Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

nie tylko Rysie w bloku, jeszcze Michał :) ale Czesia to tak mi nie pasuje do tej swojej wilii :D Jacek z Beatą to akurat nic dziwnego, on w jakimś banku, ona ma własną firmę, to chyba ich stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata z jackiem wymieniali
matkę jacka razem z rodzicami beaty;) Beata liczyla ich jako trojke;) no pewnie.. maja sie gniezdzic w malym mieszkanku bo ty zazdroscisz ze ich na to stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to już od dawna nie jest
serial o biednych ludziach! Ryśki może i mieszkają w bloku ale za to mają 2 mieszkania! Poza tym, nie uważam Bożeny za dziecko z biednej rodziny :P gdyby każdy biedny Polak miał tak jak Ryśki to Polska byłaby prawdziwą idyllą :P Nie wiem nawet skąd się wzięło to stwierdzenie, że Ryśki są biedni- fakt są najbiedniejsi ze wszystkich Lubiczów ale na pewno nie są biedni! Poza tym Paweł z Krystyną mają tak badziewiasty wystrój domu, że gdybym nie wiedziała kim są to bym powiedziała, że są biedniejsi od Ryśków :P Agnieszka mieszka jeszcze w bloku... ale zapewne jak się zwiąże z Markiem to poszukają czegoś większego :P No i Michał z Zytą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechowe
to Czesia już też w willi mieszka ? :O no co to się porobiło :P: ...Ryśkowie jako jedyni w serialu reprezentują klasę średnią i na tle pozostałych bogatych bohaterów uchodzą za biednych. Ktoś napisał, że nie podoba mu się wystrój w domu Lubiczów, mi z kolei nie podoba się ta cała willa na Sadybie,ale to kwestia gustu i tyle, można mieć dom bogato urządzony, a mimo tego nieestetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj chyba ogladalam kawalek Klanu i byl taki fragment co Pawel mowi ze trzeba by remont zrobic.i by to Ryskowi zlecil czy jakos tak.tez pomyslalam,ze mogliby cos zmienic w ich domu bo juz patrzec na to wnetrze nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to już od dawna nie jest
po tej wiadomości nie zasnę dziś w nocy :P taki zaszczyt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja cos przegapiłam?
We wczorajszym odcinku Bogna była w jakimś dużym domu z ogrodem za oknem. Skąd ten dom? Przecież ona jakieś mieszkanie miała tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej mąż był w mafii i to
wystarczyło aby dostać od państwa dom gratis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
jak sie Klanu nie oglada to sie nie wie skad maja taki dom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijaaa
a Leszek to w lodowce same warzywa ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhha
Najlepszy był dzis pan pułkownik do gorączkującej Zytki"chory musi słuchac a nie dyskutowac"-jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się widzi, ze Agnieszce nie pasuje, że Marek się w niej zakochał, ona by chyba wolała luźniejszy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanek
A dlaczego Ela i pan płukownik nie sa na ty tylko na pan pani :-O jakieś to dziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie to dziwi! że nadal tak oficjalnie do siebie się zwracają :o państwo pułkownikostwo, hehe, jak to Ela powiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
No właśnie - nasi rodzice jeszcze przed naszym ślubem zaczęli mówić sobie po imieniu i to było naturalne. Ale w klanie pokazują elyty, więc wszystko jest na pan/pani... Nie oglądałam wczoraj, ale z Waszych wpisów wnoszę, że nic ciekawego się nie wydarzyło (poza wyjazdem jednej z forumowiczek na narty - czego jej strasznie zazdroszczę! Może spotka Olę i Norberta, bo nie pamiętam dokąd oni pojechali? Hihi :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jurek był bardzo fajny z panikowaniem, że książka to bubel ;). Zytka oczywiście ledwo ma grypę, a już teściowa i tatuś lecą z lekami, zupkami, jakby miała 10 lat ;), a ona marudzi jak zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnn
ja Jurka zawsze bardzo lubiłam, może nie był święty, ale zawsze sympatyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta mnie wkurza
pan pulkownik rodzine ustaweial jak w koszarach kazdy sie go bal boć to szarża wysoka a tu nagle zyta kaprysi jak mala dziewczynka a tatus ją rozpieszcza bo dzidzia chora. nie moge zapomniec takiego odcinka kiedy to panna pułkownikówna odwiedziła michala ktory lezal w łóżku i udawał przezębionego w istocie zaś myślał że ma HIVA a tu panna Zyta zrobiła szybki striptease i dosiadła go okrakiem niby dzielna amazonka czy moze ułanka. Jakoś mi to wszystko razem nie pasuje: pulkownik = cala(rodzina) baczność, subtelna trzymana twardą ręką zytka jako rozkapryszone żonidło i jej jazda okrakiem na lędźwiach Michała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Co tam dziewczynki wczoraj ciekawego było?? Bo ja nie bardzo mam tu dostęp do tv! :/ Pozdrawiam z ośnieżonych, pięknych gór! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam surmaczową
chciałabym mieć taką koleżankę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Słyszałam, ale nie przepadam za nią... Jaki ten mały Bogny jest słodziutki! O dziwo, Krysia wzięła go dzisiaj na ręce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Oj, przepraszam, myślałam, że chodzi Ci o Herbuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie Zyta denerwuje. Gorączka 37,4 i wielkie halo. Ja czasem z taką gorączką do szkoły chodziłam. A ona obłożnie chora, mamusia przyszła sie opiekować i jeszcze miała fochy że bliźniaki przyszły bo ona CHORA. Mam nadzieje ze Michał ją kopnie w dupe bo z dwojga złego to już Kinga lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×