Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Słowa piosenki najpierw pisała Mariola, Ale Deptuła myślał, ze to list miłosny do jakiegoś faceta, i zrobiło sie niemiło, wiec Ania Surmacz zaproponowała, ze Napisze słowa, ale w końcu słowa napisał sam Deptuła ( jak juz sobie z Kaczorkowa wszystko wyjaśnili) i Ania o tym nie wiedziała, i dla tego była zdziwiona, ze to nie jej piosenka. Mnie tez sie ta piosenka nie podobała, słowa były lepsze niż Ani, ale miałam wrażenie, ze momentami jej usta nie trafiają w tekst :) tzn w playback

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisen Mariolki
To w ogóle jakos glupio wyszło z tą pieśnią, to miał być prezent więc Julian nie powinien o nim wiedziec a już raczej nie powinien sam sobie slow pisac do tego.No wyszlo tak ze musial sie dowiedziec ze taki dostanie prezent i wiedzial ale slowa raczej powinny byc dla niego nieznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan jest cool
Mi sie w ogole nie podobało jak Mariolka zaśpiewała, nie dośc że właśnie jej usta nie trafiały w tekst, to miałam wrażenie że nie zawsze trafiała w melodie. Moim zdaniem najlepiej na ślubie wyglądała Alicja. I niech sie pozbeda z serialu tego Norberta, bo nie moge na niego patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lepiej byłoby , gdyby śpiewałaby z Kajetanem, jednocześnie grając na instrumencie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgd
a w jakich okolicznosciach rozstal sie jacek z donata, bo nie ogladalam tamptych odcinkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek nie chciał
rozwieść się, Donata była zła na niego, kazała mu się wyprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
dla mnie to odskocznia od stresow dnia codziennego :P ,milo tak sobie pogledzic o pierdolkach klanowych ,modowych itp...i komu co do tego?..jak to niektorzy zrzedzic potrafia i jak tu trafili,hmmm chyba zeby jednak pozrZedZic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię Klan
bo ma swój urok codzienności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja lubie bo nikt tam nie
bluzga, jest sympatycznie grany,a Lubiczowie przypominaja m moja rodzinę, wiele tekstów jest podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez Mariolka nie przypadłas do gustu w tej sukni. Stara baba biała wielka kiecka i to futrzane bolerko, etola. Uważam , że w póżniejszym wieku powinno się zakladać suknie w innym kolorze kremowym np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryśka
I dlaczego slub cywilny?Przeciez on wdowiec a ona panna? I dlaczego taka BIALA suknia dla starej baby na slub cywilny?Nadziwic sie nie moge :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54ji89jkl89jl
O CO WAM CHODZI Z TYM NORBERTEM PRZECIEŻ TO OLI CHŁOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka i ta jej pieśń
to jedna wielka żenada a ta suknia to też nic ciekawego.A ta Olka to dziwnie się zachowuję , niby ma chłopaka a jakby nie miała,Norbert wygląda jak wiejski chuligan , powinni go usunąć z klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A ja lubię Norberta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten Oli chłopak jest żałosny
tam w Krakowie ma dziewczynę , a tu lata do Olki,niezły z niego cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnia Agnieszki jak nie ta sama. Całkiem nowe meble, nawet tego blatu na środku nie ma, na którym Smosarski sobie wodę nalewał :D Poza tym odcinek nudny jak flaki z olejem, Ania jak zwykle wpada na uczelnię z błahą sprawą, Agnieszka przechodzi na ty z nowym amantem (to jej "singielowanie" raczej długo nie potrwa) Mariola odsuwając profesora na odległość ręki mówi, że ach, jak uwielbia z nim tak wylegiwać się w łóżku.. nuda, nie ma co komentować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nuuudy... Znowu zapchajdziury Donata, Karolina itp. I wielki problem Ani, kto napisał słowa pieśni! Będzie teraz przezywać tydzień! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mina Donaty na końcu
bezcenna! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryska a dlaczego musi byc
koscielny slub, widac nie sa religijni. a biala suknie kazdemu wolno miec. przy okazji sobie uzmyslowilam, ze Klan jest oddzielony od religii, od polityki zreszta tez, bardzo mi sie to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
dlaczego Mariolka tak odsuwała męza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, dlaczego, po prostu dziwnie to wyglądało, mówi, że uwielbia z nim tak leżeć, a jednocześnie go odsuwa od siebie. Taki szczególik utkwił mi w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, Klankowa, to jest dziwne! Mam takie wrażenie, jakby Mariolka po osiągnięciu celu, czyli stabilizacji (finansowej), zaczynała pomału ujawniac swoje wyrachowane oblicze. W ogóle ta postac jeszcze sporo namąci, profesor bedzie jej pierwszą ofiarą, Ania Surmacz nastepną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, i jeszcze temat Agi. To jej singielstwo wcale nie wygląda mi na świadomą decyzję, a raczej na fakt pogodzenia się ze staropanieństwem. Ale przy pierwszej nadarzajacej sie okazji, bedzie starała się uciec od statusu singla. Na razie jest rozgoryczona i tyle. Poza tym, zauważyłyscie, że z dziwną niechęcią wysłuchuje zwierzeń zakochanej Olki? Stara się ją utwierdzać w wątpliwościach i w efekcie zniechęcić do zwiąku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga do Olki ma racji troche
co do Olki to Aga ma troche racji, poki co to sytuacja jest dziwna, koles niby chce byc z Olka ale nie umie zalatwic , zakonczyc starego zwiazku i za kazdym razem gdy ma to zribic cos mu staje na przeszkodzie. Wiem ze streszczen ze w koncu okaze sie ze dziecko nie jest jego ale na ta chwile to wyglada jakby zwodzil Olke i ta druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie to zwracanie sie Krystyny i Deptuly do siebie per pan/pani:/ Juz by mogli na Ty przejsc! I Klan wcale od religii nie jest oddzielony, najbardziej oddzielony od rligii jest Na Wspolnej i dlatego ten serial lubie najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores amores
Deptuła napalony jak piec hutniczy, a Mariolka jakis dystans wprowadza. Ciekawe jaka intrygę wykombinują 2@ biedne kobitki uwiedzione przez Jacentego? Surmaczowa też nawiedzona, co ją obchodzi , że Majolka zaspiewała pieśń z innymi slowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Mariola kocha
Juliana, czy chce pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×