Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość kozica
Będę po Klanie Dzisiaj będzie chyba niezły odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
No i po Klanie. Myślałam, ze będzie ciekawie, a tu nudy Jedyne pocieszenie Monisia znowu w kasynie w plecy :D Uzależniła się, pójdzie z torbami i dobrze jej tak. Niech idzie na odwyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Łukasz był? Za jakieś 10 minut będzie Klan na Polonii:) może pojawi się Dziemidok;) może ktoś popatrzy ze mną na tego brzydaka;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam wcześniej wejść na neta,bo były burze :( Łukasz był przy samym końcu odcinka.Pokazali jak kończą przygotowania(z Olką)do poczęstunku na czesć mamy Adama i pana Janusza. Pokazali też tę mamę,ale ja nie znam tej aktorki,która ją gra.Nie mam pojęcia jak się nazywa.Może ktoś wie i napisze? Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Niestety ja też nie wiem co to za aktorka. W każdym razie minię miała niewesołą jak Adaśko przedstawił rudą jako swoją narzeczoną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,zachwycona nie była :) Zobaczymy,co będzie jutro.Z tego,co ja zrozumiałam,to Lubiczowie zaprosili tylko Adama z matką,bez pana Janusza.Dziwne..... Paweł Lubicz nie może wybaczyć panu Januszowi dawnych urazów,ale kochankę swego szwagra,do pracy w klinice przyjął.Jakoś mu nie przeszkadza,że skrzywdzili mu siostrę....... A Monika?Jak tak dalej pójdzie,to rzeczywiście pójdzie na dno:( ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Zgadzam się jak wyżej :D Z tej zarozumiałości pęknie jej ta twarz. I dobrze :P Marketa wysłałam do Ciebie pocztę, proszę przeczytaj i jeżeli możesz odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Oni zaprosili Adama jako narzeczonego swojej córki i jego matkę, zaprosili rodzinę, a kim jest pan Janusz dla Adama na razie jeszcze nie ojcem bo on nic o tym nie wie.Z matką Adama też nie jest jakoś związany specjalnie żeby ją zapraszać z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,Ania,nie chcę z Tobą polemizować,ale wydaje mi się,że oni nie zaprosili pana Janusza,ze względu na Pawła.Paweł nie może wybaczyć Januszowi,że kiedyś sypnął jego ojca,przez co,Władzio siedział 10 lat w więzieniu:( Krysia,bardzo dobrze wie,że Janusz i matka Adama,byli kiedyś ze sobą związani,że byli bardzo blisko ze sobą...... Że dzięki Januszowi,matka Adama jeszcze żyje.:) No cóż.....Zrobili jak chcieli,nie nasza sprawa:D Powiedz,czy kręcą już zdjęcia Topolina W Waszym mieście?Czy w ogóle coś się szykuje? Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asienki
a sprzedac ci kopa za spamerstwo?😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Jeszcze chyba nic nie kręcą, nie jestem pewna czy to będzie na 100 % u nas , czy też inne miasto będzie jako Ostrowiec ale jak się dowiem to napisze Wam. Pozdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1981W
jak tam wątek Jacka i Beaty?? Nie ogladałam od momentu, kiedy jacek pijany wrócił do domu i gadał chyba o jakos kluczykach zatrzaśniętych w aucie ?? Co się teraz dzieje/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje u Beaty i Jacka?Beata ma podejrzenia,że Jacek miał coś wspólnego z Karoliną,ale on konsekwentnie zaprzecza.Razem z Rafalskim naradzają się ciągle,co by zrobić,aby prawda nie wyszła na jaw.Ostatnio Rafalski wymyślił,żeby Karolinę wysłać na studia za granicę.Jacek załatwił u swojego szefa pracę dla niej(żeby pracowała i studiowała),w oddziale ich banku,ale Rafalski się nie zgodził.Ostatecznie stanęło na tym,że Jacek wspólnie z Rafalskim,będzie ponosił koszta pobytu Karoliny zagranicą(nie wiem,chyba Londyn to ma być). Dziecka nie ma,ale została była kochanka..........Ciekawe,jak wytłumaczy Beacie,wypływ pieniędzy z konta.Bo chyba się zorientuje jednego razu,że coś nie jest tak. A koszta na pewno małe nie będą:O Tak swoją drogą,to takiego matoła robią z Beaty,że szkoda patrzeć na to.Przeciętnie inteligentna kobieta już dawno by wiedziała o co chodzi,co w trawie piszczy....No,ale muszą trochę naciągać,bo zbyt szybko by się cały wątek skończył,i musieliby znowu coś nowego wymyślać.A tak?Będą ciągnąć w nieskończoność :D Na marginesie.....Ten Jaś,to nie dość,że \"gumowe ucho\",to jeszcze papla :O Jakoś nie darzę sympatią tego chłopaka. To tyle.Może ktoś jeszcze coś dopisze,uzupełni mnie w tym wątku :) Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie znosze Jaśka
zawsze mnie wnerwiał, taki przemądrzały stary malutki, wrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;-) W tym tygodniu kompletnie nie miałam czasu na Klan więc nie wiem nic :-( Matka Adama nie akceptuje Olki? :-D :-D Dobre! A tak w ogóle: ja bardzo lubie Jasia, uroczy chłopczyk! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Marketo, bardzo lubię Jasia, jest uroczym chłopczykiem! :-) Rzadko kiedy zachwyca mnie gra dzieci, ale ten aktor jest tak sympatyczny, że nie rozumiem jak może irytować? ;-) Fakt, ze non stop donosi, ale i tak go lubię, w końcu on to robi mimochodem :-D Również życzę miłej niedzieli, śliczna pogoda, w sam raz na majówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,co tu tak cicho?Nikt nie oglądał \"Klanu\",i nie ma nic do powiedzenia?:) To Wam powiem,że matka Adama i pan Janusz postanowili się pobrać.Młody na tę wiadomość zaniemówił.:D Natalia znowu obrażona na Michała.Odnoszę wrażenie,że ona jest straszną egoistką.A do tego-pani Obrażalska:P Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Oglądałam i zgadzam się z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko cytuję
To fakt, że w „Klanie” przez lata takich zbiegów okoliczności było od groma. Tak, jak ktoś już napisał, jakby wszyscy mieszkali w jednym bloku. A Warszawa to chyba nie prowincja, gdzie wszyscy się znają, tylko w końcu stolica. I faktycznie taką postacią jest Feliks Nowak. Najpierw napsuł krwi Jurkowi, potem okazało się, że jest kontrahentem jego brata Oskara. Po latach trafił Surmaczową i Monikę w niezależnych od siebie sytuacjach. Inną taką postacią jest Mecenas Wagner. Najpierw był adwokatem Moniki i gdy Paweł dowiedział się, że ją oszukuje Wagner wrobić Lubicza w molestowanie. Potem zgłosił się do niego Leszek, brat Krystyny o podział majątku i kilka lat później Jacek, kiedy Milecka oskarżyła go o molestowanie w pracy. A potem okazało się, że jest zamieszany w siatkę pedofilską Mirona, którą tropiła Aga. Najwięcej takich przypadków było chyba wokół Boreckich. Najpierw okazało się, że brat Jacka, Marek jest nowym partnerem matki Karoliny, byłej żony Rafalskiego. Barbara Milecka okazała się znajomą Magdy Rafalskiej (wtedy już Boreckiej), a gdy Beata i Jacek uciekli przed nią z Kabat okazała się kochanką ich nowego sąsiada Sebastiana, który także zetknął się z Moniką. Później Milecka została pacjentką i żoną Rafalskiego (nie pamiętam, albo nie było wtedy powiedziane, czy wiedziała, że jest ojcem syna Beaty, czy nie) Po latach Patrycja, córka sąsiadki Boreckich Magdy okazała się córką Leszka Tołoczka, chemika w firmie Beaty, a Leszek z kolei sąsiadem Karoliny, która była świadkiem na jego ślubie z Magdą. Pan Janusz, przyjaciel Władysława, któremu kiedyś zafundował 8 lat pudła akurat Olę znał, ale oczywiście trafili na siebie przypadkiem przez tą uciekinierkę Dorotę podopieczną Olki, która z kolei przypadkiem przyczepiła się do Pana Janusza. Na o później okazało się, że Adam chłopak, który poderwał Olkę jest jego cudownie odnalezionym po latach synem, o którego istnieniu nie miał pojęcia. Inny to, gdy okazało się, że kochanek Matyldy Robert Tetrycki, oszust, którego znała już Ela zgłosił się jako chętny do odkupienia kamienicy Jerzego i został zdemaskowany przez Elę, a potem wrobił Ryśka w handel nielegalnymi odżywkami. I był też kochankiem Renaty Zaburzańskiej, z którą mieli wypadek. Kolejny, kiedy okazało się, że w kamienicy Surmaczowej jest siedziba Feminy prowadzonej przez Janeczkę. Ale dzięki przypadkowemu spotkaniu u Krystyny zaczęła się przyjaźń i współpraca obu Pań. Potem okazało się, że Wiesia, wcześniej sąsiadka Lubaczów z Sadyby parę lat później zaszła podczas wakacji w ciążę akurat z Darkiem. A Artur Traczyk vel Witold Boruń, kochanek Moniki okazał się poszukiwanym mężem jednej z klientek Bogdana. No i najstarsze przypadki w historii „Klanu”. Gdy postać Rafalskiego pojawiła się jednocześnie jako terapeuta Moniki i miłość Beaty. A Wojtek Nawrot, zmarły tragicznie współwłaściciel El-Medu okazał się mężem Moniki, z którym ta, choć związała się wiedząc, że jest wspólnikiem Pawła, poznała go wiele lat wcześniej na Florydzie. Najnowszy to z Jowitą – niedawno z hukiem straciła pracę u Michała, teraz przyjął ją Daniel. Było ich jeszcze wiele, ale najważniejsze wymieniłem. Jedne były prawdopodobne i do przyjęcia, inne całkowicie nierealne, wręcz irytujące i głupie, jak np. z Barbarą Milecką i Sebastianem Samborskim (który zapomniałem dodać powyżej okazał się znajomym, a potem został mężem Julii, farmaceutki pracującej w Aptece Eli). Niektóre się wyjaśniły, a niektóre nie. Ciekawe, co by się stało, jakby Jerzy odkrył, ze Feliks zna także Monikę i Surmaczową, które na pewno też się muszą znać, chociaż nigdy tego nie pokazano. Nie wiadomo, czy Ela wie, że ojcem dziecka Wiesi jest akurat mąż kuzynki Grażyny. Ale chyba wie. Michała chyba szlag trafi, jak dowie się, ze Jowita pracuje teraz u Daniela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze respect-gratuluje pamieci. ja 3/4 z tego nie pamietam w ogole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiklop
Nie wiem, czemu z taka pasją scenarzysta żeni i wydaje za mąż wszystkich po 20 roku zycia. Jakby młody człowiek miał jeden cel w zyciu wziąść ślub. Do tego bohaterowie pobieraja sie po paru miesiącach znajomości - co w normalnym życiu jest raczej rzadkością. Do tego fabuła zaczyna sie robić nudnawa i nic więcej jak wymyslenie kolejnego romansu rezyser nie potrafii z siebie dać. Ciekawy był watek z ciązą Karoliny - choć to poronienie jej zbyteczne. Ponadto mniemam, że wątek ciąży Karoliny został podpatrzony z Mody na sukces. Bedąc konsekwentnym trzebaby teraz było, żeby Beata przywiazała Karolinę do kaloryfera i nie wypuszczała z domu. Całkiem niezłe było odjście Jerzego, ale pewnie sie nie rozwioda, bo to zbyt katolicki serial na takie breweryje. Ogłądam Klan kilka lat, ale ostatnio straszliwie wieje nuda i rutyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×