Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

2 minuty temu, Marta1990 napisał:

Biedna Ula.

Czemu biedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mala napisał:

Czemu biedna?

No bo jeśli się faktycznie okaże, że to Kornel jest ojcem Piotrusia to pewnie stworzy rodzinę z Żanetą, a wtedy Ula zostanie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marta1990 napisał:

No bo jeśli się faktycznie okaże, że to Kornel jest ojcem Piotrusia to pewnie stworzy rodzinę z Żanetą, a wtedy Ula zostanie sama.

Przecież nie napisałam że się to okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mala napisał:

Przecież nie napisałam że się to okaże.

Niemniej dziwne są takie wątki. W starych odcinkach Michał jak odszedł od Bogny to ona próbowała popełnić samobójstwo i poroniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tracz napisał:

Na bank dzieciak Korbasa i Żanety żylety.

Witamy nowego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tracz napisał:

Ja nie nowa. A co sądzicie o lowelasie Jasiu? xD bo ja czuję żenadę.

To, że zależy mu na pisaniu pracy magisterskiej jest akurat ok. Weronika żyje praktycznie bez dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Tracz napisał:

Ale w sensie, że on wygląda jak 15 latek, a lecą na niego takie laski.

Aktor grający Jasia jest 2 lata starszy od swojego bohatera.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Marta1990 napisał:

Niemniej dziwne są takie wątki. 

Ten akurat będzie ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Mala napisał:

Ten akurat będzie ciekawy.

Ten z tą Żanetą i następnie ucieczka Zosi przed sprawą rozwodową Agnieszki i Janusza. Nie wiem czy w starych odcinkach nie popełnili błędu, że Diana Kulińska grała tak długo Jasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marta1990 napisał:

Nie wiem czy w starych odcinkach nie popełnili błędu, że Diana Kulińska grała tak długo Jasia.

Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mala napisał:

Dlaczego?

To dziecko się już męczy, a ostatni odcinek z Dianą w roli Jasia to 418.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Tracz napisał:

Halo fanko gdzie znajdę od początku?

Na staryklan. Zmiana Jasia będzie dopiero od 428 odcinka, a aktualnie mamy 317.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tracz napisał:

Wuj z Jasiem, nie ma tam najstarszych odcinków.

Są, tylko podzielone na sezony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tracz napisał:

nie chce mi się grzebać jak dzik w żołędziach po fejsie.

To nie z fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwię się aby romans Witka z Jolą się nie wydał, bo co do Ilonki to on jej nie kocha ale Jola nie odejdzie od obecnego osadzonego, będzie jej ciężko. Cieszę się natomiast, że romans Janusza wyszedł na jaw bo z Agą nie pasowali, on normalny facio a ona spina w d. zawsze. Teraz dokoptowali jej tego nowego (Milović) to już w ogóle porażka, nie pasuje do niej taki Piotruś Pan. Co do romansu Kornela to normalka, on muzyk to jest przyzwyczajony, takiego się raczej nie usidli. Borecki i Milecka? No tu mnie dziwi podejście tak statecznego pana dyrektora, to już nie chłoptaś (choć Milović jest w podobnym wieku).

Dziwi mnie natomiast związek tego ratownika medycznego - Borysa - taliba z tą siostrą Jerzego, zupełnie nie pasuję, co z nich kto nie powie to drugiej stronie nie pasuje, jakby oboje się męczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kornel nie ma żadnego romansu, Jacek i Barbara też swojego, póki co, nie odnowili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Slawek1977 napisał:

Martwię się aby romans Witka z Jolą się nie wydał, bo co do Ilonki to on jej nie kocha ale Jola nie odejdzie od obecnego osadzonego, będzie jej ciężko. Cieszę się natomiast, że romans Janusza wyszedł na jaw bo z Agą nie pasowali, on normalny facio a ona spina w d. zawsze. Teraz dokooptowali jej tego nowego (Milović) to już w ogóle porażka, nie pasuje do niej taki Piotruś Pan. Co do romansu Kornela to normalka, on muzyk to jest przyzwyczajony, takiego się raczej nie usidli. Borecki i Milecka? No tu mnie dziwi podejście tak statecznego pana dyrektora, to już nie chłoptaś (choć Milović jest w podobnym wieku).

Dziwi mnie natomiast związek tego ratownika medycznego - Borysa - taliba z tą siostrą Jerzego, zupełnie nie pasuję, co z nich kto nie powie to drugiej stronie nie pasuje, jakby oboje się męczyli.

Już się wydał, no ale teraz nie wiadomo co zrobić, bo Ilonka nie pracuje, a ma Teosia na utrzymaniu. Agnieszka z Januszem raczej się zejdą po tym jak przeżyją chwilę grozy. Mogli wykorzystać prywatną ciążę aktorki grającej Kamilę i wtedy Kamila z Borysem zostali by rodzicami. Kolejny dziwny wątek to Dominika i Karol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Marta1990 napisał:

Już się wydał, no ale teraz nie wiadomo co zrobić, bo Ilonka nie pracuje, a ma Teosia na utrzymaniu. Agnieszka z Januszem raczej się zejdą po tym jak przeżyją chwilę grozy. Mogli wykorzystać prywatną ciążę aktorki grającej Kamilę i wtedy Kamila z Borysem zostali by rodzicami. Kolejny dziwny wątek to Dominika i Karol.

Nawet jakby Ilona nie miała z Witkiem dziecka, trudno by jej było od niego uciec skoro właściwie "wisi na nim" finansowo

Czy Aga i Janusz się zejdą jeszcze nie przesądzone.

Może aktorka grająca Kamilę nie chciała grać ze swoim dzieckiem?

Dwoje młodych ludzi poczuło do siebie sympatię, co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Slawek1977 napisał:

kwestia czasu że Ule pogoni a Jacek i Barbara? Kwestia czasu

nie wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Mala napisał:

Nawet jakby Ilona nie miała z Witkiem dziecka, trudno by jej było od niego uciec skoro właściwie "wisi na nim" finansowo

Czy Aga i Janusz się zejdą jeszcze nie przesądzone.

Może aktorka grająca Kamilę nie chciała grać ze swoim dzieckiem?

Dwoje młodych ludzi poczuło do siebie sympatię, co w tym dziwnego?

Nie musiałaby grać z własnym dzieckiem, bo Agnieszka Kaczorowska- Pela też nie gra ze swoim. Jedyna prawdziwa matka i córka to Małgorzata Ostrowska- Królikowska i Julia Królikowska, czyli Grażynka i Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Marta1990 napisał:

Za rok od 21 listopada do 18 grudnia będzie dłuższa przerwa w emisji Klanu.

A co wtedy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mala napisał:

A co wtedy będzie?

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę rozmawiać na grupie na fb o Klanie, bo tam jest ustawka, kto się nie zgadza ten wylatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piątek napisał:

Bo to jest beka z klanu.

Była nowa grupa "Staroklaniacy" i ostatnimi czasy były wstawiane zdjęcia aktorów i porównanie ich do postaci z bajek, ale w pewnym momencie ktoś przesadził i wstawił zdjęcie Piotra Swenda porównując go z minionkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piątek napisał:

haha biedny Maciek. Pamiętasz jak Maciek zamknął się w łazience z browarami i Rysiek drzwi wyważał?

To była dziwna akcja, tym bardziej, że był niepełnoletni. Wprowadzenie aktora z Zespołem Downa miało pomóc tym osobom i ich rodzinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, piątek napisał:

A co ty taka poważna i sztywna jak dziadek w trumnie? To było przekozackie. I Bożenka ćpająca chleb.

Oj widzę, że wypowiedź jest w tym samym tonie co na fb. Ja uważam, że pokazywanie niepełnosprawnych pijących alkohol nie powinno mieć miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, piątek napisał:

Zapewniam cię, że niepełnosprawni też piją alkohol. Udawanie, że Maćki są dużymi dziećmi i ciągłe ich infantylizowanie przynosi więcej szkody niż pożytku. Jak dla mnie, to masz jakieś 65 lat i jesteś wielką fanką seriali. Jak bot klanowy.

Nie mam 65 lat, tylko połowę mniej. Stary Klan podobał mi się bardziej. Nowy jest mocno absurdalny i powinien się zakończyć co najmniej po śmierci Krystyny, bo już zaczął upadać od śmierci Ryśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, piątek napisał:

A co ty taka poważna i sztywna jak dziadek w trumnie? To było przekozackie. I Bożenka ćpająca chleb.

No przecież wiadomo, że nie ćpała narkotyków, ale ważne, że poruszyli temat uzależnień (ostatni taki wątek to Adam narzeczony Olki). Wątek picia Maćka wspomniano jak chciał się napić piwa po tym jak go Martynka rzuciła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×