Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

16 minut temu, Mala napisał:

Jak większość dziewczyn w jej wieku w obecnych czasach.

W ogóle w nowym Klanie nie ma porządnych akcji takich, które by mogły zaciekawić widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iwona Surmacz zerwie zaręczyny z Marcelem z powodu kłótni o...komodę. Lidka poparzy ręce gorącą zapiekanką. Irmina wyprowadzi się od Górzyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marta1990 napisał:

Iwona Surmacz zerwie zaręczyny z Marcelem z powodu kłótni o...komodę. Lidka poparzy ręce gorącą zapiekanką. Irmina wyprowadzi się od Górzyńskiego.

I kto tu mówi że nie ma porządnych akcji, no zaskoczony jestem że Irmina tak szybko kopnie Górzyńskiego, bo to że Iwona zerwie z Marcelem to jakoś przyjąłem normalnie. Fajnie że pokazali czym zajmuje się Tymon, teraz wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Slawek1977 napisał:

I kto tu mówi że nie ma porządnych akcji, no zaskoczony jestem że Irmina tak szybko kopnie Górzyńskiego, bo to że Iwona zerwie z Marcelem to jakoś przyjąłem normalnie. Fajnie że pokazali czym zajmuje się Tymon, teraz wszystko się zgadza.

I jeszcze będą zaręczyny Michała i Mildy, chociaż na niby. Nie ma tylu emocji, dramatów co w starych odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację z tym że stary klan lepszy, dla mnie to dziś taki odmożdżacz i się wkręciłem. POdoba mi się szczególnie jak wystepuje Czesia Brajan Darek a nie lubię Bożenki choć zaskoczyła mnie jak nie ma nic przeciwko temu aby Miłoszek trenował karate, ocieplili ją troszkę i fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Slawek1977 napisał:

Może masz rację z tym że stary klan lepszy, dla mnie to dziś taki odmożdżacz i się wkręciłem. POdoba mi się szczególnie jak występuje Czesia Brajan Darek a nie lubię Bożenki choć zaskoczyła mnie jak nie ma nic przeciwko temu aby Miłoszek trenował karate, ocieplili ją troszkę i fajnie.

Jako serial z misją miał sporą widownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mala napisał:

Szkoda tego Andrzeja 😞

No trochę tak. Mocny powrót Kasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Żaneta oddała Piotrusia do adopcji zaraz po narodzinach, bo wtedy ĆPAŁA i była na dnie, więc pewnie nawet nie wie z kim zaszła w ciążę, pewnie z jakimś kumplem od ćpania (być może oboje byli "nawaleni" wtedy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mala napisał:

SPOILER

Żaneta oddała Piotrusia do adopcji zaraz po narodzinach, bo wtedy ĆPAŁA i była na dnie, więc pewnie nawet nie wie z kim zaszła w ciążę, pewnie z jakimś kumplem od ćpania (być może oboje byli "nawaleni" wtedy)

Nie ma nic o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Marta1990 napisał:

Nie ma nic o tym.

Tak się składa że ja już OBEJRZAŁAM ten odcinek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mala napisał:

Tak się składa że ja już OBEJRZAŁAM ten odcinek 🙂

To nieźle pojechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, otyla_33_otyla napisał:

Feliks ma dużo włosów. Nowy tupecik czy coś? 

Feliks ma już dość bycia poniżanym na każdym kroku.

Jak Monika będzie spała w dzień z powodu bólu głowy, to nawet Daniel powie że nareszcie jest spokój w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mala napisał:

Feliks ma już dość bycia poniżanym na każdym kroku.

Jak Monika będzie spała w dzień z powodu bólu głowy, to nawet Daniel powie że nareszcie jest spokój w domu.

Monika jest irytująca i strasznie chłodna az dziwię się że Feli z nią jest a słuchajcie, cofnijmy się do klanu sprzed lat. Czy to ta sama postać kierownika Jerzego jak ten pracował w wodociągach i czy Jerzy miał jakiś romans z Moniką wtedy? To rok 1997.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Slawek1977 napisał:

Monika jest irytująca i strasznie chłodna az dziwię się że Feli z nią jest a słuchajcie, cofnijmy się do klanu sprzed lat. Czy to ta sama postać kierownika Jerzego jak ten pracował w wodociągach i czy Jerzy miał jakiś romans z Moniką wtedy? To rok 1997.

Jerzy pracował jako dostawca filtrów i Tak, Feliks był wtedy jego szefem 

Tam też poznał Antka Zabużańskiego i jego przyszłą żonę Renatę.

Żadnego romansu z Moniką nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kojarzycie pierwszy odcinek że miał dla kogoś jakieś kwiaty i ukrywał przed Elą, coś mi świta ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Slawek1977 napisał:

Monika jest irytująca i strasznie chłodna aż dziwię się że Feli z nią jest a słuchajcie, cofnijmy się do klanu sprzed lat. Czy to ta sama postać kierownika Jerzego jak ten pracował w wodociągach i czy Jerzy miał jakiś romans z Moniką wtedy? To rok 1997.

Zastanawiałam się kto jest gorszą parą Moni i Feli czy Grażynka i Poldek. Jerzy nie miał romansu z Moniką tylko miał być 'informatorem', a u Moniki w butiku pracowała Teresa, która miała synka Witusia i Monika kazała jej skłamać, że to syn Jerzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, otyla_33_otyla napisał:

Tak to prawda z Żanetą.

Właśnie oglądam ten odcinek 

Apopo wątków patologii w serialu to w 402 odcinku wróci Wiesia i powie, że jej mąż Henryk zginął na budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Marta1990 napisał:

Zastanawiałam się kto jest gorszą parą Moni i Feli czy Grażynka i Poldek. Jerzy nie miał romansu z Moniką tylko miał być 'informatorem', a u Moniki w butiku pracowała Teresa, która miała synka Witusia i Monika kazała jej skłamać, że to syn Jerzego.

Dlaczego Grażyna i Poldek są złą parą?

Przecież u nich jedno drugiego nie poniża i widać że jest im razem dobrze.

Każde odnosi się życzliwie i przyjaźnie do dzieci tego drugiego, a wnuki traktuje jak swoje własne niemal  🙂

Edytowano przez Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mala napisał:

Dlaczego Grażyna i Poldek są złą parą?

Przecież u nich jedno drugiego nie poniża i widać że jest im razem dobrze.

Każde odnosi się życzliwie i przyjaźnie do dzieci tego drugiego, a wnuki traktuje jak swoje własne niemal  🙂

No kilka razy Grażynka się wkurzała na Poldka. Pierwszy raz jak niechcący zniszczył pamiątkę po Ryśku. Kolejny raz jak za jej plecami Poldek spotkał się z biologicznym ojcem Maćka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Marta1990 napisał:

No kilka razy Grażynka się wkurzała na Poldka. Pierwszy raz jak niechcący zniszczył pamiątkę po Ryśku. Kolejny raz jak za jej plecami Poldek spotkał się z biologicznym ojcem Maćka.

Nie ma małżeństw które by się nigdy nie kłóciły 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mala napisał:

Nie ma małżeństw które by się nigdy nie kłóciły 🙂 

W przypadku spotkania Poldka z ojcem Maćka to Grażynka miała rację, że nie powinien się wtrącać, bo nie znał sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W starych odcinkach pojawia się nowa postać Martyna koleżanka z pracy Jacka w tej roli Małgorzata Lewińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka patola z tej Zuzy, że powiedziała Pawełkowi, że ma wydrukować usprawiedliwienie i podrobić podpis ojca. Feli miał ochotę na seks z Moni. Myślałam, że z tym okiem Leopolda wrócą do wątki sprzed ich ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marta1990 napisał:

Jaka patola z tej Zuzy, że powiedziała Pawełkowi, że ma wydrukować usprawiedliwienie i podrobić podpis ojca. 

Bo to raczej taka pusta dziewucha jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×