Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klano-fanka
No właśnie, Edyta została zielarką, później pojawiła się na kursie tańca i zniknęła! To może teraz okaże się być sekretarką kuzyna Bolka! :) A może Bolek zacznie uganiać się za Krysią?! :P To byłoby nawet ciekawe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko, nie sekretarką a sekserką. ;);) To jednak wielka różnica! :D:D Pewnie tego odcinka Koleżanka nie oglądała? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Przepraszam najmocniej, źle przeczytałam! :) No niestety nie oglądałam tego odc.ale liczę jutro na powtórkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Słowik dawno
nie żyje. Przecież był męże Bogny. Bogna jest wdową po Słowiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej
Cos ci sie chyba pomylilo bo Bogna byla zona dr Ruczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
Jezu laski, ale Wy macie pamięć :D Pamiętacie nazwisko i zawód męża Bogny, a ja nawet nie pamiętam, że ona jest wdową :D Szacun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no musze to powiedziec
ależ ten Jasiu jest paskudny. nie lubie oceniać czyjegoś wyglądu, ale on jest po prostu śmieszny :D nie wiem czy ta fryzura i wąsik to jego wybór czy też za sprawą gry w serialu, ale mógłby coś z tym zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie, Jasiek jest paskudny. Wydaje mi sie, że ma za dużą głowę,a jego bujna fryzura dodatkowo to podkreśla. Do tego ten wąs na jeszcze dziecięcej twarzy. Jakoś karykaturalnie to wygląda. Mogliby go ogolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
I ja się zgodzę... Taki śmieszny podlotek z niego! :) Całe szczęście, że ostatnio nie pokazują Małgośki, bo jej nie trawię! Wiem, że to dziecko i nie powinnam tak mówić, ale Ona jest wyjątkowo sztuczna i denerwująca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wam powiem
że wydaje mi się, że w okresie dojrzewania czas, kiedy chłopakowi sypnie się pierwszy wąs jest tak samo traumatyczny jak pierwszy stanik, spekulacje przed wf-em, "która już nosi, a która jeszcze nie" itp.:P Kiedy o tym pomyślę, mam dreszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wam powiem
także to delikatna sprawa, może boją się ją poruszać z aktorem, a sugestie nie przynoszą skutków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik56367
Ten kuzyn Bolek to ten sam facet, który napastował Darka, żeby Monice dał spróbować jego produkty (dziczyznę czy coś tam) pamiętacie? I później on spotkał się z Moniką i Gabrielą w restauracji Moniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
Bolek jest fajny :D Może mi się zdaje, ale chyba Klan zrobił się weselszy? No oprócz ryśkowych historii ostatnio....Paweł z Krysią jakoś wyluzowali, Ela z Jurkiem też ciągle się przekomarzają ;), Beatka tez jakaś bardziej happy ;), Aga podobnie...Też tak uważacie, że serial zrobił się weselszy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Coś w tym jest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
I Ogr chętnie swoją mamę wydupczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ale Olce pasuje ten mały brzdąc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam takiego jednego spod
przestancie pieprzyc, na pewno w klanie nie bedzie watku kazirodczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wujek Bolek wybolcuje
Krychę i Monię, nie może inaczej być, bo to niezły ogier musi być, zwłaszcza jak się napije tych naleweczek, zresztą mięso drobiowe i dziczyzna to niezłe afrodyzjaki są! Szkoda, że Krycha nie miała wtedy romansu z tym studenciną, dobrze, że choć Moni skorzystała, bo z Felego to już w łóżku żadnego pożytku niet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
A tą sekserką Bolka na pewno okaże się teraz-już-nie-lekarka dr Edytka! Myślę, że jeszcze nieźle namiesza. Ciekawa czy Aga zaciąży z tym prawnikiem, no i jak jego rodzice zareagują na pomysł związania się z taką ruchawicą dzieciatą jak Lubiczówna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
co było w ostatnim odcinku? Nie oglądałam bo mój misio wrócił wcześniej z roboty i zebrało mu się na mizianie. Kiedy Kamila znowyu sięgnie po dopalacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze, w czarnym znacznie lepiej.:) My wiemy, że to były ordynarne podszywy. Właśnie w Twoim imieniu do podszywacza pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki malina ;). To co dziś omówimy? :D. Myślisz że kuzyn Bolek pojawi się na dłużej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś znów Zytka zaprezentuje swoją fochowatość...już przesadzają, bo jest tak okropna ostatnio ;). Tym razem będzie chciała żeby Jurek dał lepszą pracę Michałowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę Lipa. Swoich trzeba popierać. :) Zyta powoduje u mnie odruch wymiotny, tak jak i Małgosia. Bolek śmiszny jest i może nieźle zamieszać! :D:D Wyprawa do Indii wspaniała sprawa. Oby tylko biuro podróży nie splajtowało, bo jakieś takie przeczucia mam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Zyta gra taką stereotypową jędze w którą przeobraziła się po ślubie ;). Oj też mam nadzieje, że to tego wyjazdu do Indii dojdzie. W ogóle Ela, jak dla mnie teraz rewelacja :), nawet wolę ją niż Krysię. A te uwagi, co Jaśka wąsa ;), to fakt zgadzam się...poza tym mam takie wrażenie, że on jakoś tak szybko wyrósł, no ale to może dlatego, że w sumie aż tak dużo go nie pokazują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×