Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A to łobuz;) :D A taki był czarujący w \"Och, Karol\", jak te baby na niego leciały, ale ile był młodszy... hihi:D Dobry aktor z niego w takim razie:D A skoro Łukasza nie było to przynajmniej nie mam co żałować. Jedyne co mi pozostało to odcinki na Polonii... ale dobre i to;) Szkoda, że nie oglądacie na Polonii, bo znowu ja nie mam jak oglądać na TVP 1 i nie mam jak komentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no no
Pajac. :-D ;-D :-D :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no no
Nawet mówić normalnie nie potrafisz :-D :-D:-d:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
No ten cały Feli to oblech , jak zarł ten obiad to az sie zygac chcialo jak sie na niego patrzyło. bleee sorki za słowa troche mocne, ale naprawde obrzydzenie czułam jak to ogladałam . hehe smieszny byl dzis odcinek, dobrze,ze Monika z nim zerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ! \"Klanu\"nie oglądałam cały tydzień,może uda mi się obejrzeć powtórki. kozica,z \"błotem\"się nie spotkałam,ale popytam jeszcze🌻 A.M.E.N-❤️ slecna,jak widzisz,żyję :D szurniĘta,pooglądam powtórki,będziemy dyskutować :) lisiczka++,gdzie Ty byłaś,jak Cię nie było?:D Pozdrawiam,do jutra ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
czy wiecie ,ze ta corka Rafalskiego czyli Karolina(Jagoda Stach) jest w zyciu prywtnym siostra Hani Stach tej co byla w Idolu i troche spiewa?wogole nie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to niepodobne
? oczywiście, że są podobne wystarczy porównać ich zdjęcia, ten sam grymas twarzy tylko mają inne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty lepiej tego nie przypominaj ;) okropne i to w takiej restauracji taka świnka hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Czołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Wszystkim A.M.E.N. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Ho, ho, kozico 😘 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
A.M.E.N. bo jeszcze sobie pomyślą, że mamy się ku sobie ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no... ależ tutaj sobie słodzą niektórzy...;):D A co tam dzisiaj w Klanie na TVP 1? W odcinku na Polonii był Łukaszek ku mojej uciesze:D a poza tym było dosyć śmiesznie, bo biedny Jacuś nie spisał się w łóżku z Beatką:D biedaczka pocieszała go, że to się czasem zdarza na co Jacuś ze zbolałą miną: \"ale nie mnie\" czym mnie wybitnie rozbawił, ogier jeden:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jak zwykle,nie obejrzałam powtórki.Ale nie szkodzi,było-minęło :) Obejrzałam za to dzisiejszy odcinek o 17.35. Jutro wraca mama Adama z kuracji.Ciekawe,która aktorka będzie ją grała,bardzo mnie to ciekawi :) Malicki gdzieś wyjechał,ale gdzie?Jest we Włoszech,czy u Doroty w hospicjum?Bo sama nie wiem,co jest grane.........:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Marketa🖐️ No ciekawe kto zagra mamusię?:D napisz jutro koniecznie:) A Łukaszek jak? grzeczniejszy wobec pana Janusza czy szczeniak wciąż pyskuje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym tygodniu,nie obejrzałam,ani jednego odcinka,to nie wiem. Dzisiaj pokazali Adama z Olką,ale tylko na chwilę.Powiedział jej,że jutro się nie spotkają,ponieważ wraca jego mama z kuracji i chce im,tzn.mamie i panu Januszowi ugotować coś.Olka natychmiast zaofiarowała swoją pomoc,on przystał na to.Powiedział,że to znakomita okazja,aby Olkę przedstawić swojej mamie. Nawiasem mówiąc,ciekawe od kiedy Olka umie gotować?W domu cały czas się wysługują panią Stenią :O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz o tym,że Monika zerwała z Feliksem?:D A ten upiorny facet mimo to przylazł dzisiaj do niej do domu:O Ona akurat wychodziła,potraktowała go tak wyniośle,że hej! Oczywiście,napiszę Ci jutro,kto gra matkę Adama🌻 Coś tu cicho dzisiaj.........:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety nie widziałam Klanu na JEDYNCE już czas jakiś więc kompletnie nie wiem o co chodzi i nie jestem w stanie nic powiedzieć jeśli chodzi o tę materię:O A tutaj rzeczywiście coś cicho:O Może jutro towarzystwo się pojawi?:) No w każdym razie chociaż my jesteśmy;) trzeba podnieść top, nie?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hihi, cóż za oburzenie wszechogarnęło topik naszej konkurencji dotyczące tego, że podoba nam się Dziemidok:D no po prostu straszne:O jak może komuś podobać się taka ciota, no taki wafel z wyglądem jak sprzed 15-tu lat:D przecież prawdziwy facet to ten, ten i ten, a nie takie półtora nieszczęścia, które przecież tylko kreują na kulturalnego w tym serialu;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Są gusty i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
No coż mnie podobają się inni faceci, mam prawo chyba wyrazić własne zdanie, Wam się podoba Dziemidok - wasza sprawa i tyle. Nikogo nie obraziłam swoja wypowiedzią na topiku KLAN 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania777--------> no problem;) sama nie rozumiem jak może podobać mi się taki niedorajda życiowy na dodatek tak mało męski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
A wy co znowu problem Dziemidoka :D Od wczoraj to problem ma Jacuś bo będzie łożył na dwie rodziny :P A biedny Feli poszedł w odstawkę. Monisia nie dosyć, że wredna to jeszcze sztucznie obrażona. No i ruda bierze się za gotowanie. Mam nadzieje, że jedzacy posiłek przeżyją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×