Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Meg10

Soł Bjuti Kłin

Polecane posty

No i oczywiscie temat polecial. Staly schemat. 😉

Edytowano przez Meg10
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Meg10 napisał:

No i oczywiscie temat polecial. Staly schemat. 😉

Czyli u S stabilnie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Minija napisał:

Czyli u S stabilnie 😂

Dopoki znowu nie wyplynie "ten" temat 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Meg10 napisał:

Dopoki znowu nie wyplynie "ten" temat 😉

Czyli jaki? 🤔 Nie zdążyłam przeczytać, co tu ostatnio było pisane, zanim temat poleciał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Evil Bitch napisał:

Czyli jaki? 🤔 Nie zdążyłam przeczytać, co tu ostatnio było pisane, zanim temat poleciał 

Pewnie chodzi o psa 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjazn z Lukaszem odnowiona - demontracja na vlogu musiala byc 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Vaniliovanelka napisał:

Lubię ja oglądać ale odnoszę wrażenie ze mimo tych wypadów imprez ze znajomymi jest bardzo samotna.

bo jest, nawet sama czasami o tym wspomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem miała live na tt ,łączyła się z ludźmi, sikała nawet na tym live bez rozłączania się, oczywiście wjechało proseczjo ,I biadoliła jaka jest samotna ,I najeżdżała na koleżanki Litwinki między innymi.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ciotkaklotka napisał:

Wczoraj wieczorem miała live na tt ,łączyła się z ludźmi, sikała nawet na tym live bez rozłączania się, oczywiście wjechało proseczjo ,I biadoliła jaka jest samotna ,I najeżdżała na koleżanki Litwinki między innymi.

opowiedz coś więcej:D a co o Esterce gadała? da się ten lajw jeszcze obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Ciekawe jak tam dzisiaj Queen się trzyma, chyba jednak ma kaca bo nic się nie odzywa 🤣

Moralniaka ma na bank niezlego. Z jej lajwa mozna bylo wysnuc wajb- wszyscy zli, a ja taka dobra i wspaniala. Wszyscy toksyczni - ja jedna nietoksyczna. Ciesze sie,  ze ten lajw sie pojawil. Wyszla w koncu jej prawdziwa osobowosc. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje, czy ona w trakcie tego lajwa wypila ze dwie butelki prosecco? W ogole to o 1szej czasu angielskiego twn lajw nadal trwal. A pierwszy raz na tt przelecial mi o 17. To daje 8h. Sikanie bylo oblesne, nie myla rak. Jakby nie mogla powiedziec, zaczekajcie. Skocze do ubikacji. Bluzgala, „szczac” to jej sie co chwile w sumie chcialo. Objechala wielu znajomych. W jednym momencie nawet powiedziala, ze zwiazek z Sebkiem ja ograniczal, a takze ze przez ten zwiazek nabawila sie depresji. No generalnie slabo. Wolalabym kontaktu z wrogiem niz taka przyjaciolka, ktora potem cie objedzie na publicznym lajwie. Szkoda, ze nikt tym litwinkom nie doniesie o tym. Moze by sie na drugi raz zastanowila. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2023 o 23:15, Meg10 napisał:

Przyjazn z Lukaszem odnowiona - demontracja na vlogu musiala byc 😉

Z rudym od E.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samotność jej nie służy, zaklina rzeczywistość a jest w cholerę samotna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Klaxia napisał:

A co mówiła na te Litwinki? 

Nazywala je „kolezaneczkami”. Jechala po nich, ze odkad maja facetow to w ogole sie nie spotykaja. Insunowala takze, ze sa zazdrosne, poniewaz ona schudla i czuja sie teraz zagrozone. Calosci nie slyszalam, poniewaz ten live trwał conajmniej 8 godzin. Nikt normalny nie ma czasu ani sily sluchac takiego belkotu tyle czasu. Moze ktos inny slyszal cos wiecej i sie podzieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Klaxia napisał:

Podobno tez o Esterze coś gadała 

No właśnie nie słyszałam tego ,ale chyba musiała coś mówić, bo Estera na insta dała okienko do zadawania pytań w sprawie queen. Może wypłyną jakieś smaczki ,o ile Esterka też nie podkoloryzuje ,bo jest z tego znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Estera coś nie odpowiada. Ciekawe jak to było. Czy faktycznie ją wyrzucili, czy sama odeszła? Znam tyle Świadków i zawsze jakiś kontakt z rodziną mają, a ona nagle dosłownie nikogo. A jeśli wierzyć plotkom i Esterze i Królowa przespałam się z mężem swojej siostry, to rodzina mogła się na dobre odwrócić. 

A live na tik toku był zacny, oby więcej takich 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ekscentryczna_32 napisał:

Nazywala je „kolezaneczkami”. Jechala po nich, ze odkad maja facetow to w ogole sie nie spotykaja. Insunowala takze, ze sa zazdrosne, poniewaz ona schudla i czuja sie teraz zagrozone. Calosci nie slyszalam, poniewaz ten live trwał conajmniej 8 godzin. Nikt normalny nie ma czasu ani sily sluchac takiego belkotu tyle czasu. Moze ktos inny slyszal cos wiecej i sie podzieli. 

Kurde, ze mi powiadomenie nie wyskoczylo, bo z mila checia bym ogladala 🤣 

Co do kolezanek ktore sa psiapsi kiedy sa singlami to troche sie zgodze. Raz mialam taka "psiapsi" w pracy i ona tylko bylo super jak nie spotykala sie z zadnym, a potem tylko jak jakis koles na tinderze sie jej spodobal to ... sluch zaginal o niej, dopoki ten kolo jej nie zostawil i z placzem wracala po kilku tygodniach 😅🤣 teraz sie z tego smieje, ale te 7 lat temu to mega ciezko bylo mi to zrozumiec, bo ja nigdy nie olewalam znajomych czy przyjaciol na poczek jakiegokolwiek zwiazku 😱

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mala_sara33 napisał:

Kurde, ze mi powiadomenie nie wyskoczylo, bo z mila checia bym ogladala 🤣 

Co do kolezanek ktore sa psiapsi kiedy sa singlami to troche sie zgodze. Raz mialam taka "psiapsi" w pracy i ona tylko bylo super jak nie spotykala sie z zadnym, a potem tylko jak jakis koles na tinderze sie jej spodobal to ... sluch zaginal o niej, dopoki ten kolo jej nie zostawil i z placzem wracala po kilku tygodniach 😅🤣 teraz sie z tego smieje, ale te 7 lat temu to mega ciezko bylo mi to zrozumiec, bo ja nigdy nie olewalam znajomych czy przyjaciol na poczek jakiegokolwiek zwiazku 😱

Tylko że u Sary to się notorycznie dzieje, chyba wszystkie jej przyjaźnie kończą się w ten sposób 🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mala_sara33 napisał:

Kurde, ze mi powiadomenie nie wyskoczylo, bo z mila checia bym ogladala 🤣 

Co do kolezanek ktore sa psiapsi kiedy sa singlami to troche sie zgodze. Raz mialam taka "psiapsi" w pracy i ona tylko bylo super jak nie spotykala sie z zadnym, a potem tylko jak jakis koles na tinderze sie jej spodobal to ... sluch zaginal o niej, dopoki ten kolo jej nie zostawil i z placzem wracala po kilku tygodniach 😅🤣 teraz sie z tego smieje, ale te 7 lat temu to mega ciezko bylo mi to zrozumiec, bo ja nigdy nie olewalam znajomych czy przyjaciol na poczek jakiegokolwiek zwiazku 😱

Też miałam taką psiapsi w latach nastoletnich. Po kilku takich historiach odechciało mi się całkowicie z nią spotykać i tak zostało mi do dziś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam że te Litwinki są parą 😄 bo mówiła kiedyś że daje im wspólny prezent, bo i tak razem mieszkają i wszystkiego razem używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×