Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość aga jest szersza od olki
bo aktorka ma dwojke dzieci,natomiast paschalska jeszcze nie ma.proste jak drut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgdhhj
e akurat na to nie ma zasady, jakie kto ma biodra i czy rodził czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale niektorym kobietom
wlasnie po ciazy idzie w biodra i Aga moglaby byc taka kobieta. Hm oczywiscie Ela jak zwykle dobroduszna.. ona sie zajmie wnukami kiedy Kinga sobie gdzies pojedzie.. no i oczywiscie Pola spedzi swieta u nich.,, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie,to nie ma znaczenia,kto jakie ma biodra.Znam kobiety,które jeszcze nie rodziły,a mają szersze biodra od tych,które mają już dzieciaszki :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha ciekawe jaką minę
będzie mieć Olka jak zobaczy Agnieszkę z Smosarskim :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ciotkują ze wzgledu na
róznice wieku? bo inaczej trudno to tłumaczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do- czy ktoras z Was moze wie
co do chudzinki Olki, mam dwie koleżanki, jedna jeszcze chudsza od niej, a jedzą więcej niż niejeden facet :) takim to tylko pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paschalska i jej waga
Jak chcecie wyglądać tak jak Ona, to bierzcie z niej przykład, chociaż nie polecam i więcej jarajcie fajów, niż jedzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEe no, to już wolę być jaka jestem, niz jarać faje:-P chciałam tylko zwrócić uwagę, że to niebywałe, w serialu ani razu nie widziałam Olki uprawiającej jakiś sport, a tu taka figura... No nic, z tymi gwiazdami to tak jest:-P Tak w ogóle to już postanowiłam, że jak się dorobię, to załatwię sobie pomoc domową, taką w typie pani Steni. Ugotuje, wypierze, uprasuje, posprząta, a ja będę jadła ciacha i jeździła do Topolina:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam
Przesadzacie z tą Olka, co z tego ze schudła, zastosowała dietę, może chodzi na jakąś siłownie, a może w domu ćwiczy, co komu do tego. Ma dziewczyna swoje życie, nie może chudnąc bo nie było to pokazane w scenariuszu? , przecież to jest jej praca, a nie życie, czy wy podporządkowujecie swoje życie pracy? To tylko film, fikcja, niektórzy biorą to za dosłownie :) zamiast czepiać się fajnej Olki, popatrzcie na Kingę, ta to dopiero wygląda, albo Czesi która nic się nie zmienia, cały czas takie same ciuchy to samo uczesanie. A apropo zmian, to Czesia miała operację nosa, czyli co, w scenariuszu to tez powinno być pokazane? ;) ja czekam na spotkanie rodzinki z "przyszłym zięciem" czyli Smosarskim, już sobie wyobrażam jakie będą minki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza szalona kasia dowbor
coś mi świta, że ten zoperowany nos Czesi był wykorzystany w serialu. Ale może tylko mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam
naprawdę ?? o ludzie, to już zero prywatności w tym serialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia z małopolskiego
było było do grażynki chodziła pozyczac kasę na operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że było
skarżyła się że ma rozchlapany nos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paschalska
Paschalska się nie odchudza, nie chodzi na siłownię i nie uprawia żadnych sportów. Po prostu mało je i bardzo dużo jara. Ot co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a resztę to niby ma ładna
? :P zwłaszcza ta fryzura mnie dobija,włosy ma dosyć ładne,a ciągle tak idiotycznie zwiazen-ulizane na maksa na głowie,a kucyk bujny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powierza ma marne włosy
raczej cienkie, tyle ze falowane i wydaja się bujne, a na głowie przylizane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i się wygadała Karolinka
a Kaczorkowa w tym samym przetargu co Kinga startowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah
haha no jak to w klanie, na cala duza warszawe akurat kaczorkowa i kinga startowaly do tego samego przetargu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dzisiejszej rozmowy wynikało
że Jacek powiedział jej tylko tyle, że Karolina podkochiwała się w nim. no ja tak zrozumiałam (oglądałam dośc pobieznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata wiedziala tylko ze
Karolina sie w nim podkochiwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma ple-ple
Wkurza mnie Pola, co coorvą była, a teraz wszyscy ją kochają i adorują jak jakiegoś VIPa:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to mili kulturalni ludzie
na poziomie i udaja,że wszytsko jest ok :P A skąd wy wiecie jak Paschalska sie odżywia?? :P Wydaje mi się,że Powierza ma zniszczone włosy,wyglądaja na przesuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pijany Jacek oświadcza, że od maja już nie pracuje w banku." - no nie moze byc, to ci nowina..:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sggsssssasa
Z tą Polą to zerżneli z Mody na sukces, tam też wszyscy się łaszą do coorvy Brooke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to się wczoraj podobało, jak Kaczorkowa określiła Kingę jako 'smarkata' :-D Heh, wiadomo, prawdziwa KOBIECOŚĆ to tylko w wydaniu pani Marioli:-P Zobaczycie, jeszcze się obydwie dogadają i będą ten lokal wynajmować razem i razem prowadzić tam biznes;) Wczoraj Karolina wyglądałą na nieźle wystraszoną, jak powiedziała Beacie o tej ciąży. Podoba mi się ta aktorka, ma bardzo fajną urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się Karolina bardzo nie
podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale akcja
Właśnie obejrzałam odcinek, w którym pani Stenia była na randce, a na Sadybe wpadła mafia polowa! :)) Ależ się działo,a ja dopiero teraz to obejrzałam! :)) Śmiać mi się chce z chłopca, który gra małego Pawełka. Mam wrażenie, że często jest strasznie znudzony! :) Pokłada się na tej kanapie, albo powie coś nie na temat! :) Fajnie, że go mają, bo bez niego ten dom byłby pewnie jeszcze sztywniejszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×