Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość e-cinka
Rysio ulegl...dal sie wziac na litosc i pozwoli Grazy jechac na wakacje z profesorstwem :o......a ten profesor ..zona mu umiera ,ledwo zipie a on na wakacje ja wywiezie.....brak slow.... chyba przestane to ogladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestek
A czy ktoś mi może powiedzieć, jak nazywa się aktorka grająca profesorową? Strasznie mnie to męczy od kilku dni, a nie mogę znaleźć tej informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdfsjidfsjgfj
Cwenówna, ale imienia nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ma na imie...
http://film.wp.pl/id,72678,idPhoto,179746,name,Magdalena-Cwenowna,type,23,osoba_galeria.html?ticaid=1a49e&_ticrsn=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym sobie z ciekawości obejrzała pierwszy odcinek Klanuuuu. A pamiętacie jak Kiedyś Rysiek dostał w lampę od Grażynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątek porazka Graza i elita
Ten cały wątek z profesorstwem i Grazynką jest jakiś porąbany. Macanki po rączkach profesora i Grażki, on szepta jej komplementy a ona jak spłoszona łania przewraca oczami i spuszcza wzrok,zenada. Dwa ze zaimponowali jej jak jakiejs 15-latce. Trzy że niby tacy inteligentni, taka elita to profesorstwo a zachowują sie jak nienormalni.Profesorowa wiedząc ze Grazyna ma męża, dzieci na siłę wypcha jej swojego męża gdy umrze.Profesor tez wiedząc ze Grazyna ma rodzine wakacje jej planuje nie uwzględnaiajc tej rodziny w tych planach.Chore a Grazynka jak dziecko nie umie sie sprzeciwic. Cztery że Rysuiek ciapa ale ma racje co do tego posiwecenia sie Grazynki i zatracenia w pracy u profesorstwa. Pięć ze Grazyna jest pielegniarka od lat, ma doswiadczenie a zachowuje sie jakby zaczela dopiero pracowac. Dobrze ze ma podejscie do pacjenta ale taka jej praca i nie jest niezastapina, jak nie ona to inna sie zajmie profesorową.A ze profesorowa ma umrzec to Graza mając doswiadczene wie ze to się zdarza.I profesorowa daty konketnej wyznaczonej nie ma, moze sie to zdarzyc w wakacje a nie musi i Grazyna zamiast spedzic czas z rdozina woli siedziec z profesorstwem czekajac na smierc profesorowej, ktora nie wiadomo kiedy nastapi.No paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ma ładne nogi! :p alez była akcja z Rysiem i sledzeniem Grażynki, istny agent 007 z tego naszego Ryszarda ;) myślałam ze zwymiotuję widząc emocje Małgosi, kiedy zobaczyła Jacka w sypialni Beaty - emocjonowała się jakby co najmniej uprawiali ostry sex, oczywiście zaraz doniosła Eli i Jerzemu a na koniec oznajmiła, że "musi do łazienki" to było fatalne :O no i koniec "Klanu" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
jakoś tak ten sezon zakończył się bez emocji :O Zawsze coś ciekawego przed wakacjami się wydarzyło... a teraz nuda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem too
Malgośka byla beznadziejna jak zawsze, tak sie ekscytowala tym co zobaczyla w sypialni, oczyiwscie musiala nakablowac Eli a Ela nie lepsza bo pogodzenie sie Beaty i Jacka to dla niej spelnienie marzeń. Wątek Grażyny i państwa profesorstwa pierwszy do zakończenie, co za żenujące bzdury to są. A cos mi się wydaje że w pzyszlym sezonie Olka będzie z tym Pączkiem.Już widać ze ona mu się podoba, Aga pewnie też będzie go popierać a szalony Norbert pewnie będzie tak szalal ze Olka się z nim rozstanie i wdety do akcji wkroczy Pączek i koniec konców będą razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocka balboa
to klan byl ostatni raz teraz.. ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatniiii
ostatni, po wakacjach dopiero ciag dalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczyłam na to, że wątek Bożenki i jej wyjazdu do Hszpanii rozwinie się przed wakacjami, a tu nic z tego, po wakacjach to już bedzie musztarda po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor i jego żona
Co oni zaproponowali Grażynie,bo nie widziałam....? Wspólny wyjazd? To już mogli pomyślec też o jej dzieciach,które mogłyby też jechac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego, że lecą dwa odcinki
to już są ODCINKI POWTÓRKOWE. moi drodzy! TVP żegna się z Państwem na czas wakacji i zlewa wszystkich sympatyków Klanu ciepłym moczem. Do zobaczenia we wrześniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
a ja chetnie obejrze odcinki powtorkowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Klan pewnie już długo nie pociągnie. Dla mnie jeszcze jako tako jest ciekawy wątek związku Olki, ale raczej to nie przetrwa, poza tym flaki z olejem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tv Polonia sa odcinki Klanu
tez powtorkowe.nie wiem do kiedy jeszcze beda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fakt
dziś puszczają powtórki, starocie-początki związku Michała i Zyty...a miałam nadzieję, że obejrzę piątkowy odcinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
My to my, jakoś wytrzymamy! Ale aktorzy trochę na tym stracą... Zwykle klan emitowany był do wakacji, Oni do końca czerwca nagrywali część wrześniowych odcinków, cały lipiec mieli wolny i w sierpniu nagrywali dalej. Teraz pewnie mają dwa miesiące wakacji, co oznacza, że przez ten czas nie zarobią ani grosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelaki
Tez sie troche zdziwiłem ze tak szybko zakończyli i plebanie i klan. W wikipedii podawali ze odcinki będą do konca czerwcz jakoś tak. Ale wiadomo dlaczego wybory...mundial itp. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
To nie troska, taka mnie naszła refleksja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna powinna
pojechać na wakacje z Ryśkiem i dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×