Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość /A/A/A/
ZAAAL, JAK TY OGLADASZ DLACZEGO JA, ALBO TRUDNE SPRAWY, CZY NIE WIEM CO TAM JESZCZE, TO NAPRAWDE MI CIE SZKODZA. WEZ MOZE ZMIEN RAMÓWKE, BO TA CI PORZADNIE SZKODZI NA DEKIEL ;D HALLO, TU ZIEMIA OBUDZ SIE CZŁOWIEKU ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agunia :)! Jak widać, niektórym brak jest kultury na tym topiku i zachowują się jakby mieli wszelkie prawa do niego, a tak nie jest... ;) Topik jest dla wszystkich, kulturalnych oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30o latek oglada klan
a Boreciego po srodkach halucynogennych widzieliscie?:) Dobry aktor nawet, jak na serial TVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaal ma przede wszystkim
obsesje nt obsceny, mocno tandetne i niesmaczne co jest gorsze na pewno od bycia klanofanem, Ja zreszta te posty i tak opuszczam. Ja mam do Klanu sentyment, jest to jedyny seriał, jaki sledziłam, podoba mi sie,ze nie ma tam wularyzmow - a mimo to tyle lat trwa. Klanowe zycie przypomina mi to, co sie dzieje w mojej rodzinie- tam tez nikt nie klnie, jada sie ładnie, rodzice rozmawiaja z dziećmi jak ludzie. A poniewaz wiemc, ze to ginie , sentyment tym większy. Niech poczciwy Klanuś bedzie pod ochroną! To naprawde nietrudno zrobic film, w ktorym co drhgie słowo jest na k, p, ch- o wiele wieksza sztuka jest poprowadzic dialogi bez owej k.. wlasnie.Mysle,ze zaaal by tego nie potrafił/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
ale ta Kasia się wyrobiła świetnie gra a wątek z Maćkiem fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi sie podoba Macka
watek.I ciekawe kiedy Rutka puknie Zytke:PNo i czekam na odcinek gdy Jacek zje halucynogeny;)Ciekawe co wtedy bedzie z Miloszem po odkryciu jakie tabletki on posiada,ciekawe czy nadal bedzie mieszkal u Lubiczow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska sie wyrobila
moze tez dlatego,że ma troche talentu w genach,w koncu oboje jej rodzice to aktorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffghfghfg
nie mogę patrzyć na tego miłosza. strasznie działa mi na newy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ogladam klan
Zyta i jej tekst, że kupi mężowi taką samą wodę toaletową - "Będzie mi pana przypominać w domu" ojaaa... Bożena konsekwentnie robiona na damę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Chyba kreują ją na damę do towarzystwa. A ten Łukasz to taki mydłek, ani dobry ani zły. Bez wyrazu metroseksualny chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 latek oglada Klan
Dziwne... Ja w USA na stale mieszkam, a w niedziele ogladalem online oswiadczyny Marka (Agnieszka nie wygladala na zachwycona). Czyli nie jestem do tylu? Bo tego sie najbardziej obawialem. Zyta zachowuje sie jak najgorsza zgnilizna moralna, nawet jak na tutejsze luzne standardy ("Będzie mi pana przypominać w domu" - ughhhhhh). Gdybym ja takie teksty wystosowal do jakiejs obcej kobiety, to moja zona kazalaby mi sie zastanowic nad naszym malzenstwem. W USA duzo jest soap operas w ktorych przedstawia sie romanse pomiedzy kuzynostwem, no ale w Klanie sie tego nie spodziewalem! Do Klanu mam ogromny sentyment, to jedyny moj kontakt z Krajem Ojcow... Od samego poczatku ogladam, szkoda, ze nie moge zobaczyc go w telewizji... Mam pytanie: Dlaczego w ogole sie Michal z Kinga rozstal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem czegos
przeciez milosz najpierw wzial od krystyny te tabletki, to po co potem jej oddal? zeby mogli je zbadac w laboratoriumm? bez sensu, jak ja bym miala cos na sumieniu to bym je wziela i gleboko schowala a nie im zostawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może on w trakcie rozmowy z Lubiczami był pod wpływem tych tabletek i nie był do końca świadomy tego, że im je oddał. A poza tym jest tak zauroczony Bożenką, że chyba nie ogarnia reszty świata ;) Co do Marka, to ucieszyłam się, jak dziś oznajmił Pawłowi, że chce się oświadczyć Agnieszce. Szkoda tylko, że ona nie jest do tego przekonana... :P no ale mam nadzieje, że do końca będą razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, jak dr Lubicz powiedział: "przyda sie prawnik w rodzinie" od razu pomyslałam sobie: "...bo wuj Stefan juz niedomaga" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja z tym tabletkami! Jacuś się naćpa i będzie miał haluny! :D Najlepszy będzie Bolek jak wpadnie do Lubiczów i zrobi porządek z Miłoszem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Milosz nie Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja nie napisałam, że nas obrażasz, tylko że bardzo miło nam słyszeć, że chcesz żebyśmy zostały na tym forum ;) Załóż sobie hasło do nicka, to wtedy nie będzie probelu z podszywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że Małgosia była bardzo zadowolona z tego powodu, że zepsuła Jackowi wieczór. Mała manipulantka :P Z zapowiedzi wynika, że jutro na Truskawieckiej odbędzie się elektryzująca rozmowa Pawła z Miłoszem. Do tego Jacek po środkach halucynogennych. Zaczyna się robić ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLANOMANIAK
jak takie duze dziecko jak malgosia moze terroryzowac babcie placzem do powrotu do domu..co za babcia ze ja od razu przywiozla.. -na sadybie elunia -cala rodzina w komplecie! -zyty nie ma.. -ano tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a seksu
coraz wiecej w klanie,znowu lozko dzis.To chyba specjalnie dla naszych erotomanow forumowych coby sie poslinili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że Małgośka wcale nie wyglądała na zapłakną :P Wręcz przeciwnie - była wysoce zadowolona. Jasiek nie płacze. On sie buntuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Kamili
sorry za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porty
Miłosz jest beznadziejny,jakis mały, grubawy,krzywe nogi i te beznadziejne trampki,na prawde ma sie Bożenka na kogo "grzać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoo
Zytka jest najlepsza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
bylo 520 stron a jest 499 parafrazując Maciusia z Klanu COOO SIE STAAAAO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe zgadzam się co do tego
że Miłosz jest jakis dziwny z wyglądu,z twarzy niby niezły,ale niski,grubawy i w ogóle jakiś taki wieśniak A Bożena się ładna zrobiła,figurę ma świetną,piękne włosy i twarz.Szkoda tylko,że jest taką słodką idiotką i nie umie grać :O Ale patrzy się na nią przyjemnie. Małgośkę bym zabiła na miejscu Jacka i Agaty,taki duży dzieciak,a zachowuje sie jak gówniarz: krzyczała,że chce do domu :) Tekst Rutki,że kocha piękno był uroczy :) Szkoda go dla tej beznadziejnej Zytki,podobnie jak Marka dla tego babochłopa Agnieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Miłosz zdecydowanie wygląda na jakieś 25 lat i to mnie drażni, a nie na 19, 20 lat, a przecież zaczyna dopiero studia i tyle podobno ma...Dla odmiany Agata przy Jacku wygląda jak 16 latka, aż odrzuca jak się całują, on w garniturze w domu, to mu jeszcze wieku dodaje, ona ubrana jak nastolatka, no nie podoba mi się... A i Bożenka wychodząca z klasy w butach na obcasie, żakiecik i spódniczka, no jak Zytka i ciągle ostatnio tak ją pokazują, ona jest jeszcze w liceum! No bez przesady, nie mówię, że ma chodzić w dresie, ale wcześniej właśnie tak normalnie po szkolnemu, jak nastolatka naturalnie wyglądała, a teraz taka sztuczna młodociana damulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytka ma 28 lat
tzn.aktorka ją grająca ma tyle....a ja myślalam,że jest dobrze po 30-tce:oJakoś staro wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się co do Zytki, nie wiem może dlatego, że jest wysoka, bywa, że to postarza, no i też tak wyniosła z zachowania, no i na początku taka bardzo poważną ją pokazali...w tamtym sezonie pamiętam, jak mówiła że ma 27 lat, tez się zdziwiłam że tylko tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×