Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

No,mnie też się zdaje,ze nosi perukę.Najlepiej było widac,jak spotkała w parku,tego od Szkoły Rodzenia(zapomniałam jak ma na imię).Schyliła się do wozka i wtedy zauważyłam,ze raczej ma perukę,a nie swoje włosy. Być może się mylę,nie wiem. ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście TO PERUKA, ta dziewczyna zawsze była jakaś dziwaczna te zielenie w ubiorze są tragiczne, może taka rola!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca,no trochę nie fajnie z Elą i Malickim.Dlaczego jej dali taką rolę?Cały czas ta kobieta cierpi.Malicki,jakby rzeczywiście chciał podziękowac Panu Bogu za cudowne wyzdrowienie,to wcale nie musialby od razu pędzic do klasztoru.Można podziękować na wiele innych sposobów.Chyba scenarzystom wydaje się,że tak będzie dramatyczniej.:O Jak Jurek się związał z Alinką,zastanawiałam sie tu,na tym topiku,jak długo ten romans potrwa?Nie dawałam im długiego czasu.I nie pomyliłam się. Ciekawe,co zrobi Jurek.......Alinka chce sprzedać lokum,przy rozwodzie nie wnosił o podział majątku........Będzie bezdomnym? Jeśli chodzi o kolory,w jakie ubiera się Agnieszka,to faktycznie masakra.Zielona spódnica i bluzka,czerwony płaszczyk! W ogóle zauważylam,że prawie wszyscy bohaterowie są ubrani podobnie,tzn.zieleń i czerwień.Może lansują nową,\"klanową\"modę?:D Mam nadzieję,że Feli wreszcie trafi przed oblicze sprawiedliwości.Za tyle numerów,jakie on wywinął,to najwyższy czas! A Alinka też nosi perukę:P ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, po Alince na pierwszy rzut oka widac,ze nosi peruke:) Ale ostatnio mi sie podobało to,ze ela wreszcie zaczela czegos chciec dla siebie.Zawsze myslalam o niej jak o meczennicy i ofierze losu, teraz zaczela zachowywac sie inaczej.Mam nadzieje,ze nie wroci do jurka!!!! Dupek ten malicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Elka znów złapała doła.:( Cholerny Malicki.Dobrze,ze jest przy niej Matylda. A jakie plany snuje Michał........Jakby nie wiedział,jak wyglądało małżeństwo jego rodziców.:O Ciekawe,jak wyjdzie nagranie Beaty,gdy zamknie się z Kubą,w zacisznym pokoiku.......:D :D :D A Agnieszce tak wspaniale się układa,moze wyjechac do Irlandii,nawet z małą Zośką.:) ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandoliiinaa
a widzieliscie stary hit ci sie stao z maciusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, a ja chciałam powiedzieć, że pan Dziemidok chyba zbrzydł...:-( W kazdym bądź razie nie robi juz na mnie takiego wrażenia jak kiedyś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisiczka+ a widziałaś Dziemidoka,chyba to jest,\"Pierwsza miłość\",jak obcokrajowca gra?:O W \"Klanie\"to nieraz zachowuje się jak rozkapryszone dziecko.......I taki chce rodzinę zakładać! :D ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziemidok gra
gdzieś obcokrajowca?? BUAHAHAHAAAAAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm, ekhm.....witajcie! :-) Topik sie wciąż rozwija jak widzę. Marketo, to prawda, jestem juz w Czechach, ale oglądałam ostatnio \"Klan\". Co tez tam sie porobiło! Całusy dla wszystkch ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Slecna Dziemidok gra w serialu "Pierwsza miłość" amerykanina. Leci to na polsacie o godz. 18 Marketa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam!🌻 Brakuje tylko,ze \"starej kadry\",szurniĘtej!:) Gdzie ona jest?Ciekawe. Dzisiaj z innej beczki.Tesco organizuje pomoc dla schronisk.Trzeba zagłosować na konkretne schronisko.I tu,prośba.Zagłosujcie na schronisko z Cieszyna.Bardzo proszę.Czasu jest niewiele,można głosować tylko do 10.10.br. Cieszyńskie schronisko ma problemy finansowe.Pomóżmy mu! Można kliknąć tylko raz dziennie z tego samego numeru IP. Podaję adres: http://tesco.pl/oferta/schroniska/ Mam nadzieję,że nie zawiodę się na Was.🌻 Pozdrawiam :) ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Kliknąłem, juz płyną pieniądze... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Ja też :D AMEN jak zwykle dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna ja też chcę
I ja kliknęłam,chociaz klanu ostatnio nie ogladam tylko Was poczytuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marketa-cz
Dziękuję 🌻 Jeszcze jutro. Kiedy Olka bierze ślub?Wiem,że w październiku,ale którego?Tego nie wiem,.:( Hi,hi,hi----->Ale Jurek się opędza od gospodyni :D :D :D ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa11
Lukasz tak już gra od jakiegoś czasu. Gra Adama chłopaka Olki Lubicz. Pewnie szybko zostanie jej mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa11
Kukasz gra Adama chłopaka Olki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa11
Sory za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coralik
Czesc wszystkim. Zaczelam z nudow znowu ogladac Klan. Nie mieszkam w Polsce i tak ogladam byle paplali po polsku. Wiadomo ze sie wciagnelam ...........i teraz jesli pozwolicie to wam powiem ze Jakimowicz wyglada jak stary dziad -taki zmarnowany . A byl kiedy fajny ,no ale nie oszukujmy sie aktor to z niego jak z koziej d****y helikopter. I prosze mi jeszcze wyjasnic na czym polega fenomen tego Dziemidoka . Nie znam go wcale ,w niczym innym nie widzialam ,za to czytalam w kilku miejscach jaki to on przystojny . To pytam gdzie przystojny on jest ? Oblesny ,niemeski ,blehhhhhhh. Jeremiaszek ma wiecej uroku !!! Z Bozenki fajna dziewczyna wyrosla. To na tyle , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Kozico, również...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×