Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Jak widać w ogóle się nie rozumiemy. Czyżbyś uważała, że Kraków jest dla mnie Ziemią Obiecaną? Albo, że ukończeniem tam jakiejkolwiek uczelni mi imponuje? To przecież o niczym nie świadczy, a powiedziane w sposób niezręczny tylko pogrąża. Szkoda, że w tym wypadku się nie pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gdzie ten Adam? Pana Janusza również ani sladu :-( Ale wiecie co, żal mi tej Kingi, nie sądziłam, że uśmiercą jej Miska, cała akcja wzięła w łeb. A w ogóle to dziwne: Feliks NIKOMU się nie podoba! Dlaczego pytam? :-D :-D Taki szarmancki i ujmujący dżentelmen :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Nawet slecna juz zaczęła się wdawać w kłótnie z anonimowymi kafeterianami? Co też to się porobiło...a jak wspominam 2 miechy temu, to był taki miły topik, jedyne dyskusje jakie były, dotyczyły mimiki i fryzury Ł.D. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kółko zainteresowań
tutaj przebywa, aż miło poczytać ;-) Lecicie ze wszystkimi tematam po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Mein Gott, a cóż to za szemrana sesja? Jest z nim gorzej niż myślałem :-o Lecę jutro z samego rana zrobić wydruki, aby w chwilach depresji wiedzieć, że zawsze może być gorzej :-p A poza tym memento mori, po raz kolejny widzę ile prawdy jest w tej maksymie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
a poza tym nie sądziłem, że chłoptaś jest w duszy takim hippisem, a to wdzianko najwyraźniej bardzo mu pasuje :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Jak to które? To z parasolem i rozwianym włosem oczywiście :-p Ciekawe jakiego wiatraczka użyli, aby uzyskać tak sugestywna dynamikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów
Znów zachwycają sie tym chłopczykiem o wyglądzie geja, wyluzujcie wreszcie.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wyluzowana na maksa, jak zwykle zresztą, ale nie wiem jak Ty;) Tak Cię to denerwuje, że zachwycamy się jakimś Rysiem-Pysiem-Miśkiem-Zdzisiem???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Ja się przeciez nie zachwycam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech się zachwycają :) przystojny jest - w końcu po to jest forum, żeby sobie popisać Pozdrawiam i uciekam do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale z A.M.E.N.A
prorok, ledwie wspomniał, że brakuje mu dysput o wyglądzie Dziemidoka, a tu szast prast! Cała galeria na żądanie i można sobie komentować do woli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny, piekny! Faktycznie, szurniĘta chyba jestes jakims medium, A.M.E.N. przekazał Ci siłą woli swoje pragnienie ujrzenia Dziemidoka i to naprowadziło Cie na tą stronkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slecna--------> chyba tak:D czyli jednak A.M.E.N. ma te zdolności, o których kiedyś mówił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać :-D Przeciez wspomniał o mimice i fryzurach Łukasza, a tu na każdym zdjęciu inna ;-) ale potwierdza to równiez jego zainteresowanie Łukaszkiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Dzieki śliczne, że juz zostałem zaetykietkowany jako jego wierny fan. zatracam pomału własna tożsamość :o Dzieki Wam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.M.E.N.--------> mam nadzieję, że slecna nie będzie miała mi za złe jak napiszę również w jej imieniu: ależ cała przyjemność po naszej stronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marketa---------> wiedziałam, że z Twojej strony to zawsze mogę liczyć na aprobatę urody Łukasza D.;) zarąbiste fotki, nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej heo
fajne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle szurniĘta, oglądasz może NW? Bo ja nic, a podobno mocno rozwinęli wątek z Radkiem, chyba przespał się z tą Ulą czy coś. A w przypadku A.M.E.N.A zgadzam się całkowicie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×