Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość olaboga moja nogaa
haha no dobre bylo jak anna wrecz w euforii wpadna do krysi dziekowac za boskie przyjecie :P a chwile pozniej rownie zachwycony deptula hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahaha
pamietam ze krystyna wybierala sie na zakupy po jakas extra super kreacje na to mega wypasione przyjecie :P kreacja, przygotowania a przyjecie bylo jakie bylo, no ale goscie zachwyceni buahahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniala mi sie stara historia jak Krystyna poszla kupic jakąs super wypasionka kanape i pawel ją wyzywal że kanapa jest droga, brzydka i niewygodna pamieta to ktos? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahaha
no cos bylo i pozniej ola z aga wybieraly, tylko nie wiem czy one wybieraly kiedy indziej czy to sie lączy jedno z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
było? a swoja starą oddali pani Janeczce do Feminy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
pamiętam ze Paweł bardzo sie wtedy bulwersował i ze ta droga wypasiona była take se, gorzej sie prezentowała niż ta którą mieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Pamiętam tę historię z kanapą, Paweł taki wygodny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie jak Oleńka-wiewióreńka była mała i chyba Krysia albo Aga znalazły w jej pokoju za książkami paczke podpasek, i była taka zasszokowana a później Agusia z nią rozmawiała i trzymala w ręku barbi i coś jej tłumaczyła ze niedługo bedzie za duża b bawić się lalkami i ze lalki na śmietniku wylądują, nawet ta scena jest jak one siedzą i gadają jak zaczyna się Klan, w tym ich \"teledysku\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgfdd
ano pamiętam pierwszy odcinku klanu dotyczyły m.in. studniowki agnieszki, nie chciała isc, jakos ze 2, 3 lata temu przypadkiem natchnełam się na jakiś jeden z pierwszych odcinków klanu, kurczę jak oni wtedy wyglądali... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgfdd
chyba na poloni, puszczali od poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
tego motywu z podpaskami to nie ogladałam chyba. ale z początków Klanu to kojarzę, jak żyła jeszcze Maria żona Władysława i pezekazała Eli aptekę.Ela wtedy ciągnęła zdaje się na jakiś antydepresantach, wiecznie znerwicowana była. pamiętacie że od córki Surmaczowej Iwonki, która z Agą do klasy chodziła zaczęła się znajomość Krystyny i Annny?dośc długo Surmaczowa była traktowana przez Lubiczów nieco z góry, jak upierdliwy intruz, kto by pomyslał że taka przyjaźń z tego będzie. przewinęła się też szczuplutka Brodzik , pracowała u Pawła w klinice i romansowała z jego wspólnikiem. Jureczek coś kombinował z Moniką, zdaje się przeciwko Pawłowi i planom otwarcia kliniki. ps. mogłam coś pokręcić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
eee studniówki? to chyba dalsze odcinki.. ja pamiętam jak Aga miała problemy w szkole, sympatyzowała z ekologami, odwiedzał ją w domu taki jeden zdaje się że grał go Cieszyński (ten co teraz tańczy na lodzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamiętam jak Beatka i Rafalski zderzyli się rowerami i tak doszło do ich spotkania :) albo jak Monika obwiniala Pawła o to,że ktoś ją kiedyś zgwałcił.ze Paweł jej nie obronił czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam też jak Michał był sportowcem i się z taką SANDRĄ ciągał a ona wiecznie piszczała :Mój misiaczku!!!! to była córka tego prezesa klubu w którym michał grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
Rafalski chyba pretensje miał do Beaty i nie był zbyt miły po tym zderzeniu. a potem pamietam kupił jej jakies bardzo drogie perfumy, była scena w której Ela mówi ze ona sobie nie moze pozwolic na takie chociaz pracuje, i ze Beata nie powinna przyjmowac takich prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjkjg
oj perfum, to nie pamiętam, tylko motyw jak święta Beatka zaszła w ciążę z rafalskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
na poczatku tez był taki motyw , że Monika okradła rodzinę, kojarzy ktoś jak to było? a z tym gwałtem to coś mi się majaczy, że Monika obwiniała Pawła , bo byli razem na prywatce i on nie stanał w jej obronie czy jakoś tak że to byli koledzy Pawła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjkjg
coś też było, że olka zagrała w jakimś filmie czy spektaklu i to się kompletny niewypał okazał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjkjg
a to nie pamiętam z tym okradaniem...ale z tym gwałtem, to pamiętam, no i Rysio i Grażynka nie mogli mieć dzieci, poroniła jakoś na początku serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
o a propos Rafalskiego i Beaty to pamiętacie koleżankę Beaty co romansowała z Rafalskim którą grała na końcu języka mam yyy ... i ona zmarła , Rafalski był podejrzany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjkjg
dobrą masz pamięc, faktycznie coś takiego było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
Grazyna chyba poroniła więcej niz raz. Rysiek i Grazyna mieli na poczatku problemy mieszkaniowe sobie przypominam i rodzina im pomogła (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjkjg
możliwe że więcej niz raz...nie pamietam z tym mieszkaniem rysia i grazynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
ta aktorka o której pisałam to Warachulska w serialu Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
a Olcia to pamiętam jak zuchem była i się zbierały z zastępem u Lubiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjkjg
jako tako pamietam historie glownych bohaterow, tych drugoplanowych, już nie zbyt...pamietam malzenstwo Agi, ale to juz troche pozniej i jak chciala isc na Indologie na studia chyba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjkjg
tak ola byla zuchem. nie zapomne tez tekstu jak krysia do agi powiedziala, ze jesli tylko po to braliscie slub zeby ze soba sypiac, to cos tam... :D. no i pierwszy raz Oli pamietam, jak zrobili to bez zabezpieczenia i pozniej podejrzewala ciaze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
ja to sie trochę pogubiłam w związkach Agi;) pamietam że Stockinger i Kotulanka kilka lat z rzędu zgarniali telekamery, dopóki Klan nie miał konkurencji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
ale nas na wspomnienia wzieło:D ja Klan ogladałam kilka pierwszych lat, a potem juz wyrywkowo, pierwszego razu Olki nie dotrwałam. teraz poczytuje topic i czasem coś wtrącę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
początki Stasi na Sadybie nie były słodkie.Michał nie pałał do niej sympatia i po chamsku sie o niej i do niej wyrażał, a teraz Bożesz ty mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×