Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Agnieszka miała jeszcze
jednego narzeczonego w średnim wieku, tego francuza... A tak na marginesie, starsi są ok, wiem bo sama mam takiego ;-) A jak juz mówimy o narzeczonych sióstr Lubicz - to ilu ich miały? Ja u Agnieszki pamiętm wielu! 1. ten co nie chciał z nią isć na studniówkę 2. ten co poszedł na studniówkę 3. mąż 4. francuzowaty 5. ten onkolog co leczył Krystynę 6. ojciec jej dziecka 7. ten co miał szkołę rodzenia innych nie pamiętam. U Olki to coś z 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka miała jeszcze
No i jeszcze profesor Vujkovic i jego syn jakoś na M Był jeszcze taki co z nim pracowała i kochał siew niej jak była w ciąży, ale czy on z nią był??? I chyba był jakis policjant, tez przy okazji tych akcji z Mironem, ale nie wiem czy dobrze kojarzę, bo ogladam to tylko raz na jakisczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjk
ktos tam wrote: >>Agnieszka miała jeszcze >> jednego narzeczonego w średnim wieku, tego francuza... >>A tak na marginesie, starsi są ok, wiem bo sama mam takiego >>i mnie sponsoruje od lat... 8. Stefan Firedman - czyli kumpel Michała z radia. 9. Rajdowiec co zginął w wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
Ten co zginal w wypadku to byl chyba lekarz, a nie rajdowiec. Swoja droga, sodoma i gomora ci faceci corek dr Lubicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paru narzeczonych Agi jednak przegapiłam.... tego z onkologii w ogóle nie kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiczówny
To trochę dziwne, że córki Pawła i Krystyny, którzy tworzą związek prawie idealny od ponad 30 lat, puszczają się z tyloma facetami i mając taki wzór w domu, nie potrafią sobie normalnie ułożyć życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiczówny
Oleńka chyba wrodziła się w ciocię Monikę, a Aga?! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne dzieci
ale ta kochanka jacka to cholera chce byc wazniejsza od dziecka no nie moge co za zazdrosna baba . Mam nadzieje ze sie pokloca i jacus piekny men zostanie sam :P a wogole te dzieci przy stole wtedy z dwoma tatusiami i te pytania tego dziecka to dzisiaj ty tato bedziesz spal z mamą ? No tak raz jeden tata raz drugi :O tak sobie mysle ze ta jackowa laska to jakas niepowazna zeby az tak wazne dla doroslej baby byly walentynki?? !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Też przegapiłam, widziałam tylko końcówkę 10 minut, jak Jacek rozmawiał z Donatą o Walentynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde no....ooo
dlaczego puscili wczesniej, a teraz leca jakies glupie kabarety???? no moze nie takie glupie, ale taka zmiana k=jest bez sensu, bo skoki i tak teraz nie lecą, a mogl nornmalnie leciec Klan. Wkurzylam sie. Czy te durne skoki nie moga leciec na 2 ? tam u=i tak nie ma nic ciekawego , poza powtorkami Kryminalnych zagadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjj to jak ogladalas te 10 mi
-nut to napisz o czym rozmawiali bo oczywiscie nie wiedzialam ze dzis klan bedzie szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsf
też nie oglądałam przez to przesunięcie, załamię się ;). opowiadajcie co było. Smosarski i jego cudowna studentka byli? ;). Oj tam nie przesadzajcie Olka z urody i figury nie jest kiepska, zresztą profesorom nie tylko te super laski się podobają ;), tylko bardziej ta otoczka jak on się zachowuje jest nierealna zwierza się z problemów sercowych, prawie nieznanej pannie, a to on nie ma przyjaciół czy choćby znajomych w swoim wieku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsf
no tak faceci Lubiczówn to temat rzeka :D, to jeden z tych najbardziej nieprawdopodobnych wątkow w tym serialu żeby obie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
a propo lubiczów, to agnieszka była jeszcze z takim informatykiem czy matematykiem, i ona z nim chyba wzieła ślub w tajemnicy przed rodzicami, a i jeszcze był jej kolega z uczelni (mikołaj krawczak) a później on sie związał z jej koleżanką, i jeszcze był filip ten który teraz jest z surmaczową - nie wiem czy ich wymieniliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
z iwonką surmacz w woli wyjaśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsf
kur, tka wyszła za mąż jakoś zaraz po maturze za jakiegoś niewydarzonego :D, a z tym kolegą ze studiów, to on chyba jednak nie była, tylko on za nią latał ostro...a co do Iwonki, to zupełnie nie pamiętam, czy ten jej mąż to wcześniej przez Age był używany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsf
Z Mironem, to była na prawdę heca Aga dziennikarka i nie wzruszało ją to, że to podejrzane, że nie zna żadnej jego rodziny, jakieś denne wytłumaczenie jej rzucił i ona uwierzyła...a jak znalazła broń w jego mieszkaniu tez uwierzyła w bajki, to tego typu kobiety to zupełnie nie pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasu
sadsf: Olka z profesorem byli dziś. Zadzwonił do niej, więc cała rozpromieniona porzuciła panią Stenię przed komputerem i poleciała z nim na obiad. W jakiejś drogiej knajpie byli - kaczkę jedli i pili winko...;p I Smosarski zapewniał Olkę, że nie ma żadnego ukrytego dna w tych spotkaniach i że on po prostu lubi z nią czasem porozmawiać...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmiiiiiikkkkkkaaa
ale nie wiem czy pamietacie ale Aga byla jeszcze z Pierrem i dla niego wyjechala do Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmiiiiiikkkkkkaaa
to byl jakis podstarzały facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
też dziś przez te zmiany nie widziałam klanu, ach ten sport! Co tam u Denatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No przecież
pisalam o francuzie. Matematyk/informatyk to był jej pierwszy mąż. W wypadku zginął onkolog - jej narzeczony, nie był rajdowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, dobre, czy był przez Agę używany.. takich to chyba już niewielu w Warszawie.. jak juz wczoraj po upitraszeniu obiadku wygospodarowałam chwilę na relaks, okazało się, że tam jakieś kabarety, a buuu. i nie widziałam, jak Jacek miał wyrzuty sumienia... tak pisali w streszczeniu w gazecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dra
Ta cała Aga zaliczyła jeszcze dwóch Vujkoviciów - ojca i syna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W prawdziwym życiu
za tymi wyjątkowo nieudanymi siostrami Lubicz to by się nawet kij od miotły nie obejrzał. A one we dwie przez tych 12 lat nadawania klanu miały chyba ze 30 facetów. Śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W prawdziwym życiu
"Przebieg" Agi: - Student matematyki/informatyki (Jej mąż z którym wzięła w tajemnicy ślub) - Stary Pierre - Paweł z Pierwszej Miłości (:P) - Filip, późniejszy mąż Iwonki - Rajdowiec, którego przejechała autem - Młody Vujković - Stary Vujković - Miron - Stary redaktor sportowy, którego grał Stefan Friedman - Facet prowadzący szkołe rodzenia (Mateusz?) Jeśli kogoś opuściłem to przepraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×