Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość no wlaśnie Surmaczowa jest
tak pochłonięta Blażejkiem i jego życiem seksulanym z Kamilcią,że już zapomniała o własnej córce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Bożenka nie dała się
pocałować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystyna nosi Lilou - modniacha ale ona zawsze miała biżuterię jak się patrzy - pamiętne kółeczka na przykład.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
co z tego ze ela i jureczek juz nie płaczą jak małgonia ciagle drze ryja? kto jest za zeby wystrzelić Małgonie na księzyc? robiłaby na nowoczesną satelitę Dziś Małgonia nie chciala odrabiac matmy z matką Jacka (tą od nospy) tylko chciała z Jackiem. Niech ktoś wytłumaczy tej małej szmacie ze Jacek też musi sobie zaruchać a nie tylko liczyć ułamki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioooooooooooooooooooo
Ale Jacek był wczoraj wk*****. Fajnie, że mu mamuśka chciała pomóc, ale żeby jej odpowiadać nie wracam i musisz sobie poradzić...No sorry, ale mamusia mogła się zirytwać. Dawno nie było ogra, pewnie ogląda sanmochodziki za kasiorkę tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Diana Kadłubowska
do zaaal : hehehehe:Ddobre z tą satelitą Malgosią :D:D:DJa jestem ZA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
:P widze ze wiecej osob nie nawidzi Małgoni naszej koffanej ;** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoska jest nawet na
angielkiej Wikipedii: http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Suzanna_von_Nathusius&ei=AG2MTt_rEYbl4QSv-ZytCQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCUQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3DSuzanna%2Bvon%2BNathusius%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26hs%3D1gT%26sa%3DX%26rls%3Dpl%26channel%3Dsuggest%26biw%3D1280%26bih%3D688%26prmd%3Dimvns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoska jest nawet na
jej ojciec jest Niemcem a matka Polką.A to,że maja takie wyczesane imiona to mogla tez byc fanaberia ich rodzicow no bo takie imipna sa bardziej "swiatowe:o JUż nie możec byc Zuzanna tylko Suzanna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoska jest nawet na
i do tego tego dziwaczne nazwisko Von cos tam:o Ok,jak sie mieszka za granica, ale miec w Polsce takie nazwisko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoska jest nawet na
wydaje mi się,ze ma ona zbyt ambitnych rodzicow,ktorzy za wszelka cene chca ja wypromowac i zrobic z niej "gwiazdę" :(Bo watpie aby ona sama miala az takie parcie na szklo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek i Agata sa tacy nudni :-o i to jej "Jacku". Mogłaby pojawić sie Donata i trochę namieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzieliści kieckę Bożenki
w zapowiedziach na jutro? Wg mnie wygląda w tej sukience jak owinieta ręcznikiem po kąpieli lub ewentualnie ta sukienka wygląda jak kiecka plażowa.Moim zdaniem ta sukienka nie pasuje na elegancką kolację,jest zbyt jaskrawa:oJeszcze gdyby była czarna,bordowa itp.ale nie w takich jakis krzykliwych barwach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzieliści kieckę Bożenki
tez uwazam,ze Jacus i Agata sa zbyt mdli i nudni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość był taki program
tzn.ja nie pamietam bo wychowalam sie wl atach 80 i 90 ale rodzice czesto wpominali o programie Jacek i Agatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozena wyglądała super w tej kiecce, tylko fakt ta sukienka nie na taką okazję, i chyba Bozena jest do takiego wyglądu za młoda ( albo po prostu przyzwyczaiła nas do wizerunku grzecznej dziewczynki) pewnie będzie chciała zrobić wrażenie na kuzynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jakiś czas temu w podobnej sukience na przesłuchaniach w ciemno w programie The Voice of Poland wystąpiła jedna z uczestniczek, Monika Urlik. Od tamtej pory ludzie ponoć oszaleli na punkcie tego wzoru... :P Widać, że i scenarzyści nadążają za trendami w modzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądala dobrze w tej
sukience ale to nie kiecka na rodzinna kolację,to sukienka idelana na dyskoteke,do klubu,na plaze,na letni spacer po miescie ale nie wieczorną kolacje w rodzinnym gronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie poza malgosia najbadziej
wkurza ten przydupas jacka- agata!!!!!!! wystrzelic ja na ksiezyc razem z tym dzieckiem, ten jej wieczny jęk " Jackuuuuuuuuuuu " az mi sie na mdlosci zbiera jak to slysze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×