Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

ja dzis takze sie wzruszyłam podczas serialu. Ela w nowej czołówce wyglada pieknie. Surmaczowa zaraz chce pisać sagę rodzinna bylyby tylko i wokół niej był szum. Wiele się przez te lata w klanie wydarzyło. Pamięam jak Beatka wesoła biegała na schadzki z Jakimowiczxem, jak Czesia została sama , bo męzuś imprezował na wyjadach. Przykry był moment jak Bogna została porzucona przez Misia, były tez inne poruszajace chwile jak Lubiczówny były dziewczynami i ten koniaczek rodziców. moi znajomi sie śmieją, że jak jest klan to napewno jestem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie było dane obejrzeć dzisiejszego odc. a z tego co widze powtórki nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja też niestety nie mogłam obejrzeć dzisiejszego odcinka i bardzo nad tym ubolewam, bo powtórki chyba nie będzie!! :( Obejrzałabym na str. TVP, ale niestety nie wrzucili jeszcze tego odc. Kurcze, to już 14 lat, kawał czasu!! Kiedy Klan się zaczynał, ja miałam 11 lat, więc mogę powiedzieć, że dorastałam z tym serialem. Pamiętam jak biegłam ze szkoły, żeby zdążyć na Klan! :) Z racji wieku, zawsze najbliższa była mi Olka, zresztą w ogóle rodzina Krysi i Pawła była i jest moją ulubioną. Chyba dlatego, że w pewnym sensie przypomina mi moją. Lubię też Elę (samą aktorkę podziwiam za klasę!), Jurka też, chociaż kiedyś działał mi na nerwy! Wiele przygód miałam z klanem, oj wiele! :) Tutaj jest fragment dzisiejszej Kawy czy herbaty i wywiad z Barbarą Bursztynowicz, Andrzejem Grabarczykiem (widać, że aktorzy świetnie się dogadują) i Tomaszem Stockingerem: http://www.tvp.pl/seriale/obyczajowe/klan/dodatki/aktorzy-klanu-w-kawie-czy-herbacie/3743228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia__agunia chyba mnie pytalas kogo tam lubie.ja teraz nie ogladam bo ogladalam kiedys na 1 a teraz jak jeszcze lecial na tv Polonia to tam.a ze teraz go nie ma na tv Polonia to nie ogladam wcale.nie mialam ulubionej postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Ja mam marzenie-aby powtórzono wszystkie odcinki od 1.Klan nigdy nie był powtarzany!Jak miło po latach obejrzeć powtórki Na dobre i na ze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może z tym mieszkaniem to jest tak, że Ola i Norbert będą płacili Ryskom 1000 PLN a Paweł z Krystyną po cichu dokładali resztę? dziewczynka, która grała Jasia miała na imię Diana, nazwiska nie pamiętam ja miałam 17 lat, kiedy zaczął się Klan :) z tą książką "Klan" tak sobie myślę - dziwny pomysł, no bo to co pisała Maria - pewnie o jakiś dawnych losach rodziny, przed wojną itp. to mogłoby być nawet interesujące, ale kto by chciał czytać najnowszy tom - o bieżących losach jakiejś warszawskiej rodziny, tak np. jakby moja sąsiadka napisała o ostatnich 10 latach w swojej rodzinie???? i co tam np. jest napisane - że Olka z Agą przez ostatnie 10 lat to nic tylko się puszczały??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HubabubaB
Ja co prawda watek tylko czytam, ale teraz jest okazja by sie wpisac. Ja mialam 7 lat jak Klan sie zaczal:) pamietam te wszystkie zimowe wieczory jak byli ciemno a my cala rodzinka ogladalismy klan, hehe dla mnie jako dziecka, to byl rytual, taki magiczny...teraz ogladam sporadycznie, bo juz nie mam tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 11 lat jak Klan się zaczął. U mnie w klasie chyba wszyscy to oglądali :D Pamiętam, że na początku cała rodziną oglądaliśmy (mama, tata, brat), ale pozniej zostałam sama na placu boju, bo im się serial z czasem po prostu znudził. Teraz się ze mnie ze mnie nabijają, że jeszcze mam siłe na ten serial :D Moja ulubiona postacią też z racji wieku była Olka. Tylko wtedy była ode mnie rok starsza, a ostatnio okazało się że jakimś cudem się zrobiła rok młodsza :D Teraz nie darzę jej sympatią bo jest leniem, obibokiem i pasożytem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mnie też to wkurza!! Jeżeli dzisiaj nie ma powtórki wczorajszego odc.to powinna być jutro, a jutro w programie jest powtórka dzisiejszego odc! Akurat ten najważniejszy odc. mi umknął! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mogłam obejrzeć całego odcinka, bo musiałam wyjść, ale początek musiałam zobaczyć : odcinek 2000, bezcenne :D widziałam tylko Elę i Krysię w programie i narzekania Moniki na tort. jak zakończyła się historia z tortem, podali go? widzę dziewczyny, ze Was na wspomnienia wzięło! ja oglądałam Klan od początku z mniejszymi i większymi przerwami, teraz prawie codziennie. fajnie obejrzeć Klan i potem wejść na forum, poczytać. czuję jakbyśmy czasem razem oglądały, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszne jest to, ze za salonem Lubiczów jest przedpokój Rysiów, a dalej gabinet Pawła :) to logiczne, że tak jest, kręcą to w studiu, ale mimo to zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze coś zauważyłam! Bogna poszła do psychologa, ale nie do Rafalskiego! czyli w Warszawie jest jednak ich więcej, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Ten cały psycholog Bogny wygląda jak handlarz kapustą z lat osiemdziesiątych i ma dykcje osiedlowego menela. Mnie też wkurza ten szczuroskoczek Małysz. Ludzie podniecają się tym jak by to było interesujące. Paru anorektyków zebrało się z nartami i robią poważne miny do niepoważnego sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko bardzo Ci dziękuję za zaproszenie. 🌼 Ale skorzystać nie mogę. Dla Twojego dobra. Wyglądałabyś jak z własną prababcią. Jak zaczynali nasz serial emitować, to mocno dorosłą panią byłam. :D A teraz już prawdziwa, chrupiąca staruszka ze mnie. :P Niestety. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villemko kto wie... może i tak. :D A dzisiaj w telewizji jedna mądra pani powiedziała, że powinno się wychodzić za mąż za archeologa. On z upływem lat będzie żonkę kochał coraz bardziej! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
No i nie obejrzałam 2000. odcinka :( Teraz oglądam przeprowadzkę Oli i zgłupiałam - skąd ona ma zastawę? Zabrała rodzicom? :D Normalnie jak się ludzie wyprowadzają, to chyba kupują nowe rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Dorota, watykańska funkcjonariuszka jakaś brzydka się zrobiła. Jej uśmiesz przypomina mi Jockera z Batmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobiee
Ja oglądam Klan tylko od czasu do czasu, więc nie wiem jak jest na codzień, ale strasznie drażni mnie fosząca cały czas żona Michała. co za babsko wstrętne, ciągle wszystko jej nie pasuje, ten Michał to musi mieć święte nerwy, że znosi te jej fochy i jeszcze cały czas obchodzi się z nią jak z jajkiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Koleżanko Malino, chyba trochę przesadzasz?! :) To, że jesteś starsza, nie znaczy, że nie możemy iść razem do teatru!! :) Oglądałam dzisiaj klan jednym okiem, bo koleżanka u mnie była. Czy ja dobrze usłyszałam, że Pawełek ma zostać starym kawalerem!? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Kurcze, co to ma być, na str. TVP wrzucili odc. klanu 1999, 2001 i 2002, a 2000 nie ma! Jaja sobie robią, czy co?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanklanola
czesc wszystkim, mam problem. Zakladamy sie o to w domu. Co w odcinku sylwestrowym mówi Błażej do Bożenki? Kupił coś swojej cioci, bo przeczytała, że to zdrowe, a ja nie wiem co... Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klan był powtarzany od 1 odcinka w czasie wakacji kilka lat temu, wtedy obejrzałam, bo nie oglądałam serialu od zarania dziejów hihi. Pamiętam jak w pracy moja szefowa i księgowa namiętnie golądały film i czasami komentowały zachowanie Olki czy Agi. Mi przy Klanie minęła młodość wczesna tak to ujmę bo obecnie mam prawie 4 dychy na karku. Kideyś moją ulubioną parą była Krysia i dr Lubicz, ale po latach Ela i Jurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Fajnie, że klan ma wiernych fanów w różnym wieku! :) Najlepsze jest to, że wiele osób nie przyznaje się do oglądania, ale najlepiej widać to np. na forach internetowych. Na str. gazeta.pl, na forum seriale, chyba większość tematów dotyczy klanu. Nic dziwnego, że nadal go emitują! :) Moim skromnym zdaniem, klan zasługuje na telekamerę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suni aguni
halo! Panienka sie na topiku z serialami chowa, a tematy uleglosci i dominacji zaniedbuje ;) ktos o wacpanne pytal "u mnie" kilka dni temu :) pozdrawiam koci pazurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wspominkowo - "Klan" zaczęłam oglądać w drugim roku emisji, po wakacjach chodziłam wtedy do liceum i jedna z moich koleżanek zachęciła mnie do "Klanu", wcześniej od czasu do czasu ją wypytywałam, co się tam ostatnio wydarzyło, aż ona któregoś dnia mówi: "Ciągle tylko Olka i Olka - a co u Władzia to już Cię nie interesuje!!??" :D wczoraj nie oglądałam, wybrałam "Księcia i aktoreczkę" na TVN7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×