Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

No ja z tych zmarzluchów! :) Tym bardziej, że jestem przyzwyczajona, że w bloku zawsze gorąco, więc jak muszę się przestawić na nieco chłodniejszą temperaturę, robi się problem! :) Natomiast, co do stroju, ja zawsze biegam w dresach i koszulce, nigdy w dzinsach, jak niektórzy! Strój po domu musi być wygodny i swobodny! :) O butach nie wspominając! W klanie mają tendencje do paradowania w bucikach po domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michałowi trafiają się wyjątkowo mało rozumne kobity ;). To co że jego ojciec ma firmę, jest współwłaścicielem, to oznacza że ma Michała automatycznie zrobić jakimś kierownikiem? bez sensu...on nie ma predyspozycji, wykształcenia, poza tym to specyficzna działalność...A najlepiej niech mu płaci 10 tys. zł, a Michałek będzie tylko pił kawki :D A co się okazało z tymi kurtkami, Jurek kupi je chłopakom? ;), bo musiałam wyjsć z domu w tym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parróva
A ja właśnie lubię miec w chacie 18-19 stopni i może nie chodzę w jakichs kufajach, bo jestem dosć "gorącą" osobą, ale sweter albo bluzę na tshirt i raczej długie spodnie. Nienawidzę takiego ciepła w domu, żebym MUSIAŁA latać w krótkim rękawie. Moi rodzice tak hajcują, zawsze mnie boli głowa, kiedy jestem w domu rodzinnym w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina - mnie tez wrecz bulwersuje lazenie po domu w buciorach, w ktorych przed chwila paradowalo sie po chodniku pelnym plwocin i psich sikow :O i widocznie nie jestem ani swiatowa, ani nowoczesna, bo zawsze jak do kogos ide to sciagam buty i tego samego wymagam od innych :P A Grazynka znowu golf + bluza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurvwa jak mnie
wkurvia ta zyta, ogranicza, poniża i wymaga Bóg wie czego od tego Michała. w doope bym ją kopnęła glupia cizia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ktos pamieta, jakie wyksztalcenie ma Michal? Cos mi sie jakas zawodowka kojarzy, ale czy to mozliwe...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurvwa jak mnie
szmata najpierw jęczy, że Michał ma więcej zarabiać a teraz fochy. co za smierdząca gówniara rozpieszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Renatka mówiła, że Michał ma maturę...A Aleksandra to faktycznie szaleje z tym białym szalem przy sprzątaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurvwa jak mnie
bożenka tez mnie wkurvia. tak naprwde to mnie tylko tanieczć kręczci. nie rozumieszś? :o dzizas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurvwa jak mnie
czienkuje :o kurva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurvwa jak mnie
haha Maciek idzie na impreze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,qqkqkqkqq
mnize tez ta Bozenka irytuje no ten jej ton jak mwi takie ę i ą wkurzajac ata jej wymowa i strasznie sztuczna a faktycznie to ze tanczy to musza pokazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anananna
a Olka to nei mogla o imprezie uprzedzic co za bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azyzzzkzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
kurna studenci a jakie prymitywy na tej imrezce szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurvwa jak mnie
kurd eRysio sie wkurzył. no ale tą Bożenke to bym naprostowała z tą wymową, ja pierdziele jak można tak perfidnie gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciekz klanu hahaha
ide na impreze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurvwa jak mnie
to jest Norbi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienkaaa
buahahah :D świetna ta impreza była :D :D :D Maciek najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie czerstwe teksty mieli ci studenci. jak dzieciarnia z gimnazjum. impreza oczywiscie pierwsza klasa. maciek najwiekszy hulaka w klanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wie kto dziś lepszy był Maciek, czy Pawełek... :D. Pawełek jest super wujkiem Zosi, zajął się nią, wziął torbę, bo jest facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wsłuchiwałam się w te teksty na imprze ;), ale dużo lepiej to wyglądało, żywiej ;) niż jak kiedyś pokazywali imprę u kuzyna Norberta, czy u Błażejka, to były dopiero stypy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam juz dokladnie ale cos takiego polecialo. laska sie pyta" nie pamietasz co bylo u jarka?" a koles jej na to odpowiada " u jarka to byla fujarka" normalnie szalenstwo na calego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×