Ogr jak spojrzał na Olkę po wyjściu Rafała z tej kawiarni, to jak mąż maltretujący żonę, bo Olka miała minę bitej żony. później scena w tym ich mieszkaniu mi się podobała, ja ogólnie lubię Paschalską, jak gra, wiem wiem jestem mniejszością ;). Ogra ma ładne oczy ;). No i fajnie że nie tak szybko ten związek się rozpadł, a nie jak to najczęściej jest, że rodzinka by pogadała, że on nie dla niej, ona my podumała kilka odcinków i koniec. tak dość dogłębnie to pokazują, choć prawie nie mam wątpliwości, że się w końcu rozstaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy ;), ale mi totalnie Agata do Jacka nie pasuje i na odwrót ;). Jeszcze jak on wskoczy w gajerek, a ona w takim stylu młodzieżowym, to wyglądają jak dużo starszy brat i siostra młoda studentka...fakt że Niklińska już aż taka młoda nie jest, bo przed 30 ;), ale wygląda młodziej, a serialowy Jacek od lat ubierany głównie w gajerki poważniej niż na to meteryka wskazuje ;). No i nie tylko wizualnie mi ostro nie pasują, ale jakoś mam wrażenie, że mentalnie tez nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatne klinik z reguły są wypaśne, a jak szefem kliniki jest ktoś z rodziny, to się nie dziwię, że to on przyszedł z wynikami, normalne ;). Kuzyn Bolek jest fajny, ale trochę go za dużo ;). Podobnie jak się zrobił mega wątek z tzw. cyrkowcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×