Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaa
ale Rysiek się szamotał, zamiast strasznie wyszło komicznie :D. dziś będzie wujek Bolek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
Chociaż przestali robić wielką aferę z usmażenia kotleta i sprzątania, jak to jeszcze niedawno Krysia i Paweł biadolili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
Wreszcie że tam powiem zaczynają pokazywać ludzką twarz Olki :D Ale Aga musiała przyjechać ją skontrolować, czy dzieciaki jej nie wykończyły :D. Wreszcie pokazują Olke, jak pomaga rodzinie, podłogę mopem myje ;). Jak przez dłuższy czas pokazywali ją tylko snującą się po domu z notatkami i Pani Stenia jej wszystko pod nos podsuwała, robiła herbatki, to normalnie aż głupio było na to patrzeć....i jak wychodziła z tą swoją malutką torebeczkę na zajęcia, przecież tak się nawet notatnik nie mieścił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czemu Jasiek sie nie zgodzil na wystep w reklamowce o biorcach narzadow? Ludzie mi gadali przez caly odcinek i malo co obczailam. I czemu sie Beata z Jackiem tak namietnie calowali na koncu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Przyjechal wujek Bolek??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltick
przyjechał . to pewnie jakiś naciagacz co przeczytał ksiażkę i teraz będize chciał ich ponaciągać - jako rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Dziś Jasiu z wąsem ala Adam Małysz pokazał drugą twarz,powiedział "cholerny doktor Słowik",bożesz ty mój jakby to było przy Beatce to by sie biedakowi oberwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja dobrze rozumiem
ktos wczesniej napisal ze bedzie pierwszy raz kamili i blazeja! to prawda? czyzby klan stal sie az tak bezpruderyjny?:P i to o 17.50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No i jak doktorostwo zareagowali na kuzyna Bolka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł ze sporą rezerwą. Krysia nawet z entuzjazmem. Ale raczenia się derenióweczką nie było. :( Ani gdakania. :( Zawiodłam się! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
ej no, ze streszczeń wynikało, że Krysia przyłapie ich na raczeniu się tą nalewką, czy co to tam było?! :) To ja już nic z tego nie kumam... On u nich został??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia w Łodzi. Pawełek u sąsiadów - dziwne, mają z kimś na Truskawieckiej dobre kontakty?:P Paweł pod kocem na sofie. I nagle drrrr.....! Nieznany kuzyn Bolek spod Turku przyjechał! Daleki kuzyn. Jego mama i ciocia Jadzia z Gdańska to rodzina. Bolka mamtula jest właśnie Lubiczówna z domu. I on, tak bez zapowiedzi, na trzy dni do nich zjechał. A jaki rodzinny, jaki otwarty, jaki bezpośredni, jaki wesołkowaty! Oj, żeby to prawdą nie było, że to oszust! :P Z Klanem w ręku przybył. No to i może rodzinne sprawy tylko z tej książki zna? Kto wie? Ale gąsiorek derenióweczki przedni przytachał! Oj, przedni! Koleżanko, dzióbeczka byśmy z chęcią umoczyły!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dziękuję koleżanko! 🌼 Oj umoczyłoby się, umoczyło! :P Pawełek u sąsiadów?! Pierwsze słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto gra tego
Bolka bo nie widzialam? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybill
Krzysztof Janczar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co oni z przeszczepami?!przeciez Jasiek mial robiony przeszczep nerki!wiem bo zbieglo sie t0 w czasie z choroba niewydolnosci nerek u mojego ojca.pamietam jak tamte odcinki Klanu przezywalam...roznica tylko miedzy Jaska dializami a dializami mego ojca polegala na tym ze Jasiek mial dialize otrzewnowa,a moj ojciec zwykla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
no przeciez wiemy ze Jasiek mial przeszczep :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche dziwne z tym
przeszczepem...jasiek mial przeszczep jak mial moze ze 2 lata, ciekawe jak takiemu maluchowi przeszczepili nerke od doroslego faceta...bujda nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie zauwazyl, ze imie pracownicy wujcia bolcia to edyta? myslicie, ze to szalona doktor edytka?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe że będzie to ta
nawiedzona Edytka;d W Klanie świat jest mały,każdy zna się z każdym i nic nie dzieje się przypadkowo:P A ten pierwszy raz Kamili i Błażeja to będzie w specjalnym odcinku Klanu nadanym po 23-ciej :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina_malina.Bujda?No nie wiem.Są przecież przeszczepy rodzinne.To jakiś sposób na to jednak jest.niech im tam bedzie,ze bujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
nie no takie przeszczepy są możliwe, no bez przesady, ale takiej głupoty, to by nawet w serialu nie pokazali, jakby nie były możliwe...ja tylko nie wiem dlaczego Beata tak się dziwiła, że najpierw Jasiek powiedział Słowikowi nie z tą kampanią reklamową ;), Beata zapomina, że Jasiek to jeszcze nie dorosły, nie rozumuje tak jak ona ;). Drętwo siedziała przy tym kominku elegancko ubrana :D, a Jacuś tak, jak i bloku, tak i w domu siedzi przy jakimś kalendarzu, ewentualnie laptopie, jakby ciągle i w domu pracował, nawet w piątek wieczorem, masakra :D. a Małgochy dalej nie ma ;). A Olka z Norbertem jakoś normalniej w tym mieszkaniu wyglądają, mimo że to naciągane, ale jakoś już lepiej niż w domu Lubiczów w ciasnym pokoju! Podejrzewam, że do wakacji jeszcze Nas pomęczę, a po wakacjach Norbert zniknie, bo jego mamuśka będzie mieszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczyk na dzyndzelku
Norbert, jak już ktoś wspomniał będzie pompował mamuśkę. Ten serial jest chory i taki nierealny. Scenarzyści mogliby wprowadzić jakieś elementy z życia wzięte jak na przykład Jerzy mógłby znaleźć na Sadybie za domem niemowlęta w beczce. Śledztwo wykazałoby Dototę wielokrotnie w ciąży której odbiło od mamrotania zaklęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
W przypadku Beaty i Jacka to jego siedzenie w salonie jest o tyle dziwne, że w takim wielkim domu na pewno ma gabinet i nie musi się gimnastykować nad laptopem przy małym stoliczku kawowym, bo chyba przy czymś takim siedział. Pracownica kuzyna Bolka o której mówił była sekserką, a dr Edyta była ludzkim lekarzem, to co - przekwalifikowałaby się? A swoją drogą to dziwne, wchodzi obcy facet do domu, mówi, że niby z rodziny, ale po mojemu to Paweł pierwsze słyszał o takim kuzynie... I nie zażądał żadnego dowodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, jakieś to wszystko odrealnione. Ale dr Edycie to chyba Prawo Wykonywania Zawodu odebrali. Jakąś zielarką przez pewien czas była. Pamiętacie? To może teraz (większa kaska?) sekserką została. Bolek - oszust. Całkiem to możliwe. I Janczar świetnie gra. Taki rubaszny, wesołek! :D Ale nawywijać doktorostwu ostro może! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
No i niech namiesza. Wkońcu ktoś Krysi przeczyści kominek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×