Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Pewnie,ze to są dwie różne osoby.Ewa Florczak,grała niejaką Wandzię,która pracowała u Eli w aptece,a ta pani Irenka,jest jakąś inna babką.Nie wiem,jak się nazywa.Ale,na pewno,nie jest to Ewa Florczak.:) Coralik,zapewniam Cię,że kłótnia z Czechem jest równie nieprzyjemna jak z Polakiem.:( Takie słowa na K,których mężczyźni używaja w stosunku do kobiet,brzmią jednakowo w polskim i czeskim języku. Tylko Czesi rzadko używają tych słów.Chyba w ostateczności.Prędzej Ci powie taki,że jesteś kráva.:D Piszę z Cieszyna. Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,kruca! Czytam w streszczeniach,co będzie w jutrzejszym odcinku i,co widzę?Po pracy Jacek zaprasza Donatę na lunch,a później proponuje jej odwiezienie do domu.Szok! Wyłazi z niego,prawdziwe-ja. ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ,ze to sa dwie rozne babki ino fryz maja podobny. To co ?? Jacek znowu sie na jakis romansik szykuje ? Zawsze mowilam ze tacy cichociemni sa najgorsi . Marketa ale jak on mi raz powiedzial ze mi wyszedl na buzi jebak to umarlam ze smiechu . Ja juz wole po polsku -pryszcz hahaha W Cieszynie bylam chyba z 7 lat temu , przyjemne miasteczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,mógł Ci powiedzieć,że Ci się zrobił vřídek.:D Tak,te babki mają jednakowe fryzy. Ale,nie wiem,jak się nazywa ta druga,tzn.Irena.:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta babka która grała Ewę
o rany, ludziska:O nauczcie się czytać ze zrozumieniem ktoś napisał, że ta jakaś Irena jest podobna do aktorki, która grała Ewę w 07 zgłoś się, a ja zauważyłam poza tym ich zewnętrznym podobieństwem fakt, że Ewa Florczak czyli Ewa z 07 zgłoś się, grała również w Klanie panią w aptece Eli nigdzie nie napisałam, że ta jakaś Irena i Ewa Florczak to ta sama osoba, bo wiem o tym doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,nie wiem,dlaczego się nią interesuje.:O Dzisiaj obejrzałam \"Klan\",bo był trochę wcześniej,niż zwykle. Ale było zaskoczenie,jak Jureczek zobaczył,kto odwiózł Donatę.:D Chciałam poczytać w napisach końcowych,nazwiska osób,które grają epizody.Może by się jakieś dopasowało do tej Ireny.Ale,niestety,nie udało się.Te napisy tak szybko \"lecą\",że nie zdążyłam nic dostrzec.:D ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Wam serdecznie
www.nasza-klasa.pl super stronka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos forum nawala ,nie mozna wejsc a pozniej zjada wypowiedz. Ja jak zwykle refleks szachisty . Wkurza mnie ten Jacek ,ma pretensje do Beaty ze poszla z mama i innymi babkami do spa . Na typowo babski wieczor . Tez chcial isc ? Oczy mu lataja za kazda baba ,prawie mial dziecko na boku a w domu gra swietoszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Jacek dzis pojechal po Beatce, ktora umowila sie na terapie z Rafalskim: \"Bedziesz z nim rozmawiac o naszych orgazmach?\" :D:D:D Hahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe,dlaczego Jacek tak usilnie stara się odwieść Beatę,od wizyty u psychologa?Pewnie się boi,że w takcie terapii,jej wreszcie otworzą się oczy,że wszystko zrozumie........ A dzisiaj \"Klan\"był o 15.25.Znowu nie obejrzałam:( Jacek,załatwia już Donatce pracę u siebie w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi wyyć
Beata jest ladna ma super oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że ładna.:) Ładniejsza od Karoliny i Donatki.One się do niej nie umywają z urodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam,ze znowu pojawi się Jakimowicz:O W życiu prywatnym,ponoć,galani się z Edytą Herbuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne. Niech wszystkie się spełnią. Wesołych i zdrowych Świąt zyczy Wam Marketa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ten Adam jest glupi -on i jego sztuka . Pierwszy raz cos napisal i myslal ze go wystawia na deskach Teatru Starego . Wszyscy artysci to samoluby !!!! Ze o Jacku nie wspomne ,tak sie boi o swoj tylek -zeby nic o Karolinie w terapii nie wyszlo ,ze zaraz jest milutki dla Beaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadka miał poetę,pani dziekan,czyli mama Oli pomogła mu wydać tomik wierszy i myśli,że już jest kimś......:D :D :D Tak to juz jest,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×