Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość rafffaaa
- mi sie tez nowy paeuek ne podoba, taka piszdeczka, ogolnie nie lubie zmieniania aktorów, mogli go uśmiercić, potem krystyna by dostała depresji, załąmala się i też mieliby ją z głowy. - beata wójcik - jak dla mnei też staro nie wygląda, myślę że jak byśmy postawili naruszewicz teraz obok, to nie byłoby lepiej, naruszewicz ejst specyficzna, lubiłem ją, ale wójcik jest chyba łądniejsza. ale ogólnie sam pomysł z tym słaby bardzo, irytują mnie takie akcje. zmieniony aktor i do tego amnezja, to już za dużo. mamy się do nowej aktorki przyzwyczajać jak ona do ludzi po amnezji? wyjścia byłyby 2: wraca naruszewicz i wtedy se może amnezję grać; a jak dajemy nową aktorkę, to nie róbmy ludziom szoku i niech stara się odgrywać jakąś normalną rolę będąc jak najbardziej podobna do poprzedniej; - fryzura agnieszki mi się podoba (po raz pierwszy), jej postać jak zawsze nie. cała reszta - dalej dno i 3 metry mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie najbardziej smieszy ten sztuczny por ,którego Grazynka niosła w torbie ,chyba juz u każdego go widziałam,te równo przystrzyżone piuropusze hihi:) a Jacek faktycznie zachował się jak d**ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafffaaa
oo nie zwróciłem nigdy uwagi na pora, teraz zacznę patrzeć na zakupy :) mnie rażą sceny w 'galeriach' :) no a jacek - wiadomo - zawsze był tępym wujem i bucem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się załamała na miejscu Beaty, gdyby własny mąż mnie tak przywitał. Zaczęłabym się zastanawiać, czy coś było nie tak, czy byliśmy zgodnym małżeństwem itd. ALe na pewno nie miałabym ochoty zbliżyć się do niego. "Czy pan jest, to znaczy... jesteś....ojcem Małgosi?" Biedna Beata... powinna jeszcze zapytać, czy to jest ich wspólne dziecko, czy tamten obcy facet to na pewno ten, z którym dzieliła życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt - Jackuu się wczoraj nie popisał nic a nic. Zachował się grubiańsko i wręcz chamsko wobec Elżbiety no a później wobec Beaty. Na takie akcje mógł zaczekać kiedy ona odzyska pamięć, bo teraz raczej nie kuma o co chodzi, zna to wszystko jedynie z relacji rodziny, która obecnie jest dla niej obca no i nie może się wytłumaczyć ani nic z tych rzeczy. Ogólnie nawet chyba będę się w stanie przyzwyczaić do Wójcik w roli Beaty, chociaż wolałam Naruszewicz mimo wszystko. Może kwestia przyzwyczajenia? Drażni mnie Agnieszka z tymi cholernymi drzewami strasznie! Aż mi ciśnienie skacze, gdy widzę jej skwaszoną, niesympatyczną gębę! Nowy Pawełek jest mi obojętny, chociaż w kontekście starego jestem tutaj na tak. Grażynie oblech mógłby nasrać na łeb, a ona by strzepnęła ręką g***o i powiedziała, że nic się nie stało :O Denerwuje mnie ta jej filantropia. A i wkurza mnie aktorka grająca Julkę. Tak po prosu za żywota i jeszcze plus postać, w którą się wciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafffaaa
o taak.. jako facet mówię, że jak spała ta julka, to nawet się podobała, a im więcej się odzywa i 'gra' tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że oblech zejdzie się z byłą żoną i wyjedzie z planu Klanu z całą rodziną na zawsze do innego kraju, w którym Julka będzie miała lepsze szanse na rehabilitację albo się przeniosą do brzezin, Pcimia Dolnego, gdziekolwiek... Byle ich już nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wójcik naprawdę dobrze gra.Coraz bardziej się do niej przekonuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Monika nie ma prawa jazdy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dlaczego Małgorzata, załamałam się. Biedna Ela nie ma lekko, Jacek, pan Piotr a teraz jeszcze pan Joachim. Tragedia. Ten wątek by uratowało jakby się okazało, że Beata udaje i coś knuje z tym Joachimem. Feli i spadek haha akurat Agnieszka przejęta tymi drzewami, że nawet nie zauważyła, że ojciec zmartwiony. t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryśka wylądowała w szpitalu bo zjadła zepsuty serek podhalański?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za każdym razem kiedy Beata schodzi po schodach mam wrażenie, że to Kinga. A tamta niby mieszka z nimi a pojawia się od wielkiego dzwonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie apelujemy do pana Karpińskiego! Ja proszę o wysłanie do Stanów Martę, Rutkę, Małgorzatę, Waca, szefową, Cześkę i Darka, Barbarę, Mariusza i hmmm...na razie to tyle! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego Waca ? Przecież on i Feli to majstersztyk, w czym Ci przeszkadza ? :) Z jednym się zgadzam. Czesia i Darek niestety w serialu się wypalili i żaden wątek ich nie uratuje. Dla dobra serialu Karpiński powinien ich odsunąć na boczny plan, albo całkiem. Wyjazd za granicę to byłoby dobre rozwiązanie, przecież nawet dobrze się składa, bo mają problemy finansowe, więc niech uciekną za granicę. Herbusiowej i Rutki jak na razie nie ma, więc fanko, nie wywołujmy wilka z lasu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystrzyzone pory tez mnie rozwalily A Malgorzata gra nadal Malgorzate, czy kogos innego bo nie moge tego wyczaic? Nie jest obwuieszona hinduskimi naszyjnikami , i w ogole skad sie wziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja rowniez uwazam,ze ta scena byla bardzo romantyczna.Mysle,ze to glownie dzieki Wojcik,ktora dobrze zagrala te scene.I nie omieszkam sie dodac,ze na tle innych 'aktorow'z Klanu jej gra jest najbardziej profesjonalna.Osobe z amnezja gra po prostu swietnie" Mnie sie bardziej Rafalski podobał, rzadko można go zobaczyć takiego... hm.. rozczulonego. Jungowska jest straszna w każdej postaci, nie zniosę jej :O A Agnieszka ma w tej nowej fatalnej fryzurze za wysokie czoło, wygląda jak jakaś małpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wysłałabym jeszcze Renatkę razem z drożdżówkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziw, że Renatka jeszcze sie nie roztyła po tych drożdżówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje typy do wysłania to: Barbara z Pedrem, malzenswto od drzozdzówek, Malgorzata , narzeczeni Agnieszki i Rudej, Małgosia , no i Rutka i Herbus jesli sie pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje typy do podróży na Księżyc w jedną stronę: (boję się, że niewiele osób z obsady zostanie) Agnieszka i Ryża plus cała armia ich facetów, wsiowy lovelas i Maryna ze młyna czyli Darek i Czesia, Jęczydupa z rodziną, Tropki-sropki, Renata i Antek, MAŁGORZATA!!!, Jeremiaszek, Jamochłon i Pedro, Jasiek, Jackuu po wczorajszej akcji, Rutka i karakan. Tak z marszu tyle. Właśnie - Małgorzata pracowała przecież w jakimś domu kultury a tu nagle organizuje śluby bez swojej przesadnie tandetnej biżuterii??? WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjadą do Stanów i akcja serialu przenie się do USA :) Elżbieta stanie się Elizabeth, Jerzy stanie się Jorge'em, Paweł Paulem, Krystyna Christiną, Agnieszka Agnes i wszyscy zmienią nazwisko na Loob***h :) A tak na poważnie nadal uważam, że z serialu powinni odejść Czesia i Darek. Pozostałym można po prostu wymyślić lepsze wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×