Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
Też mi się zdawało, że jakoś inaczej miała na imię :D Ale Olka walnęła, że jakby pomidorówka ze śmietaną, to niezdrowe jedzenie :D. Fajnie Kasia powiedziała, że ona jeszcze nie wiem co chce, takim tonem, no wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamka.
no właśnie, żeby się nie posrała czasami z tą śmietaną w zupie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani dziekan miała świetne korale i tragiczną spódnicę. A może to spodnie były?:P Aga przepięknie oko zrobione. Krysia też. Kasia jest superancką aktorzycą! Będą z niej ludzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
To była spódnica, zwrócilam na nią uwagę już w którymś z poprzednich odcinków. Malina, czy widziałaś w odc.piątkowym torebkę pani dziekan? :) Samiec alfa znowu się wkurzył na Norberta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Całkiem fajna ta torebka była! :) Spódnica nie jest najgorsza, ale po pierwsze wygląda bardziej na letnią, bo jest chyba z dosyć cienkiego materiału, a po drugie, raczej pasuje mi do młodych dziewczyn, a nie do naszej Krysi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak, masz rację. Pani dziekan chyba w czymś takim na uczelnię nie powinna przychodzić. W dziwadle to lepiej byłoby Olce, albo Adze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Na pewno! :) To teraz, droga Krysiu, zmień spódnicę!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja ma ładne
włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak! Albo zakładaj ją gdy będziesz na działkę jeździła. Na Uniwersytet nie wypada. Łucja ładne włosy ma? Nie zwróciłam uwagi. Muszę przyjrzeć się. A swoją drogą, to naprawdę dziwne, skąd ona nagle 5 tyś z nawiązką wytrzaśnie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd;d;d;d;d;d;d;d;
sluchajcie bo ja nei wszytkie odcinki ogladam dlaczego Stasia u Lubiczow mieszka znowu i gdzie jej maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podoba mi się
kolor włosów, brązowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Ci o Stenię chodziło? Ona chorowała, była w szpitalu i w sanatorium. Teraz jest lepiej i czasem Lubiczom pomaga. A co z jej mężem? Nie wiem. Nic nie mówią i nie pokazują go. Ja sądzę, że aktor (Jerzy Bończak) grający tę postać ma jakieś kłopoty, bo z radiowych Matysiaków też odszedł.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Bończak poważnie chorował. Jakiś czas temu miał chyba kolejny zawał. Z teatru też odszedł, ale już chyba powoli wraca, bo coś mi się obiło o uszy, że reżyseruje jakiś nowy spektakl. Fajnie, bo byłam kiedyś na dwóch jego spektaklach, zresztą chyba w obu grała też m.in. Kotulanka i uśmialam się do łez! :) Natomiast Zofia Merle bardzo podupadła na zdrowiu. Widać, że ma problem z mową i chodzeniem... :( Przynajmniej teraz Krysia częściej gotuje! :) Co to Ona ostatnio robiła? Konfitury pomarańczowe?! :P Z tą Łucją to dziwna sprawa. Mam tylko nadzieję, że nie zrobią z niej wariatki, jak z Edyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach, ten klannnn nierealny
Zdziwiło mnie, że Krysia dopiero teraz wyznała Pawłowi, że pożyczyła komuś tam, pierwszej lepszej "znajomej twarzy", bo nie znajomej nawet 5 tys., to ile ona ma tych zaskórniaków? Przecież wykładowca na uczelni też nie zarabia kokosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odludkowa
pani stenia pytala Norberta jaką kawe ma mu zrobić czy zle uslyszalam a on szybko powiedzial jaką chce?????? nie wiem czy tak bylo czy sobie wymyslilam, tuż przed tym jak zaczął okap naprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odludkowa nie wiem. Nie słyszałam dokładnie tej rozmowy, bo mój mąż zaczął z drugiego pokoju do mnie coś mówić. Wiem tylko, że Ola chciała pomidorówkę bez śmietany, a Norbert zabielaną. Zauważyłam też, że Olka wysokie szklanki i sok szykowała, więc chyba kawy nie będą pili. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odludkowa
pomidorowka mi umknela bo akurat weszlam do pokoju a smietane pewnie skojarzylam ze smietanką do kawy i myslalam ze takiemu byczkowi chora Stenia kawkę poda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
powazne niedopatrzenie z przemilczeniem u Krysi braku 5 tysiakow,wiem moze miec oddzielne konto ale komu tak lekko 5 tys.stracic ....durny watek! smieszyla mnie rozmowa Moniki i jej wspolniczki,obie po 50tce a rozmawiaja o przedwczesnym klimakterium wspolniczki ;o,tym wspanialym specjalista od hormonow okaze sie pewnie stekajacy Koziello :o i zapewne zaczna reklamowac jakies cudowne leki na klimakterium :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
O tym samym pomyślałam słuchając ich rozmowy!! W jej wieku to już chyba nawet dość późne, a nie przedwczesne stadium! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
to matka serialowej Majki jest zona aktora Cyrwusa? :D nie wiedzialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak masakra
Matka Majki z serialu Majka to aktora Ewa Kaim, a żona Cyrwusa grała w Klanie siostrę Bogny :) chyba, że o inną Majkę chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
rany co ja wygaduje :P,jakas dzis spiaca jestem :P ,ta aktorka jest matka nie Majki tylko zony Michala z "Majki"nie pamietam jak ma na imie gra ja Marieta Zukowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×