Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość hahahahaha to Grzesiek
zwany też Obelixem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha to Grzesiek
tylko w Klanie zrobili z niego takiego oblecha poprzez tą paskudną perukę i wąsy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuuuj stefan
Ameryki nie odkryliscie, albowiem Kotulanka ma problem z alkoholem od ładnych paru lat. Mniej wiecej od kiedy zakonczyl sie jej zwiazek z P. Wawrzeckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napuchnięta okropnie
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulanka pije, Herbuś ćpa
Stockinger powoduje wypadek po pijaku i spierdala z miejsca wypadku :o Kurwa,co za ludzie!!!!Co jeden to gorsza patologia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgbvgv
czemu nikt w klanie nie pracuje np w markecie i jest np stosowany wobec niego mobbing? Tylko wszyscy zajmują wysokie stanowiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga z sadyby
Kinga kiedyś pracowała w markecie i z tego co pamiętam szef stosował wobec niej mobbing, czy molestował ją? a reszta w większości faktycznie zajmuje wysokie stanowiska, wątek kryzysu na rynku pracy niby poruszony, ale tylko poprzez brak zleceń, klientów a nie, że ktoś nie ma pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie bardzo podobny
możliwe,że to on,tym bardziej,iż wstępował w reklamach np.Tyskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądaliście dokument o Piotrku Swendzie? http://www.youtube.com/watch?v=0HDyIOJ6i6o Ja właśnie obejrzałam, bo wcześniej nie miałam okazji. Szkoda mi tego chłopaka. Jemu myli się świat rzeczywisty z serialowym. Jak umierał Rysiek, On naprawdę płakał. Tęskni za nim, bo traktował go jak ojca. A w serialowej Martynce naprawdę się zakochał i chciałby z nią być... Cięzko mu będzie wrócić do rzeczywistości jak skończy się klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,to prawda....całkiem mu
się pojebał real z serialem :o Przykre to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,to prawda....całkiem mu
a Graża z Męczydoopą -fuuuuuj :o Graża powinna być z Mariuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że Grażynka już nie będzie z nikim, a tu proszę... i to jeszcze pocałunek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście obrzydliwe, toż to stary dziad :o:o niech to będzie ktokolwiek, tylko nie ten, zgroza. Dziś awantura u Michała i Zyty, no, raz w Klanie ktoś pokazał, że nie jest rozlazłą mameją :D co prawda Zyta ostatnio taką ciapą się staje, ale może jej minie, bo lubiłam tę wcześniejszą Zytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No I Kasia pierwsza aktywistka. Zyta nadal wku...rwiająca Biedny Norbert. Ale nie zadźgał Olki, w zwiastunie całkiem dobrze wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam film o Piotrze S. Faktycznie wszystko się mu miesza. Ani razu nie powiedział do Martynki Natalia tylko ciągle Martynka i Martynka. Nieco to straszne. A z poprzedniego posta mi urwało, że Kasia pierwsza aktywistka ekologii po kuzynce Agnieszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zaś Wieczorkowski w roli Michała przypomniał - to były czasy:)! Tamten Michał nigdy nie był rozlazłą mameją. Zawsze z pazurem, z zadziorem. Eh... szkoda, że sie wymiksował z Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbyvillage
oglądam klan ale gdzies mi umknely sceny nt slubu bozeny i milosza... na forum piszecie ze ma być we wrześniu ale nie kojarze z serialu ich rozmowy na ten temat... naprawdę chcą brac slub? kiedy o tym rozmawiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno raz Bożenka rozmawiała z Grażką na temat ślubu. Bożenka zapytała ją, co ona na to, gdyby się pobrali z Miłoszem, a Grażka oczywiście cała uradowana w skowronka rzekła, że jest na tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się, że ten ojciec Norberta chce pomóc Oli, ale z drugiej strony ani on ani jego żona nie mają dobrego kontaktu z synem. Bożena naprawde ma coś z głowa.Pal sześć,że nie chce sie zbliżyć do Miłosza w sposób w jaki zwykłe, kochajace sie pary zbliżają sie do siebie, ale że nie pozwoli mu od czasu do czasu piwa w domu sie napić? Wszystko jest dla ludzi, ale oczywiście z głowa, a ona sie zachowuje gorzej niż zakonnica. Ja tu nie mówię o imprezach do rana z libacjami, bo też bym na to krzywo patrzyła, ale zwykłe piwo czasem? Strasznie mi sie nie podoba, że ona tak Miłoszem rządzi, a on jak taka sierota we wszystkim jej ulega. Z jednej strony może i dobrze, ale z drugiej sama nie wiem. Bawi mnie Michała z Zyta. Podrzucają Stefka komu sie da i nie dają sobie rady jeśli ktoś się nim nie zajmie i z nim nie zostanie. Biedny ten mały, mama nawet po pracy nie ma dla niego czasu, ale program o dzieciach to kręci. Nie wierzę, z normalnie by wzięli jąkającego sie chłopca do odtwarzania głownej roli w teatrze. Tym bardziej, ze Maciej lubi stroić fochy i zawsze stawia na swoim, a Grażyna jeszcze nigdy go za to nie skarciła. Te koleżanki Zyty sa wredne i fałszywe, zazdroszczą jej, a same pewnie tak samo by sie zachowywały jak ona i dały sie przekrzyczeć Karakanowi. W ogóle Zyta sie nie nadaje do tego programu tak samo jak Karakan, który nie ma pojęcia o dzieciach, bo daje dupy staremu dziadowi za kase i układy.W ogóle to taka wymalowana pinda, która sie pcha wszędzie, bo jeszcze od nikogo w pysk nie zarobiła, a przydałoby się. Na miejscu Koniaków bym wyraziła co myślę o tak wczesnym zamieszkaniu z facetem , bo Olka tak do końca to nie zakończyła sprawy z Norbetem i mogła śmiało jeszcze zaczekać z tą wprowadzką do Rafała, ale czego od niej wymagać? Nagrany płacz Stefka nie brzmiał jak płacz 9 miesięcznego malucha, ale jak noworodka:D No, ale to i tak nic w porównaniu z tym jak kiedyś puścili płacz dziecka, że niby Stefek miała kolke, a on wcale nie płakał. Jutro Surmaczowa robiąca psu zrazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtana34
Jezuniu! dzisiaj były takie nudy,że przełączyłam na pierwszą miłość (zwykle ogladam w powtórkach:P) - wątek zyty totalna nuda i klapa... - nudzi mnie też wszystko o norbercie, - Bozenka rzadzaca tym kolesiem...gdyby jeszcze było widac jej zaangażowanie - ale po niej widać jakby bawiło ją to, nie jakby robiła to wszystko dla zasad tylko dla swojeego kaprysu, taka ksiezniczka - jak nie skoczysz przez ogniste kolo to nie wezmiemy ślubu :O szantażystka... Miłosz powinien ją tłuc po ślubie... Jedyny pozytyw dzisiejszego odcinka to Kasia.Ale z niej wesoła dziewczynka, chciałabym by w przyszłości nie robili z niej takiej mameji jak bożenka :O najpeiej by poszła w ślady Kamili albo lepiej, niech zostanie Feministką, singielką albo lesbijką :P niech będzie zaprzeczeniem Bożenki. A Bożenka niech żyje z MIłoszem jak Amisze - niech mają co roku nowe dziecko...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La madame khóhik
to prawda, Kasia jest jedną z nielicznych sympatycznych postaci z tych młodych...i taka normalna, w przeciwienstwie do Olki - zahukanej przez Norberta, puszczalskiej Agi i Kamili, wstrzemiezliwej, nudnej Bożenki, nadpodubliwych synów michała, nadąsanego Jasia i Małgosi ąę, AAA i drewnianego Pawełka, aha no I Maciek też nie jest święty, choroba chorobą, ale nie wiem czy wszystkie dzieci z zespołem downa są tak rozkapryszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy i czy w ogóle scenarzyści zatrybią, że te sceny z Tropkiem są tak przykre, że słów brak na nie... Że kogoś zacytuję " dno, beton, czapa" ! Mi, osobie od lat oglądającej Klan aż głupio przyjąć do wiadomości, że Klan się zmienia w przytułek dla zwierząt - wielbłądy (!!!) , psy, ryby i nie wiem jakie tam jeszcze inne kaczki i koguty. Ania owszem jest postacią oryginalną, szaloną itd, ale ten czas antenowy można wypełnić jakimiś konstruktywniejszymi scenami z jej udziałem. W przeszłości miewała lepsze pomyzły i shizy, niż odjazd na punkcie jakiegoś kundla.... To już by lepiej zajęła się ściąganiem do Polski Błażej, czy Iwony. Hallo, scenarzyśi - budzimy się! Gdzie jest ciąża Kamili ? I po cholerę zaś robić ohydne ( o mało nie zwymiotowałam ) sceny Bogny z jakimś typem, który tak się " świetnie " prezentuje, że z wrażenia nie wygląda! Weźcie go na miły Bóg usuńcie! To już bym wolała, żeby jakiś dzieciak z LO przychodzący na rehabilitację się w niej zakochał, a nie jakiś cap z hełmem na głowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje w ogóle dziwne to, że Miłosz daje sobą tak rządzić i wszystko co powie Bożena ma byc, bo jak nie to foch. Przecież tak nie wygląda prawdziwy związek, a oni są moim zdaniem zbyt niedojrzali,żeby sie pobierać.Druga sprawa, że mam wrażenie, iż Miłosz to robi tylko dlatego, żeby wreszcie skonsumować zwiazek z Bożena. Coś mi się widzi,że i tak będą mieć problemy z tym ślubem, bo przecież do września jeszcze czas i napewno to tak gładko nie pójdzie. Też jestem za wywaleniem Grzecha Oblecha, a na do widzenia powinien dostać od Leszka w ryj za podrywanie mu żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×