Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Jacek bendzie
miał wolną chatę i przez miesiąc będzie posuwał Agatke jak dzieciaki wyjadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo inaczej musieliby
przesunąć porę emisji SexKlanu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna oznajmiła dziś Leszkowi, że chce się z nim rozstać, ale nie wiadomo jeszcze czy miała na myśli rozwód, czy chwilowe oczyszczenie atmosfery. Pewnie tym wątkiem chcą chociaż trochę zbudować napięcie na przerwę wakacyjną, jak to czynią co roku o tej samej porze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna dla dobra dzieci postanowiła rozstać się z Leszkiem, jest zmęczona tą ciężką atmosferą, muszą odpocząć od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałaś jesszcze o tym
Francuzie Pierre czy jakoś tak, o profesorku z uczelni Olki i pewnie paru jeszcze innych. A ten ze szkoły rodzenia nie robił podchodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecin-ka
byl jeszcze jakis facet co okazalo sie ze jest jakis psychiczny ,chyba chcial jej cos zrobic,nie pamietam dokladnie ale to bylo jakies 2 lata temu i jak przez mgle cos takiego pameitam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle pamiętam
- z czasów liceum, była z nim na studniówce, ekolog z egzotyczną urodą. - potem chyba wzięła ślub na studiach z jakimś takim co non stop w łazience siedział i lubicz na niego klął - typ co wyjechał do brukseli i tam odbiła jej go córka ani surmacz - wujkovicz - syn wujkovica - francuz pierre coś tam- -miron - koleś ze szkoły rodzenia, ten co jej przywalił - profesor smosarski - marek obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałaś jesszcze o tym
- kolega z liceum, który chciał się z nią relaksować przy hinduskiej muzyce - mąż Robert w wieku lat 19 - jakiś o wiele starszy Francuz - kolega w agencji reklamowej - czy nie było jakoś tak, że on potem przeniósł afekt na córkę pani Surmacz i nawet się z nią ożenił? - kolega na studiach Mikołaj (?), którym ona nie była zbyt zainteresowana - młody lekarz grany przez Sadowskiego, który zginął w wypadku przez nią spowodowanym - stary Vujkovic (już był gotowy narodowy strój ślubny - chorwacki??) - młody Vujkovic - gangster Miron - damski bokser, nie pamiętam imienia, który miał szkołę rodzenia - profesor Smosarski - Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle pamiętam
jeszcze ślinił się do niej policjant co mirona sprawę prowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redaktor sportowy
Redaktor od od radia/gazety o piłce nożnej kumpel Michała Cho.jnickiego. Tego redaktora grał Stefan Friedman. To jakoś było wtedy jak z serialu się wywijał Wieczorkowski albo nie długo potym jak już był ten nowy co gra tera Michała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszke Lubicz połowa
prawie cała męska częśćUnii Europejskiej przeleciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi41
Niezła zabawa z tym wymienianiem adoratorów starszej Lubiczówny, hahahaha.... Sami kochani widzicie, że to jest megapatologiczne, więc jednak chyba nie jestem zbyt pruderyjna. Aga jest tak "zużyta", że naprawdę wyrazy współczucia biednemu Markowi. Pewnie, na jego szczęście, nie ma pełnej wiedzy o swojej kobiecie, więc jak na razie humor mu dopisuje. Jak myślicie on jest znowu "tymczasowy" czy to wreszcie coś na dłużej? Ona chyba nie jest zdolna do trwałego związku, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej, nie podniecajcie się tak
Agą i jej liczbą partnerów, bo wam ciśnienie skoczy:D...Dajcie na luz, w końcu to tylko serial :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna i trzeźwiejący alkoholicy :o Jacek i jego rodzinna "sielanka" :o :o Agatka i jej rozkminki :o :o :o Jacek, jego dzieci i Agatka razem na lodach :o :o :o :o !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NUDAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny wypyskowany dialog. Tym razem w wykonaniu Agaty i Jana :D Agata - a Ty jesteś Jasiu ? Jan - Jan, dla przyjaciół Jasiek Agata - W takim razie mam nadzieję, że zostaniemy przyjaciółmi. Coż za wymiana zdań:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia, Agata nie była żoną Daniela, tylko jego dziewczyną, a było to parę ładnych lat temu, dzieciaki mogą tego nie pamiętać...ale faktycznie głupio pominęli ten wątek, tzn. nic Agata z Jackiem o tym nie mówiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek mógł jeszcze poczekać z tym przedstawianiem Agaty...coś Donatki już nie pokazują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chociaż dziś coś o wakacjach zaczęli mówić, bo zaraz przerwa wakacyjna, a tu jeszcze nikt nic nie mówi, ciekawe gdzie Zytka z Michałem pojadą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkania AA co za koszmarna nuda, po co oni to pokazują? Agnieszka i jej faceci- dla mnie może mieć nawet dwustu, przynajmniej cos się dzieje, nie to co u małżeństw, tam albo sielanka, albo zdrady :-o Jasiek i Rafalski- zdecydowanie bardziej naturalna scenka, niż rozmowy Jaśka z Jackiem. Niech Jacek, Agatka i Małgorzatka zamieszkają razem i na tym zakończmy sceny z tą trójką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zytka zafunduje Michałowi wakacje w szkole rodzenia- tak na wszelki wypadek, i na przyszłość :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mako, ja też nie mogę znieść tych scen z AA, ok raz czy dwa tak poglądowo chcieli pokazać, ale po co aż tyle tego...no tak to by było w stylu Zytki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borkowski jest lepszym aktorem niż aktor grający Jacka...a Jasiek już jaki dryblas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam klan , może i dialog nie brzmiał dosłownie tak, jak ja zacytowałam, ale co to za różnica? Sens ten sam ;) Jasiek, tylko dla przyjaciół :P O tak, kolejny wypyskowany dialog do stopki :) Mi nawet dziś było szkoda Jacentego, jak się tam biedny męczył w tej rozmowie z dziećmi ;) a wg Bednarek ( odtwórca roli Jacka ) wcale nie jest złym aktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafalskiemu sceny z dziećmi wychodzą jakoś naturalniej, jest w tym więcej luzu i żartu, to tak jak Ela i Krystyna, lubie obie ale Eli sceny z dzieciakami jakoś lepiej wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj to mi się rzuciło w słuch, że tak powiem ;)...że Zuzia mówi na Leszka wujek...ona ma dopiero z 5 lat, swojego biologicznego ojca nie pamięta, Leszek ją wychowuje, jest mężem jej matki, przecież dla takich małych dzieci, to nawet wskazane jest żeby mówiły na męża matki tata, skoro biologiczny nie żyje...dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt Ela fajnie gada z wnukami, ale gorzej z własnymi dziećmi ;), Krysia odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×