Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Meg10

Soł Bjuti Kłin

Polecane posty

Wleciała relacja na stories, czy to jej nowy chłopak ? Ktoś wie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest ten jej chłopak. Może z tamtym się już rozstała i chce go wkurzyć 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kroolowa przechodzi chyba miłosną  załamkę bo cisza u niej niemiłosierna. Czujecie, ze ona mnie zablokowała chociaż nigdy nie komentowałam jej insta ? 😁 miałam podobny nick co tutaj i ona to wyczaiła =D Także namiętna czytelniczka Kafe z niej… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe dlaczego taka cisza. I na ig i yt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno zabujana na Maxa, no i fajnie, też bym chciała jeszcze takie motyle mieć 😢

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec dlatego jej nie ma, a nie że rozpad związku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ten gość w ogóle istnieje. ona się nie nadaje do normalnej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, florentynka napisał:

ciekawe czy ten gość w ogóle istnieje. ona się nie nadaje do normalnej relacji.

Nie mieszkają razem więc nie znają się jakoś bardzo. Drink na dyskotece i pląsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze się im układa. Mówi że trochę już się zmieniło, że sobota wieczór i woli spędzić z nim czas niż wyjść na imprezę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Klaxia napisał:

Fajnie ze się im układa. Mówi że trochę już się zmieniło, że sobota wieczór i woli spędzić z nim czas niż wyjść na imprezę 

do czasu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Anka1212 napisał:

do czasu

Może właśnie tego jej brakowało? Stabilizacji. Oby jej się udało. Ja też wolę spędzić czas z facetem niż "latać" po klubach. Kompletnie mnie to nie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Może akurat to jest ten z którym zbuduje solidny związek, stabilny. Myśle ze może tak być, skoro nawet zrezygnowała z imprez, a zawsze mówiła ze uwielbia się iść wytańczyć itd. A tu jednak woli z nim po prostu w domu siedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama mówiła, że to początek związku i dlatego. I że to minie. A jak lubi imprezować, a facet nie, to pewnie będzie chciała nieraz wyjść na imprezę z koleżankami jak dotąd, nawet jak będą razem, też nie ma nic w tym złego.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a czy śledzicie psiapsi Saruni? Mam na myśli Łukasza. On też nagrywa i też jest makeup artist 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2024 o 22:46, Anka1212 napisał:

Sama mówiła, że to początek związku i dlatego. I że to minie. A jak lubi imprezować, a facet nie, to pewnie będzie chciała nieraz wyjść na imprezę z koleżankami jak dotąd, nawet jak będą razem, też nie ma nic w tym złego.

Już tak było w jej małżeństwie i wszyscy dobrze wiemy jak to się skończyło.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2024 o 08:44, Wsedno napisał:

Słuchajcie, a czy śledzicie psiapsi Saruni? Mam na myśli Łukasza. On też nagrywa i też jest makeup artist 😃

Nie obserwuję, ale kiedyś "przejrzałam" kilka filmików. Zachowuje się i mówi dokładnie tak samo jak Sara. Te same gesty, pauzy, intonacja, wszystko, strasznie to creepy. Nawet nosem pociągał tak samo.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Anka1212 napisał:

Nie obserwuję, ale kiedyś "przejrzałam" kilka filmików. Zachowuje się i mówi dokładnie tak samo jak Sara. Te same gesty, pauzy, intonacja, wszystko, strasznie to creepy. Nawet nosem pociągał tak samo.

Faktycznie masz rację, aczkowiek stwierdzam, że da się go posłuchać.

Aczkolwiek, jak zobaczyłam jego ostatni outfit z wycieczki z koleżanką, to padłam. Krótkie spodenki, owłosione nogi (tak konkretnie włochate) i buciki "skarpety" na obcasiku i w tym anturażu wdrapywał się na jakąś górę w Kazimierzu. No hit😆😆

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2024 o 08:44, Wsedno napisał:

Słuchajcie, a czy śledzicie psiapsi Saruni? Mam na myśli Łukasza. On też nagrywa i też jest makeup artist 😃

Nie oglądam bo nie jestem w stanie strawić jego maniery podczas mówienia, przeglądania się w podglądzie itp. Tego wydymania pontonów również, generalnie masakra.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×