Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość uleńńka
I fakt,ten syn Stockingera wyglada na jego adoptowanego a nie rodzonego syna.Zadnego podobienstwa!!! Ale wiecie co?Ten Mirek,kumpel Adama...to wlasnie on Adasia wciagal w dragi...Adas byl umowiony z Ola,a Mirek tak go zachecal maryska,ze w koncu Adam poszedl do niego zamiast zjesc kolacje z Ola.... I pytam sie...czyzby Mirek juz nie cpal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchnia Surmaczowej
to totalny niewypał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,on go wciągał!Umknęło mi to!:O Ha,ha,ha,Krysia Lubicz jedzie z Blizną do Vujkovica......Może będzie z tego coś,jakiś skandalik później..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyobrażam sobie minę tego
Lubicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci o Pawła?On wie,że Krysia jedzie ze studentem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak chodzi mi o Pawła.
On jest człowiekiem z zasadami. Pamiętam,że on też miał kiedyś kilka lat temu słabość do bardzo ładnej kobiety.Jej synek był pacjentem Lubicza. Dziecko cierpiało na zanik mięśni.Doktor pomagał załatwić rechabilitację dla chłopca u Bogny.Krystyna poczuła się zazdrosna o męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ten Karol jest paskudny ,taki typowy jedynak -samolub. Fakt ,ze Bozenka ma za malo swobody ale czy ten matol nie rozumie ze ona ma rodzenstwo - w tym brata z downem plus chory ojciec. Jeszcze sie glupio pyta czy ona woli siedziec z bratem . Oczywiscie ,ze nie woli ale co ma zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Karol został zle wychowany przez rodziców,ale tak nic nie nieusprawiedliwia to go. Powinien nauczyć się innego życia, spojrzałby na wszystko innym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenka,w tym stroju(wędkarskim) przypomniała mi Hiacyntę Bukiet.:D :D :D O Karolu nie wspomnę.Egoista do kwadratu!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabriii
A co tam słychać u bladej donaty i krawatowca Jacka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockendrollowamamuska
A co tam słychać u bladej donaty i krawatowca Jacka? niezłe :))))) krawatowiec,słusznie praktycznie nie pamietam abym widziała go bez tego eleganckiego dodatku :) Dżek Krawatowiec dalej podtrzymuje płomienie namiętnosci do baldej jak..d....Donaty,teraz maskuja się ,tzn,głównie on zabiera dzieci do jakiegos muzeum spędza więcej czasu z Beatą,tylko po to by uspić jej czujność.W planie z bladolica Donatą maja wspólny wyjazd na jakies sympozjum za granicę,ale chytry jak lis Dżek nie pojedzie od razu z nią,ona pojedzie pierwsza i ma zadzwonic z informacja ze obecnosc dyrektora jest konieczna,i wtedy Dzekus dołaczy do niej...co za plan ;))))))))))))!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
kochanica jacka chyba jest w ciązy bo taka okrągła się zrobiła na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
ej wiecie co...nie oglądałam klanu przez długi czas teraz zaczelam na nowo...i sie tak zastanawiam gdzie jest mój piekny Dziemidok?? 😭 (czyli Adam :P) powiecie mi ?bo kurde w PM tez go nie ma! jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do takie mam pytanie -Twój, jak go nazwałaś, piękny "Adam" zaćpał się i już go w Klanie nie ma i nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
ale ja tu wyczuwam jakiś podstęp... już mniejsza z tym co się stało z nim w serialu, ale ciekawi mnie czemu Łukasz tak nagle odchodzi ze wszystkich seriali w ktorych grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleńńka
Widocznie nie lubi stagnacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
no być moze...jesli rzeczywiscie z tego powodu odszedł, to mu się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszedł bo
był kiepski, proste :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Łukaszka
ty jestes kiepska!!! pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszedł bo
to kochaj sobie tego kiepskiego Łukaszka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie niesamowicie ta cała Mariola. Skąd Tadeuszek ją wytrzasnął?Powinien sprawdzić(zanim ja zatrudnił)dlaczego ona nie pracuje juz w szkole..........Ania,ma podejrzenia,że nie ma serca,ani wyrozumiałosci dla dzieci.Mnie się wydaje,ze ona ma cos z głową.:O Wczoraj zrobiło mi się żal Moniki,ze Daniel nie zadzwonił do niej w takim dniu.Jak wiemy był Dzień Matki. Ela z ciocią Stasią fajnie to rozegrały,prawda?:D No,Irenka wreszcie się dowiedziała,że nie ma u Jurka żadnych szans.Że ten cały czas kocha Elę.Szybko mu \"wywietrzała\"miłość do Alinki.Już chyba nie pamięta o niej. Faceci tacy są,sami nie wiedzą,o co im chodzi!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan the best
Faceci tacy są,sami nie wiedzą,o co im chodzi! No wlasnie Marketa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś z Was zechce przyjąć zaproszenie ode mnie na testowanie kosmetyków firmy Maybelline New York!:) Jeżeli reflektujecie to proszę o adresy mailowe.:) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs
Mi tam najbardziej tej Olki z Klanu żal. Wychudła dziewczyna, włosy prostuje elegancko, a i tak brzydka. Rysy jakieś skopane czy co? Krystyna Lubicz prezentuje się korzystniej niż dwie córki razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka221
a ta cala Paulina holtz to mnie tak denerwuje ze szkoda gadac a jak sie ubiera okropnie i te jej kamizelki na koszulke zakladanie fuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cs---genialnie napisane :) Ewka221-pocieszjace jest to,ze Paulina Holtz juz nigdy nie pojawi sie w serialu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×