Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

dziwna ta impreza...bo Olka z Norbertem z żadną paczką na studiach nie trzymają, a tu raptem im się ludzie ze studiów na głowę zwalili, których widzą tylko na cześć i pitu pitu przed zajęciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjhjj
najlepszy byl tekst:dzwonek dzwoni a jedna laska do kolegi : sam jestes dzwonek i wszyscy maja ubaw normalnie impreza na koloniach dla 10 latkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D, no nie da się ukryć...a jak się Bożenka wyginała w czarnej sukience, plecy odkryte i białe ramiączka od stanika, no paskudnie to wyglądało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh a widziałyście
zburwelsowane miny sióstr Lubicz jak ten koleś wpadł do mieszkania z tekstem"Wódeczka,(cos tam) i KRESKA" :D:P Aga i Olka prawie nie dostaly zawalu na slowo kreska,Aga szturchnęła Olkę z dezaprobatą:P O ile pamietam Ola miala kiedys jakis przykry epizod z amfą,poza tym smieszne te bylo oburzenie Agi i Olki,myslalam ze zakonczy impreze,wezwie policję:D W ogole ta impreza byla smieszna,niby studenci a wygladało na potupawę u gimgówien:oNo i ten Oburzony Rysiek:D:D:D Maciek byl i tak najlepszy "idę na imprezę";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh a widziałyście
sorki za literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh a widziałyście
bhjhjj---->masz racje,to bardziej przypominało imprezę kolonijną dla dzieci niż studencką imprezę:oNo i raczej nie powinno się robić imprez w tygodniu,gdy sąsiedzi idą do pracy/szkoły.Dorośli studenci powinni to wiedzieć!!!Ludzie z liceum już to wiedzą a co dopiero na studiach...chyba,że u Olki,w jej środowisku jest inaczej...Mogliby zaczekać do tego piątku lub soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czolo rihanny
nie mogli poczekac do weekendu, bo ten szalony kolega studenciak przeciez na nich wymusil impreze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhe Maćka ciągnie
di imprez:D dzieciak dorasta,jest już pełnoletni i chce się wyszumiec:PRyśki nie powinni trzymać go tak pod kloszem bo potem jak się dorwie do melanży,balang to dopiero pooooooooooooooooleci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej luzu dla Maćka
niech może zapiszą go do jakiejś świetlicy,klubu dla młodzieży bo on w ogóle nie spotyka się z rówieśnikami:(Ile może bawić się z Kasią? W Wawie są przecież rozmaite stowarzyszenia dla ludzi z zespołem Downa,niech też może spotyka się ze zdrowymi rówieśnikami,niech się bardziej integruje z ludźmi!A co z tą jego dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Martynę
przestraszył na urodzinach swoim atakiem z łańcuszkiem. Mógłby iść na imprezę, rapował co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Dziś Zyta podczas bara-bara z Michałem podniosła ręce do góry a tam wielka plama potu,niezbyt apetycznie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaplyn
Rychu supermen dziś przegiął pałę,wrzeszczał na nich jak na gówniarzy,niech drze kopare na Maciusia,który o 1 w nocy zwiał z chaty na impre a nie wyżywa sie na biednych Lubiczównach,stary zgred,ja bym na miejscu Olki go wcale nie przepraszała wrecz przeciwnie poskarżyła ojcu i Rychu dostałby zjebke od Pawła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIA RYCHU WRZESZCZAŁ ALE ZA MACKIEM POLECIAŁ Z UŚMIECHEM NA USTACH TEŻ BY CHCIAŁ SIĘ ZAŁAPAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiązuje, obowiązuje! :) Koleżanko Malino, czy coś ciekawego [poza imprezą u Olki] mnie ominęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szmateksie
na tej imprze, stare niemieeckie dicho z lat 80, to tego teraz studenci sluchaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co pamiętam...
Michał ma maturę którą robił w licem dla dorosłych. Tam poznał Kingę. Michała jeszcze wtedy grał Wieczorkowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studenty tospecjalnie Maciusia
zwabiły, bo to wicie-rozumicie przyszłe pedagogi und resocjalizatory no to lubieją rechabilitować dzieciączki z daunem, a nawet robić na nich rószne experymenta :P :P :D :D :classic_cool: a w tych pryffatnych szkułkach czynawet na poaństwówkach, ale na takich mega gównianych kierunkach jak Olkowy to studenty wyglondają i zachowują się jak gimgówna, a profesorstwo wyglondo i godo jak uczytielki z wiejskiej podstawówki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szmateksie
Kinga była wtedy ćpunką i waliła kompot w żyłę, ale Michał i tak ją wydymał, a potem miał stracha, że złapała HIVa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
te bulwers u Lubiczówien jak usłyszały o dragach po maksie nierealistyczny, przeciez Lubiczówny jak córki lekarza powinny od ma lego podbierać ojcu kokainę, morfinę, metadon, barbiturany i inne specjały, a nadmiar tych specyfików odsprzedawać koleżankom :classic_cool: Paweł z Krysią też powinni zamiast koniaczku próbować jakiś psychotropków z apteczki szpitalnej od czasu do czasu, no i Pawełka usypiać nimi żeby nie męczył pani Steni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
Pytanie do fanek!!!\ Na tych zdjęciach z imprezy, do których jedna z przemiłych Koleżanek wstawiła link :) jest Norbert z jakąś laską (przedostatnie zdjęcie). Wiecie kto to jest? Jest kropka w kropkę podobna do mojej znajomej i niezłe byłyby jaja, gdyby to była ona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czolo rihanny
jesli to Twoja kolezanka to przekaz jej wyrazy wspolczucia od nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szmateksie
to kurde nie umiesz czytac? przeciez podpisane te foty :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia, obejrzyj koniecznie, serio! :D. Rewelacja teksty...szczególnie Pawełek i Maciek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czolo rihanny
maciek i studenciaki w tym odcinku sa najlepsi. czekam na demotywator o tym odcinku klanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozmiem osob które
Nie rozmiem osob które nie lubią serialu a mimo to go oglądają, i jeszcze wchodza na forum żeby to opisac Mi by było szkoda czsu, lepiej poczytac książkę, isc do kina albo spotkac się ze znajomymi, zamiast marnować go na nielubiany film. No chyba, ze nie ma się nic ciekawszego do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba jestem ślepa, bo nie zauważyłam podpisów :D Za to obejrzałam wczorajszy odcinek i bardziej niż impreza studencka powaliła mnie zawartość półek w pokoju dziennym Michała i Zytki - więcej na nich mają pucharów niż książek, a i tak większość z nich (półek) jest pusta. To już by je zdemontowali, bo trochę żałośnie to wygląda. A Olka z Norbim też udani - zero asertywności, jak można dać się tak głupio wrobić w imprezę, na którą się nie ma ochoty, w dodatku w środku tygodnia. W środę to można na mieście się bawić, a nie w mieszkaniu w bloku, jako była studentka z Warszawy nie rozumiem takiego zachowania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×