Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Meg10

Soł Bjuti Kłin

Polecane posty

22 godziny temu, Kar87 napisał:

Ona mi się kojarzy z takim flejtuchem.

mi teraz mniej, ale wcześniej miałam wiecznie wrażenie ze ona jest brudna, nawet jak dopiero co wyszła spod prysznica

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nagrane jej fragmenty lajwa z tiktoka, gdzie przyznaje się otwarcie do bicia wszystkich swoich psów i popiera tą metodę wychowawczą u zwierząt. Zastanawiam się co z tym można zrobić...

  • Like 2
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Usunięty Użytkownik napisał:

A ja mam nagrane jej fragmenty lajwa z tiktoka, gdzie przyznaje się otwarcie do bicia wszystkich swoich psów i popiera tą metodę wychowawczą u zwierząt. Zastanawiam się co z tym można zrobić...

Pijana o tym gadala? Zwykle ignoruje pytania tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Usunięty Użytkownik napisał:

A ja mam nagrane jej fragmenty lajwa z tiktoka, gdzie przyznaje się otwarcie do bicia wszystkich swoich psów i popiera tą metodę wychowawczą u zwierząt. Zastanawiam się co z tym można zrobić...

Przede wszystkim opublikowac gdzie sie da. W internecie nic nie ginie. I zglosic.

Poza tym ona moze sie wypierac ile chce ale widac bardzo wyraznie pos Sisi zachowaniu ze jest/byla bita, zwroccie uwage jak sie kuli czasem przed glaskaniem, jak "podwija" dup.ke pod siebie , jak patrzy bokiem wystraszona z polozonymi uszkami, gdy Sara ja strofuje tym zmienionym glosem gdy cos przeskrobie... to sa typowe zachowania psiaka, ktory regularnie dostaje klapsy. Klapsy - bo jednak ciagle mam nadzieje ze ona nie uzywa prawdziwej sily wobec psiaka. Chociaz po pijaku to kto wie...

I nie, to ze jest malym pieskiem to nie znaczy ze tak ma... te rasy sa waleczne i odwazne bo nie zdaja sabie sprawy ze swojego wzrostu, dlatego tez czesto atakuje duzo wieksze psy od siebie. Zreszta... porownajcie jak zachowuje sie Lola od Szuszy albo Szminka od Pieczatki  😉 roznice widac OD RAZU!

Edytowano przez Meg10
.
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, tylko nie piszmy, że Szusza dobrze Lolę wychowuje. Przecież widać, że pies u niej to jak maskotka. A to co piszecie o biciu psa to wstrząsające. Karolina Stylizacje ostatnio zostawiła na działce dwa maleńkie kociaki, z nadzieją, że „nie zamarzną”. Ci wszyscy influ tylko jedno w głowie mają - kasa, kasa, kasa. Mądrości i empatii tam nie uświadczysz.

Edytowano przez aluta
  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, aluta napisał:

Błagam, tylko nie piszmy, że Szusza dobrze Lolę wychowuje. Przecież widać, że pies u niej to jak maskotka. A to co piszecie o biciu psa to wstrząsające. Karolina Stylizacje ostatnio zostawiła na działce dwa maleńkie kociaki, z nadzieją, że „nie zamarzną”. Ci wszyscy influ tylko jedno w głowie mają - kasa, kasa, kasa. Mądrości i empatii tam nie uświadczysz.

Nie napisalam ze szusza dobrze ja wychowuje - prosze czytac ze zrozumieniem 😉. Napisalam ze po niej nie widac zeby sie kulila czy byla wystraszona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Meg10 napisał:

Nie napisalam ze szusza dobrze ja wychowuje - prosze czytac ze zrozumieniem 😉. Napisalam ze po niej nie widac zeby sie kulila czy byla wystraszona. 

Ale napisałaś o Loli niejako w kontraście do Sisi. A moim zdaniem oba psiaki nie zachowują się normalnie. Ale rozumiem Twoją intencję, żeby pokazać jak zachowuje się nie bity pies.

Ja już zrezygnowałam w ogóle z oglądania Sary. A kiedyś bardzo kibicowałam jej, żeby poukładała sobie jak najlepiej w życiu. Dla mnie bicie psa i ogólnie krzywda wyrządzana zwierzętom to coś, czego nie da się wybaczyć. Z tego powodu też odrzuciło mnie od Łobuzów, chociaż oglądałam ich od wielu lat. Chociaż tutaj winą była ignorancja. I tacy ludzie mają wpływ na innych - o zgrozo.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, aluta napisał:

Ale napisałaś o Loli niejako w kontraście do Sisi. A moim zdaniem oba psiaki nie zachowują się normalnie. Ale rozumiem Twoją intencję, żeby pokazać jak zachowuje się nie bity pies.

Ja już zrezygnowałam w ogóle z oglądania Sary. A kiedyś bardzo kibicowałam jej, żeby poukładała sobie jak najlepiej w życiu. Dla mnie bicie psa i ogólnie krzywda wyrządzana zwierzętom to coś, czego nie da się wybaczyć. Z tego powodu też odrzuciło mnie od Łobuzów, chociaż oglądałam ich od wielu lat. Chociaż tutaj winą była ignorancja. I tacy ludzie mają wpływ na innych - o zgrozo.

Dokladnie tak - chodzilo o zachowanie psa ktory nie jest bity.

I w 100% zgadzam z Twoim zdaniem. Tez nie rozumiem jak mozna krzywdzic zwierze i jeszcze sie tym chwalic w sieci...  

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona nie widzi w tym nic złego, podobnie jak jej brat nie widział w tym co zrobił... Skąd im się to wzięło , łatwo się domyślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzuć na zap ...odaj filmik gdzie mówi o biciu psów, trzeba to nagłośnić

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie stories żenada. Po co męczy ta malutką psinę? Kawał metalu na glowce, widać, że sunia ma za krótkie łapki, by sobie poradzić i zdjąć... ale SoBjuti nic sobie z tego nie robi. Kim trzeba być! Aż się zagotowałam 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Misha napisał:

Ostatnie stories żenada. Po co męczy ta malutką psinę? Kawał metalu na glowce, widać, że sunia ma za krótkie łapki, by sobie poradzić i zdjąć... ale SoBjuti nic sobie z tego nie robi. Kim trzeba być! Aż się zagotowałam 

O jednego redssa za dużo chyba wypiła. Mnie ogólnie irytuje ten jej głosik jak mówi do Sisi,z resztą ona jest ogólnie infantylna w swoim zachowaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha Sara… kafelek z napisem „piatek randkowy” pózniej zagadkowe zdjecia z jakimś chłopem ktory ma celowo zamazana twarz… i zaraz tłumaczenie ze to tylko kolega nie chce byc w związku…ale zainteresowanie jakos trzeba porobić prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2023 o 10:47, Ciotkaklotka napisał:

O jednego redssa za dużo chyba wypiła. Mnie ogólnie irytuje ten jej głosik jak mówi do Sisi,z resztą ona jest ogólnie infantylna w swoim zachowaniu .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie to zastanawia, psy nie są jakieś super delikatne, fizycznie klpasy im nic nie robią (a niektóre nawet lubią, np mojej koleżanki pies uwielbia klepanie go po tyle pleców, sam podchodzi i się tego domaga:-D) więc albo ona faktycznie bije psa albo jeśli to klapsy to jest przy tym mega zła, zdenerwowana i dręczy też tego psa psychicznie.

Do tej ppry niebardzo chciałam wierzyć w oskarżenia estery, no bo wiadomo, to estera, ale jeśli sama sara się przyznała to masakra 😕 Gdzie to można zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2023 o 09:47, Ciotkaklotka napisał:

O jednego redssa za dużo chyba wypiła. Mnie ogólnie irytuje ten jej głosik jak mówi do Sisi,z resztą ona jest ogólnie infantylna w swoim zachowaniu .

Sara jest bardzo niedojrzala emocjonalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2023 o 07:17, Tofucznica007 napisał:

Ona w ogole ma mega opuchnirta buzię 

A tam. Tu ostrzyknie, tam ostrzyknie i sie wyrowna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG , ostatnia miniaturka i ten tatuaż. Mój teść też ma taką włochatą rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w QA Sarunia mówi, że nieraz dostała w dziecinstwie w tyłek a nawet w twarz i uważa to za normalne, by uderzyć dziecko. To rzuca nowe światło na zarzuty o biciu psów...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam, ona ma.wyprany mózg przez jehowcow. Jedno mnie ciekawi czy jej rodzice się rozwiedli jako Jehowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gzzxxd5 napisał:

Widziałam, ona ma.wyprany mózg przez jehowcow. Jedno mnie ciekawi czy jej rodzice się rozwiedli jako Jehowi?

tak, bo ona nadal nie ma kontaktu ani z ojcem, ani z matka przez ta religie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2023 o 14:59, Anka1212 napisał:

Dziś w QA Sarunia mówi, że nieraz dostała w dziecinstwie w tyłek a nawet w twarz i uważa to za normalne, by uderzyć dziecko. To rzuca nowe światło na zarzuty o biciu psów...

Ona do tych zarzutów o biciu swoich psów się otwarcie przyznała na lajwie na tiktoku, mam to nagrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, florentynka napisał:

Dzisiejsze Q&A jaka jest piękna, zadbana i oh ah 🤣 Wysokie ma mniemanie o sobie.

Akurat uważam że jak na 40 latke z dwójką dzieci wygląda nieźle. W dodatku pracująca na etacie gdzie wiadomo że trudniej jest trzymać dietę czy ćwiczyć. Co innego gdyby była młoda i miała dużo czasu. Wtedy mogłaby wyglądać świetnie.😆

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×