Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ty nasz klanowy tarocisto
Scenarzysta Figo Fagas powiedz nam jakie beda dalasze losy lubiczow ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama z niecierpliwością czekam na jego wizję :D zastanawiam się tylko z czego wróży ? Stawiam na fusy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie to na pewno nie sa
fusy, mysle ze to szklana kula ewentualnie skorki od jabłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nic reagować na Twoje posty, ale Ty sam się prosisz o to, żeby Cię tyrać. Naprawdę lubisz być mieszany z błotem ? O co Ci chodzi ? O papieża ? Powiem Ci tak ...Słowo "suka" nie ma dla mnie żadnego znaczenia z Twoich parszywych ust. Świadczy jedynie o Twoim jakże niskim poziomie inteligencji i słownictwa. Nie reperezntujesz sobą nic poza chamstwem, obłudą i cwaniactwem. Jeżeli myślisz, że komuś tym zaimponujesz, to jesteś w błędzie. Od dawien dawna nikt na Ciebie nie zwraca uwagi na tym forum. KAŻDY CIĘ OLEWA Z GÓRY DO DOŁU CIEPŁYM MOCZEM, STANOWISZ WDZIĘCZNY OBIEKT POŚMIEWISKA- DOSTRZEŻ TO W KOŃCU ! Więc z łaski swojej wsadź sobie w buty te swoje spostrzeżenia, a nóż widelec będziesz wyższy. Szkoda, tylko że wyższy wizualnie, bo mózg raczej pozostanie już wielkości gówna muchy, czyli prawie niewodoczna czarna plamka. W dodatku śmierdząca ! I jeszcze jedno - po co oglądasz Klan skoro wszystko w nim negujesz i wiesz,co będzie dalej ? Mnie jak książka nie interesuje, to nie odwracam kolejnej kartki. Dla mnie na tym forum nie istniejesz, więc to jest ostatni post, jaki wystosowałam do Ciebie. Obawiam się, że i tak niepotrzebnie, bo nie zrozumiesz nic z mojej wypowiedzi. Szkoda klawiatury i oczów na czytanie Twoich dyrdymałów. A tak na sam koniec - cwaniakujesz tutaj, bo wydaje Ci sie, że w sieci każdy jest anonimy i wszystko możesz. Uroiłeś sobie w głowie, że coś znaczysz, Ty i te Twoje chore posty. Muszę Cię rozczarować ni chu chu - nie znaczysz nic. Więc zachowaj resztki twarzy, zabieraj swoje zabawki i wracaj do tej swojej trollowatej jaskini. Twoją najwięszą porażką jest to, że istniejesz na tym forum, bo w realnym życiu pewnie jesteś zagubionym, biednym, niecywilizowanych, nie umiejącym się wysłowić, marnym, nic nie znaczącym ludkiem, żeby nie powiedzieć zwykłym, parszywym dupkiem ! A... mam nadzieje, że Ty golisz swoją pałkę :D ŻEGNAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz porozem porysował
Rysiowi sufit- hahaha :P:P:P dpbre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się Kamila w tym kolorze włosów. Za blada jest do niego. A Miłosz jaki cwaniak! :D Pawełek dzisiaj fajnie zagrał pożyczając komórkę od matki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Oczywiście, że Milosz. Dziękuje dziewczynki za odpowiedź. A co do Kamili to muszę przyznać, że mi bardzo się podoba, ma ładną buzię, zgrabne ciało i w rzeczywistości chciałbym mieć taką partnerkę która wie czego chcę i nie wstydzi się o tym mówić i walczyć o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Hej hej hej, lubię podszywy ale nie lubię obrażania naszych Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu chce wysłać Zytkę w świat, nie zgadzam się :):) a propos.. miałam o tym nie pisać, ale co tam.. miałam erotyczny sen z Zytką i Michałem w roli głównej!! Bożesz ty mój!! oczom nie dowierzałam i pomyślałam, ze chyba faktycznie jestem daleko z tyłu i chyba sporo przegapiłam w Klanie, skoro już takie rzeczy pozmieniali :D:D a potem Zytka ni z tego ni z owego zaczęła zamiatać chodnik przed moja pracą :O i koniec snu, doprawdy, głupoty takie się śnią człowiekowi :O:O nie mam czasu komentować, nawet nie mam kiedy wejść na forum i poczytać :(:( Klan oglądam od wielkiego dzwonu, ech życie Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów i fanki Klanu :) Aha, jeszcze muszę napisać, że mnie Kamila irytuje, co za bab z niej rośnie, normalna zołza nie znosząca sprzeciwu. I nie wiedziałam, że Mariusz ma dziecko! Coś takiego! Kto jest matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klankowa, mam podobnie tez nie bardzo mam czas oglądać, ale dziś obejrzałam :). Mariusz wziął ślub z Joasią, ale nie pamiętam jak się poznali, bo jakoś nie trawię tego wątku ;), wiem tylko że jak brali ślub, to ona była w ciąży, a teraz się okazuje, że dziecko raczej nie Mariusza ;) Ja też mam pytanie. Co będzie studiował Miłosz? :) Pawełek jest super, zaczyna swobodnie grać i nawet ładny chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopopoja
mam pytanie do widzów od wielu lat oglądających Klan. jako, że w tamtym okresie chodizłam do szkoły podstawowej i Klan mało mnie interesował, to teraz ciekawi mnie jak to był z Beatą i Rafalskim. on był jej wykładowcą czy skąd się znają? on ją zostawił czy ona jego? nie wiem czemu, ale kojarzy mi się, że Rafalski był czarnym charakterem. jak było naprawde? z góry dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 letni mezczyzna oglada Klan
Moze za dlugo jestem za granica (USA), ale czy w Polsce az tak sie zmienilo? Ludzie maja samochody nowe, mowia czysta polszczyzna, kazdy ma prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkljkl
jak słyszę to ''kotkowanie'' między olką a ogrem to mi się nóż w kieszeni otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z beata i rafalskim to chyba
było tak, ze beta wpadła rowerem pod jego auto. Od słowa do słowa i zaczęli romans. Beata była wtedy z Jackiem. Nie , nie była Rafalskiego studentką w końcu kończyła farmacje, więc psycholog miał by tam małe pole do popisu. Rafalski stał się czarnym charakterem z czasem - tak myślę. Potem romansował z Beaty koleżnaką, chyba z tym dzieckiem były przeboje. I krytycznym momentem było kiedy pchnął koleżankę beaty, a ta od uderzenia umarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopopoja
aa faktyczne było coś takiego z tą Jej koleżanką, nawet ją pamiętam, tylko nie mogę sobie przypomniec jak się nazywała...dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkooolllaaa
jak Beata zaszła w ciążę z rafalskim to on jej kazał usunąć, pamiętam że siostra Dorotka ją od tego odwiodła, Jacek jej wtedy wspaniałomyślnie wybaczył i się oświadczył. dopiero jak Beata urodziła, to rafalskiemu zachciało się być ojcem. zaraz sobie przypomnę jak się nazywała ta dziewczyna co umarła:) jakoś michalska? coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pamietam
ona sie nazywała Marta i miała wielką przerwę miedzy zębami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klankowa, powinnas zmienic swój zapis na "18.05 od poniedziałku do piątku" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosz będzie studiował sztuki audiowizualne czy jakos tak podobał mi sie wczoraj Pawełek i fochy Kamili o tusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźniacy mogliby trochę więcej napsocić w końcu to chłopcy a zrobili z nich takie ciapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wątek Oli i Norberta mnie wykańcza...Siedzą w chacie, kasa im z nieba leci i są happy. Wychodzi na to, że Kamilia i Błażej są bardziej dorośli - przynajmniej wiedzą, że ze wspólnym mieszkaniem to się wiążą jakieś koszty. Błażej byłby utrzymankiem Kamili, a Ogr to chyba jest utrzymankiem papy Lubicza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Ogr w każdym odcinku udowadnia, że mentalnie jest jeszcze dzieckiem. Dzieckiem z upośledzeniem umysłowym. Jest na utrzymaniu obcego faceta a jedyne większe pieniądze jakie dostał przesnacza na zbędny samochód. Ale nie ma problemu, Ola dostanie dobrze płatną pracę więc można bimbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline ;-)))
Milosz jest sliczny ;D o wiele ladniejszy od Norberta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się że Miłosz jest
lepszy od Ogra,który faktycznie zachowuje się jak upośledozne dziecko(nie obrażając ludzi upośledoznych)Ogr jets na utrzymaniu rodziców Oli:o Co do smaochodu to uważam,że w duzym mieście auto jest potrzebne,nie wszędzie dojedzie sie metrem czy tramwajem.Auto rzyda sie chociazby na wieksze zkaupy itp.Ale nie musial od razu kupowac smaochodu za 25 tys.Nawet mozna kupic jakiegos grata ale w dobrym stanie za o wiele mniejsza kwotę niz 25 tys.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosz powinien być z Olką
a Ogr niech idzie w odstawkę!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gafron
>Milosz powinien być z Olką a Ogr niech idzie w odstawkę! ta, ale między Miłoszem a Olką jest jednak jakieś (dalekie) pokrewieństwo. Toż to czyste kaziroctwo. Dlatego Miłosz musi będzie musiał posuwać adoptowaną Bożenke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×