Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Meg10

Soł Bjuti Kłin

Polecane posty

Dnia 2.10.2023 o 22:52, Klaxia napisał:

Oo Sara szuka prawnika. Pewnie na Estere 

Mówiła gdzieś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Klaxia napisał:

Już znowu wielka przyjaźń z Łukaszem 

Raczej wielka miłość do alkoholu. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gejlkozloski napisał:

Dwa dni z rzędu popijawa, 2 litry wody ognistej poszły lekko.

Plus antydepresanty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie , że ona na ozemp...ku jedzie coś za szybko to spadanie na wadze idzie przy takiej ilości alko i słodyczy ... Chodzenie też nie jest jakieś turbo spalajace 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zazuzi napisał:

Też mi nie pasuje coś... Je jakby nie była na diecie a chudnie...

Dawno jej nie oglądałam. Dużo schudła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Cececece13 napisał:

Dawno jej nie oglądałam. Dużo schudła ?

nie mówiła chyba ile kg, ale wizualnie dość znacząco, choć nie mam poczucia ze jakoś bardzo szybko

mówi że pilnuje kalorii i zjada gotowy obiad ktory ma ich 370 czy 400 a jak sama by gotowala podobny to byl mial z 800 bo by nawalila np duzo sera czy innych rzeczy

jak nigdy wcześniej się nie ruszała a teraz robi te 10tys kroków to to też u niej ma jakieś znaczenie

nie wiem czy się czymś wspomaga, wydaje mi się że o ile nie choruje na otyłość tylko po prostu przytyła do takich rozmiarów z innych powodów (moim zdaniem nie każdy bardzo dużych rozmiarów człowiek naprawdę choruje na otyłość mimo ze tak jest diagnkzowany ze względu na samą wagę) to spokojnie może chudnąć po prostu jedząc mniej kalorii, zwłaszcza że jeśli ma zaburzenia odżywiania to może się głodzić i ograniczać bardziej niż to pokazuje w filmach

no ale ona już miała różne etapy jeśli chodzi o swój rozmiar i prawdopodobne jest że znowu przytyje, sama chyba też o tym mowiła

jeśli jednak choruje na otyłość to powinna się leczyć, byle tylko nje na własną rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gośc napisał:

Pewnie miała zmniejszanie żołądka.

nie miała co Ty. od lutego schudła naprawdę znacznie, wszystko pokazywała na vlogach- kupiła bieżnię, kontroluje kaloryczność posiłków, codziennie minimum jeden spacer 10k kroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę alko i frytki, zwłaszcza jak ten zniewieściały ją odwiedził 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Zazuzi napisał:

Ja tam widzę alko i frytki, zwłaszcza jak ten zniewieściały ją odwiedził 

no to byl wyjątek, bo świętowali. Na codzień je naprawdę spoko, z tego co pokazuje. Jak zrobi sobie jakiegoś cheat data, to zaraz idzie na spacer, żeby spalić kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, discord napisał:

nie miała co Ty. od lutego schudła naprawdę znacznie, wszystko pokazywała na vlogach- kupiła bieżnię, kontroluje kaloryczność posiłków, codziennie minimum jeden spacer 10k kroków.

Wiecie co, ja wierzę że same spacery i niższa kaloryczność mogły zadziałać. Na wiosnę też zaczęła spacerować codziennie..co prawda u mnie było mać 7-8 tyś kroków, "zdrowsze" jedzenie.. o było mnie mniej te kilka kg.. przestałam chodzić regularnie pod koniec sierpnia, pozwalać sobie na fast foody i widzę zmianę kg na wadze na +... może rzeczywiście się kontroluje ? A tylko sporadycznie zdążają się dni, gdy odpuszcza.. po otyłych osobach chyba bardziej widać nawet niewielki spadek kg niż po szczupłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Cececece13 napisał:

Wiecie co, ja wierzę że same spacery i niższa kaloryczność mogły zadziałać. Na wiosnę też zaczęła spacerować codziennie..co prawda u mnie było mać 7-8 tyś kroków, "zdrowsze" jedzenie.. o było mnie mniej te kilka kg.. przestałam chodzić regularnie pod koniec sierpnia, pozwalać sobie na fast foody i widzę zmianę kg na wadze na +... może rzeczywiście się kontroluje ? A tylko sporadycznie zdążają się dni, gdy odpuszcza.. po otyłych osobach chyba bardziej widać nawet niewielki spadek kg niż po szczupłych.

no dokładnie. Ona była mega ułana wcześniej, wiec jeśli ktoś przez 4 czy 6 miesięcy do niej nie zaglądał, to wietrzy spisek, ze ozem pic czy operacja. A ja akurat te jej vlogi od zimy oglądam w miarę regularnie i tam zawsze grany jest spacer, aktywność i dość ok jedzenie. miesiąc temu miała epizod depresyjny, wtedy zaczęła jeść niezdrowo, ale zaraz ograła lekarza, dostała antydepresanty i po dwóch tygodniach poczuła się lepiej. nie jestem jej fanka, wręcz przeciwnie, ale akurat to, ze wziela się za swoje zdrowie jest na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od samwgo alkoholu, frytek, czy niezdrowego jedzenia się nie tyje, ważny jest bilans kaloryczny, ona jak już idzie na te imprezy i pije, to nie je pewnie nic albo niewiele możliwe że kolejnego dnia je mniej (pod względem kalorii)

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była bardzo gruba,zaczęła się pilnować ( o ile poza kamerą nie podjada) do tego chodzenie serio można zaliczyć jako trening. Nie trzeba pocić się na siłce. A z tego co ona mówi to robi tych kroków trochę.

No i fakt że im się jest grubszym tym waga szybciej leci. Ona też widzę ma taką budowę że uda, pu.pa są duże, twarz jak księżyc, ale talię u niej już coś widać. Sara też jest dość wysoka to też ma znaczenie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minija napisał:

Była bardzo gruba,zaczęła się pilnować ( o ile poza kamerą nie podjada) do tego chodzenie serio można zaliczyć jako trening. Nie trzeba pocić się na siłce. A z tego co ona mówi to robi tych kroków trochę.

No i fakt że im się jest grubszym tym waga szybciej leci. Ona też widzę ma taką budowę że uda, pu.pa są duże, twarz jak księżyc, ale talię u niej już coś widać. Sara też jest dość wysoka to też ma znaczenie.

 

Cooo? Sarunia wysoka? Chyba ci się z Karo pomyliła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, PituPitu1 napisał:

Cooo? Sarunia wysoka? Chyba ci się z Karo pomyliła. 

Nie znam Karo xDD

 Sarę oglądam czasem tylko dlatego że ona i  Esterka się kumplowały , a tą oglądam dla beki

I tak wg mnie jest wysoka 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Minija napisał:

Nie znam Karo xDD

 Sarę oglądam czasem tylko dlatego że ona i  Esterka się kumplowały , a tą oglądam dla beki

I tak wg mnie jest wysoka 😉

 

170cm na pewno nie ma, jej kumpele Karo i Ewka mają 177cm i Saruni daleko do nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdziła kiedyś, ze ma 168 cm wzrostu. Czyli wysoka nie jest, ale niska też nie. 

Talię widać u niej dopiero teraz, bo zanim zaczęła dbać o dietę i ruch, to talii tam nie było, za to wielki brzuch to i owszem. Ja u niej widzę największe postepy po nogach, a tyłka wcale nie ma takiego dużego, tylko będąc otyłą wydawała się tak wielka w każdym wymiarze. Dopiero po schudnięciu pokazuje się u niej rzeczywisty typ sylwetki.

No i zgodzę się, że waga leci tym szybciej, czym ktoś jest grubszy. No i jak się dużo je a nie rusza wcale, to nawet niewielka zmiana w aktywności i diecie może dać spore efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym dzisiejszym filmie z takim makijażem ładnie wygląda, moim zdaniem ona się oszpecami tymi pstrokatymi dziwnymi mocnymi makijażami

ale czemu ona je niemyte winogrona???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Anka1212 napisał:

w tym dzisiejszym filmie z takim makijażem ładnie wygląda, moim zdaniem ona się oszpecami tymi pstrokatymi dziwnymi mocnymi makijażami

ale czemu ona je niemyte winogrona???!!!

Pamiętam, że jak rosół robiła, to też wrzucała niemyte warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Anka1212 napisał:

w tym dzisiejszym filmie z takim makijażem ładnie wygląda, moim zdaniem ona się oszpecami tymi pstrokatymi dziwnymi mocnymi makijażami

ale czemu ona je niemyte winogrona???!!!

One wszystkie są na bakier z higieną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, PituPitu1 napisał:

One wszystkie są na bakier z higieną. 

coś w tym jest 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×