Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

20 godzin temu, Marta1990 napisał:

Myślałam, że dadzą inną aktorkę do tej roli, bo pani Katarzyna Skolimowska jest tylko rok starsza od swojego serialowego syna. Jedna opcja już wypadła.

To nieźle ją ucharakteryzowali bo serio to nie wygląda staro, ale fajnie gra a Leopold to mój ulubiony bohater. Nie ma ona wad, a jestem facetem i nie patrzę jak Wy kobietki przez pryzmat fizycznego wyglądu. Lubię jego cechy, jest fajnym milym człowiekiem, przynajmniej taką ma rolę i gdybym wygrał hipotetyczny konkurs i w nagrodę była by kolacja i rozmowa z bohaterem klanu to chciałbym z nim. Oczywiście gdy by była opcja kolacji ze śniadaniem to w grę wchodziła by Pani Milecka albo Żanett ale tak na serio jak miałbym tylko porozmawiać to z Poldkiem - Panem Leopoldem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 17:19, Gość niczyja77 napisał:

A jeszcze jestem za tym, żeby więcej postaci z telenoweli "W labiryncie" przenieść do "Klanu":) Jak Pani Mariola Kaczorek po studiach i pracy w laboratorium hihihi. Fajny pomysł

No przecież dokładnie tak było tylko tu była nauczycielką chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokowano temat po ponad roku, więc w powtórkach mamy już prawie połowę 6 sezonu, a w nowych za 2 miesiące koniec sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2020 o 20:15, otyla_33_otyla napisał:

Rozumiem

Dziękuję za Twoje wyjaśnienie. 

 

W ogóle bardzo dużo wiesz na temat serialu. 

Teraz nam problem zrobili, bo wrócił stary temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 20:55, Gość meggi55 napisał:

Widziałam dziś fragment Klanu i scena końcowa Graży wzruszyła mnie bardzo dobrze zagrana szacun.

I do tego ta muzyka (która była też w 611 odcinku jak Grażynka z takim rozpaczliwym płaczem mówi o śmierci matki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 03:35, Gość gość napisał:

Ale Maciek w 2009 był już pełnoletni 😛

Maciek urodził się 8 maja 1991 roku czyli 2 lata młodszy od aktora, bo Piotr Swend nie urodził się 24 czerwca 1992 tylko 23 sierpnia 1989.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 15:50, Gość klano-fanka napisał:

No właśnie, Edyta została zielarką, później pojawiła się na kursie tańca i zniknęła! To może teraz okaże się być sekretarką kuzyna Bolka! 🙂 A może Bolek zacznie uganiać się za Krysią?! 😛 To byłoby nawet ciekawe... 🙂

Karina Kunkiewicz w starych odcinkach zagrała sekretarkę, a jednych z najnowszych oszustkę od krypto walut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 21:31, oglądam klan napisał:

Ciocia córce Bogny powiedziała, że musi się codziennie modlić, żeby mamusia przestała pić 😮 I jeszcze za wujka, bo zrobił w życiu tyle złych rzeczy, że trzeba się za niego modlić bardzo mocno 😮😮 Bogna jej kazała wyjść z pokoju, a nie wiem czy z domu też. Kamila strasznie napalona, ma pretensje do Błażeja że mając w perspektywie 24 godz. w pustym domu na Sadybie myśli o jedzeniu 😮 A na Sadybie wcale nie pusto, ciocia Stasia już nalepiła pielmieni, więc przynajmniej jedną potrzebę Błażej mógł zaspokoić 😄

No to było chamskie, bo po 1 dziecko nie wie co to modlitwa ( wychowanie raczej świeckie), a po 2 małemu dziecku nie opowiada się takich rzeczy kryminalnych.. Postawa Basi wynikała z faktu frustracji ( bieda w domu, śmierć matki, alkoholizm ojca i wreszcie jego paraliż i śmierć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, otyla_33_otyla napisał:

Xd

Tak nas urządzili, że nie wiadomo w którym temacie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 19:25, Gość gość napisał:

Wiek pozostałych bohaterów: Maria - 1927 r. Władysław - 1924 r. (są daty na ich grobie, poza tym Maria obchodziła w 1-szym odcinku 70-te urodziny) Jerzy -1952 r. (wątek z rozmowami na czacie z Elą był w 2008 r. Jerzy się podpisywał "56-latek", zresztą wcześniej też mówiono, że rodzice Eli początkowo się sprzeciwiali temu małżeństwu, m.in. dlatego, że Jerzy jest od Eli młodszy) Monika - najwcześniej: lipiec 1957 r. (w październiku była tzw. "odwilż gomułkowska" kiedy to zrehabilitowano tysiące więźniów politycznych - wtedy też Władysław wyszedł z więzienia) Ryszard - 1960 r. (w 2008 r. powiedział: "Mam 48 lat") Dorota - najprawdopodobniej w 1968 r. (czyli tak samo jak aktorka, która ją grała). Grażyna - najprawdopodobniej 1967 r. (w pierwszym roku emisji Klanu było mówione, że są z Ryśkiem 10 lat po ślubie; kilka lat później powiedziała Czesi, że wyszła za niego za mąż dwa tygodnie przed swymi 20-tymi urodzinami) Beata - 1977 (gdy urodziła Jasia, było mówione, że ma 21 lat) Michał - 1979 (była audycja w radiu w rocznicę ogłoszenia stanu wojennego; Michał wyłączył mówiąc: "to prehistoria" a na to Jurek: "Już się nie mądrzyj! Miałeś dwa lata, sikałeś w majty") Agnieszka - sierpień/wrzesień 1979 (matura 1998) Ola czerwiec/lipiec 1985 (spytała Roberta - pierwszego chłopaka Agi - spod jakiego jest znaku, a on odpowiedział, że Bliźniąt. Na co ona, że związek jego z Agnieszką fatalnie wróży, bo Aga jest Panną. Zaczęła czytać o dobrej wróżbie dla związku Bliźniaka i Raka i dodała przekornie: "A Rak to ja"; Aga akurat kolo nich przechodziła i rzuciła półżartem: "Coś mi się wydaje, że wybrałeś nie tę siostrę co trzeba"). Daniel i Agata - 1983 r. Zyta - 1981 r. Kinga - pewnie tyle samo co Michał, więc 1979 r. Jej mąż Mariusz - 1970 r. (była wymieniona data podczas procesu o zabójstwo prezesa spółdzielni). Bożena - 1993 r. (na początku roku szkolnego 1999 r. powiedziała: "Jestem w zerówce" - pierwsza scena Agnieszki Kaczorowskiej w serialu) Miłosz - najprawdopodobniej 1990 (pojawił się w serialu w 2011 r. miał zacząć studia; w innej scenie ojciec mu wyrzuca: "Po maturze przez dwa lata się obijałeś!") Maciek - najprawdopodobniej 1992 r. (na początku Klanu mówiono, że ma pięć lat) Kamila w swoich POCZĄTKOWYCH odcinkach była chyba dwa lata młodsza od Bożeny, a teraz są rówieśnicami. Świetny byłby pomysł z tymi "teczkami"! Na oficjalnej stronie Plebanii była dokładnie opisana historia każdej postaci, łącznie z rokiem jej urodzenia i nie powstawały takie kwiatki! A SORAS to najgłupsze co może być; myślę, że na amerykańskich forach dyskusyjnych wiele osób też na to psioczy... Elmusko: co do tajemniczego znikania, nie wiadomo, co się stało z danym bohaterem, brak wspominania go - dla mnie to nie jest ciekawe, tylko MEGA-IRYTUJĄCE.

Leszek 4 sierpnia 1961 data podana przy sprawie sądowej. Bogna 2 czerwca 1973 lub 1974, jej siostra Basia w 2011 roku powiedziała, że jest po 50-tce, a potem dodała, że opiekowała się Bogną, bo była starsza o 13 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie następny sezon Klanu to dom na Sadybie to będzie studio. Szkoda, tyle wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 19:25, Gość gość napisał:

Wiek pozostałych bohaterów: Maria - 1927 r. Władysław - 1924 r. (są daty na ich grobie, poza tym Maria obchodziła w 1-szym odcinku 70-te urodziny) Jerzy -1952 r. (wątek z rozmowami na czacie z Elą był w 2008 r. Jerzy się podpisywał "56-latek", zresztą wcześniej też mówiono, że rodzice Eli początkowo się sprzeciwiali temu małżeństwu, m.in. dlatego, że Jerzy jest od Eli młodszy) Monika - najwcześniej: lipiec 1957 r. (w październiku była tzw. "odwilż gomułkowska" kiedy to zrehabilitowano tysiące więźniów politycznych - wtedy też Władysław wyszedł z więzienia) Ryszard - 1960 r. (w 2008 r. powiedział: "Mam 48 lat") Dorota - najprawdopodobniej w 1968 r. (czyli tak samo jak aktorka, która ją grała). Grażyna - najprawdopodobniej 1967 r. (w pierwszym roku emisji Klanu było mówione, że są z Ryśkiem 10 lat po ślubie; kilka lat później powiedziała Czesi, że wyszła za niego za mąż dwa tygodnie przed swymi 20-tymi urodzinami) Beata - 1977 (gdy urodziła Jasia, było mówione, że ma 21 lat) Michał - 1979 (była audycja w radiu w rocznicę ogłoszenia stanu wojennego; Michał wyłączył mówiąc: "to prehistoria" a na to Jurek: "Już się nie mądrzyj! Miałeś dwa lata, sikałeś w majty") Agnieszka - sierpień/wrzesień 1979 (matura 1998) Ola czerwiec/lipiec 1985 (spytała Roberta - pierwszego chłopaka Agi - spod jakiego jest znaku, a on odpowiedział, że Bliźniąt. Na co ona, że związek jego z Agnieszką fatalnie wróży, bo Aga jest Panną. Zaczęła czytać o dobrej wróżbie dla związku Bliźniaka i Raka i dodała przekornie: "A Rak to ja"; Aga akurat kolo nich przechodziła i rzuciła półżartem: "Coś mi się wydaje, że wybrałeś nie tę siostrę co trzeba"). Daniel i Agata - 1983 r. Zyta - 1981 r. Kinga - pewnie tyle samo co Michał, więc 1979 r. Jej mąż Mariusz - 1970 r. (była wymieniona data podczas procesu o zabójstwo prezesa spółdzielni). Bożena - 1993 r. (na początku roku szkolnego 1999 r. powiedziała: "Jestem w zerówce" - pierwsza scena Agnieszki Kaczorowskiej w serialu) Miłosz - najprawdopodobniej 1990 (pojawił się w serialu w 2011 r. miał zacząć studia; w innej scenie ojciec mu wyrzuca: "Po maturze przez dwa lata się obijałeś!") Maciek - najprawdopodobniej 1992 r. (na początku Klanu mówiono, że ma pięć lat) Kamila w swoich POCZĄTKOWYCH odcinkach była chyba dwa lata młodsza od Bożeny, a teraz są rówieśnicami. Świetny byłby pomysł z tymi "teczkami"! Na oficjalnej stronie Plebanii była dokładnie opisana historia każdej postaci, łącznie z rokiem jej urodzenia i nie powstawały takie kwiatki! A SORAS to najgłupsze co może być; myślę, że na amerykańskich forach dyskusyjnych wiele osób też na to psioczy... Elmusko: co do tajemniczego znikania, nie wiadomo, co się stało z danym bohaterem, brak wspominania go - dla mnie to nie jest ciekawe, tylko MEGA-IRYTUJĄCE.

Czyli Zyta urodziła się 8 lat po ślubie, bo teraz rodzice Zyty będą obchodzić 50 rocznicę ślubu. Helena Małek mama Grażynki 1928, bo mówiła, że jak zaczęła się wojna to miała 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 16:46, Gość herbata lemon napisał:

Ale wpadka!!! W którym kościele organizuje się pogrzeby w Wielki Piątek, w dodatku o godz. 15. Poza tym zakonnica "wpada" w tym dniu do kościoła tylko na godzinkę? Realizatorzy, zatrudnijcie księdza, bo tego typu wpadek jest o wiele więcej.

Nic nie było mówione o Mszy pogrzebowej ( bo tej faktycznie nie może być w taki dzień), godzina 15 nawet pasuje, bo jest godziną śmierci Jezusa na krzyżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za nami już 665 odcinków. Pojawia się nowa postać sąsiad Beaty i Jacka Sebastian, w tej roli Marcin Janos-Krawczyk. Powraca Stiepan Vujkovic. Odcinek 666 to pierwszy wyprodukowany w 2003 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 19:17, Gość szkoda mi Maciusia napisał:

To znaczy chłopca, który go gra. fajny chłopak, a na youtube już nowe 'produkcje' z tej sytuacji jak szedł do Olki na imprezę 😞

Nienawidzę tych filmików. Teraz jak w powtórkach będzie odcinek z łazienką i piwem ( odc. 1063) to pominę tą scenę. Wina twórców to raz, a głupota zwykłych ludzi to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, otyla_33_otyla napisał:

I tak czekam aż Czesia zejdzie się z Dareczkiem xD

Pewnie tego już nie będzie w tym sezonie, ale dobrze, że Darek się poznał na Dżesice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 4160 odcinku wróci Monika. Władek postanowi iść do wojska. Zuza będzie chciała pracować jako opiekunka do dzieci, ale jest za młoda. Mariusz znowu sięga po alkohol. 1 maja nie będzie odcinka ani na tvp1 ani na TVP seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie podali w streszczeniach imienia córeczki Michała i Mildy...Wrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mala napisał:

I nie podali w streszczeniach imienia córeczki Michała i Mildy...Wrrrrrr!

I wątpię czy podadzą, bo jest niewiele odcinków do końca sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marta1990 napisał:

I wątpię czy podadzą, bo jest niewiele odcinków do końca sezonu.

Cóż, trzeba oglądać serial na bieżąco, to się dowiemy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mala napisał:

Cóż, trzeba oglądać serial na bieżąco, to się dowiemy 😉

Ciężko się ogląda to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będzie tak, że Żaneta zabierze Piotrusia za granicę, a Ula i Kornel będą się starać o adopcję na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marta1990 napisał:

Może będzie tak, że Żaneta zabierze Piotrusia za granicę, a Ula i Kornel będą się starać o adopcję na nowo.

Nie zabierze, adopcji nie można cofnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mala napisał:

Nie zabierze, adopcji nie można cofnąć.

Mogą tak zrobić, bo np chłopiec grający Piotrusia odejdzie z obsady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×