Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

no właśnie już kiedyś ja też poruszałam temat mieszkania Bogny. To zupełnia inna chałupa niż ta, którą kiedyś pokazywali. Lubię patrzeć jak Ela i Jerzy okazyują sobie uczucia. fajnie to wygląda. Ciekawy był zwiastun następnego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Was tez denerwuje aktor
grajacy Michala?? Wieczorkowski bylo o niebo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
mnie denerwuja kamilka smętna,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dla mnie to mieszkanie Bogny duze sie wydaje...kominek,schody na górę,a jak była siostra na swieta to była gadka''ze przecież musi w hotelu spać bo tu u was ciasniutko...''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ciekawa jestem jak wątek Antka i Hanny sie potoczy...(ale wolałabym by oprzytomniał i do Renatki wrócił:)) Zauwazyliscie,ze doktorostwo w lodówce ma juz udekorowany twarozek?:)hehe,przybrany jakimś szczypiorkiem fantazyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No niezłą dzisiaj Krysia z Olą zrobiły reklamę płatków sniadaniowych! :) A te jej "płachty" faktycznie działają na niekorzyść, jest w nich jeszcze większa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak tak taknie moge sie do
tego aktora przyzwyczaic jakos...czy Was tez denerwuje aktor grajacy Michala?? Wieczorkowski bylo o niebo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystyna wygląda jakby nosiła narzutę z kanapy :O mnie tez zdenerwowala akcja z matką Błażeja a jak zaczeli gadac o prolongowaniu tego leczenia na cale zycie to juz w ogole 😠 chlala to teraz jest chora, robic sie nie chcialo, a teraz ma szczescie ze trafila na Surmacz, bo fige z makiem powinna dostac, nie leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mi nie odpowiedział, co było wczoraj z Antkiem :( Ale dobrze się składa, ze mogę dziś obejrzeć powtórkę, o 12.40 chyba jest :) Matka Błażeja ma szczęście, ze trafiła na wielce przejętą nią Annę. Masz rację, Lucy Fair, ze trochę przesadzają. Kobieta sama sobie na to zapracowała. Nie darmo jej przecież Błażeja odebrali. Nie chcę generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka, ale to nie jest sprawiedliwe, że osoby, które nie pracują i nie płacą składki zdrowotnej, potem korzystają z darmowego leczenia, które opłaca im ogół pracującego społeczeństwa... ech... to właśnie pokazali na przykładzie matki Błażeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i niestety to lipa ze Błazej
jest takim wzorowo ulozonym chlopcem, jednak poprzednie lata musiałyby wywrzec na nim jakis wplyw, moze akurat ma dobry charakter ale przeszlosci sie tak łatwo nie przeszkoczy, on sie zachowuje od poczatku do konca jak mały lord, miłe ale nieprawdopodobne. A ze Krystyna nosi poncho - przeciez ludzie noszą - ona tam nie gra modelki tylko normalna kobiete, której i przytyc sie zdarzy , zwykłe życie to nie wybieg i pokaz mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Jurek miał na twarzy rano przed przebudzeniem? Jakiś inhalator czy co? Może musi zażyc tlenu po nocy z Elą, hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on chrapie i to jest takie urz
adzenie ktore zapobiega chrapaniu.watek o tym pojawil sie juz bardzo dawno temu w serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teresa kopytko
mnie denerwuja kamilka smętna,masakra a ciekawe jaka bys ty byla jakbys stracila matke...tak latwo kogos osadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co Wam chodzi z tą Kamilą? A jaka jest? przecież jest fajna, wesoła, żywiołowa... Smętna to jej nazwisko :D , jakbyście zapomniały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Jurek zakłada ta trąbę na noc bo cierpi na bezdech był o tym cały, dość rozbudowany wątek jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
pewnie Krystyna czytala nasz topik ze przytyla i sie maskuje pod ponczem :P :P mnie zadziwia ze oni wszyscy rano zasiadaja do nakrytego stolu ,wszystko elegancko podane, nawet mleko nalane do dzbanka jak od swieta,kto ma czas na takie siedzenie przy stole i pogaduchy rano przed praca,szkola no podziwiam ale malo to realne acha i ogladalam w powtorce jak Michal na kacu pil jogurt czy maslanke przelane do dzbanka,no pliss kto wlewa takie cos do dzbanka i to tak wielkiego,no rozwalilo mnie to! :D brawo dla Jurka za maske do spania na noc ,moj tesc powinien taka miec ale wogole nie chce o tym slyszec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy wszystkie z tą maską? :) Ja nie oglądam klanu tak namiętnie jak Wy, a wiem że już dawno temu Jerzy miał poważny problem i stąd ta maska. Co do tych zasiadanych śniadań - mi to się podoba, bo nie wyobrażam sobie wyjścia bez śniadania, albo jedzenia w biegu... (czy to nie zbyt osobiste wyznanie? Dotyczy jednak Klanu...) Dobrze, że w Klanie promują takie zachowania. Czasami warto wstać 15 minut wcześniej, żeby w spokoju zjeść. No, ale soki i mleko w dzbankach to faktycznie przegięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat z tym sie zgadzam co pi
sze fanka topiku. sama nie wyobrazam sobie nie zjesc sniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przegiecie, mlekovita nie zasponsorowala klanu tak jak woda i frutina to wiadomo ze w kartonie na stole nie poloza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja przecież nie mogą stawiać na stole oryginalnych opakowań, wiec muszą wszystko przelewać do dzbanków. a kto ma czas na takie śniadania? Właściciel prywatnej kliniki, i pani dziekan :) albo ci co wstają bladym świtem :) Instruktor od tańca, to ten sam który uczył Bożenkę tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Czyżby to dzisiaj Lubiczowie mieli pierwszą lekcję w szkole tańca? Czy Krystyna założyła swoje ponczo do tańca?! :) Nie oglądałam dzisiaj klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie ten topic
bylam dzis w ogromnym szoku kiedy pokazali lekcje tanca kryski i pawla... kryska w ogole nie wygladala tak grubo jak normalnie w tych swoich namiotach ktore nosi, nawet kiedy bylo zblizenie, a jakie zgrabne nogi miala. jakby 10 kilo mniej albo i wiecej, to chyba wszystko przez te namioty w ktore ją ubieraja. pozdrawiam wszystkie fanki klanu ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka z pudelka
Tez zwrocilam na to uwage, ze Krysia grubo nie wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziś była pierwsza lekcja. Tez zauważyłam, ze Krystyna ma szczupłe nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Niedawno miałam z nią styczność na żywo. Nogi ma chude jak patyki, ale brzuszek spory. :) Muszę koniecznie obejrzeć powtórkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddzzzz
dokladnei wszystko ej w brzuch poszlo i to wyglada nei abrdzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka kurczaczek
Aktorka ktora gra matke Blazeja-alkoholiczke to kobitka ktora wystepuje u szymona majewskiego w rozmowach w tłoku,wciela sie w zyte gilowską,danute hojarska i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia ma bardzo ładne nogi jak na mój gust, tylko lekką nadwqagę tzw brzuszną. Szykuje się wielki romans uroczej Agnieszki i prawiczka. hihi Ciekawe czy CVzesia da się wkręcić w machinacje pana od nieruchomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
ano wiadomo ze to ta od majewskiego :D nie zebym cos miala przeciwko rodzinnym saniadankom ale malo komu na to czas pozwala zeby tak na luzie rano byc ....wiadomo snaidanko rzecz obowiazkowa ale raczej na szybko i kazdy winnej porze..... tak Krystyna miala chudziutkie nozki ,zgrabniutkie ,poszlo jej w gorne partie brzuch i twarz :D ale fajnie wygladala dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to mi chodzilo...
Wlasnie Krysia powinna eksponowac nogi a nie zakladac szat typu ponczo ktore ja jeszcze bardziej pogrubia. Ludzka rzecz tyc, ale sztuka jest tak sie ubierac by jeszcze bardziej sie nie pogrubiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×